Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@belzebiusz, nc+ wynegocjowało prawa bez pakietu otwartego, tak jak jes we Francji czy Anglii, a puszczenie finału na otwartej to tylko dobra wola nc+

Pokaż mi komunikat o nabyciu przez nc+ pakietu kodowanego - nie ma takiej informacji, po prostu nc+ ma wyłączne, PEŁNE prawa na LM od przyszłego sezonu i tyle. Właśnie informacja o finale w otwartym kanale jest tego idealnym przykładem - nc+ może swobodnie dysponować prawami na LM od przyszłego sezonu na Polskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@belzebiusz ma rację, jeszcze spokojnie mogą sprzedać sublicencje i im to się opłaci, bo w zamian znowu dostaną kawałki imprez (patrz MŚ w hokeju, Igrzyska Olimpijskie w Rio, jakieś MŚ w ręczną itp). Tylko @belzebiusz jeden błąd, nie od przyszłego sezonu, a od sezonu 2015/16 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez byłoby hejtu, gdyby kupił to Polsat, ale skoro zrobiło to C+ to pewnie nawet będą pochwały, że będzie co oglądać zamiast "nudnych mistrzostw" ;-).

 

Już są, w dziale "Sport na nc+" :D

 

NHL jest za drogie, dziwne, że władze amerykańskie nie chcą zejść z ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez byłoby hejtu, gdyby kupił to Polsat, ale skoro zrobiło to C+ to pewnie nawet będą pochwały, że będzie co oglądać zamiast "nudnych mistrzostw" ;-).

 

zauwaz tylko, ze sporo kanalow sportowych "premium" ma w swojej ofercie golf. Nawet to pasuje do premium, przeciez do golfa przeyklejono latke, ze to sport dla bogaczy. Nawet widac to po kwotach na nagrody w turniejach, i listach najbogatszych sporotowcow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że jak Polsat koduje Euro 2016, to jest atakowany za to że jakim prawem itd.A jak NC+ zakoduje LM 2015-2018 to jest ok.Dlaczego tak jest? Czyżby aż taka, była nienawiść do Polsatu na forum?

A kto niby tu tak atakuje?Kupili prawa i mają prawo puszczać gdzie im pasuje a z tego co widzę to największy masz problem Ty że LM nie będzie na TVN7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest to prosta rzecz to wyjaśnienia, otóż jeżeli ktoś ma pakiet C+ i płaci powiedzmy 64 zł (tak jak ja) to uważa, że Polsat wszystkie swoje najlepsze transmisje powinien dawać albo w zwykłym Polsacie albo w Polsacie Sport News (F1, Boks, KSW, Piłka ręczna, Siatkówka teraz Euro), dlaczego? Otóż skoro mam przekozacki pakiet w NC+ to Polsat powinien mi wszystko dać za darmo, bo przecież to platforma dla biedaków :)

 

PS: oczywiście jak tak nie myślę, ale wydaje mi się, że co poniektórzy niestety tak. Swoją drogą NC+ też ma kilka transmisji które mogłoby pokazywać w otwartych kanałach a tego nie robi (GP żużlowe tam przecież Polacy występują a wszystkie wyścigi są w najwyższym pakiecie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też żeby oglądać ofertę danego operatora muszę płacić. I mam się martwić że inni co nie płacą nie oglądają tego co ja?A CP sam tego nauczył ludzi puszczając dobre transmisje w kanale ogólnodostępnym rozdając za darmo na lewo i prawo darmowe miesiące z ich ofertą czy oferując otwarte okna z kanałami.I teraz ludzie cały czas na to liczą i trudno się im pogodzić że w tych czasach za darmo nic nie ma.@kun widać nie znasz pakietyzacji w NC+ sporo twierdzisz że z GP wszystko jest w najdroższym pakiecie.Ostatnio GP nawet nie jest na C+Sport tylko na Family by mieć dostęp do GP wystarczy pakiet Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to Polsat koduje Euro 2016? Czy UEFA przypadkowo nie zaznacza w przetargu, że wszystkie mecze mają być w telewizji otwartej? Jak to było w 2008 roku? Kłamstwa polsatu, że Euro 2008 z Polakami będzie dostępne w całości jedynie na ich kanałach sportowych. Ludzie rzucili się po dekodery, a miesiąc przed turniejem wyszło na jaw, że UEFA wyraźnie zaznaczyła, że od tego turnieju wszystkie mecze muszą być w ogólnodostępnej telewizji. Solorz oszukał kilkadziesiąt tysięcy ludzi ( umowy oczywiście na 24 lub 36 miesięcy ). Podobnie pewnie będzie teraz. Nic co jest od tego pana już u mnie się nie pojawi.

 

Ta stacyjka jest po prostu żałosna. Gdy mieli T-ME to ani razu nie hejtowali, że mecz kiepski, że piłkarze kiepscy, że kibiców mało itp. Gdy tylko Canal+ wykupił całą ligę na kolejny sezon i polsat został z niczym, to od razu zaczęli narzekać i hejtować przy każdym meczu. Jej dziennikarze typu Borek, który kłamie w żywe oczy na temat Ligi Mistrzów na Canal+ albo ataki w stronę Ligi+Extra. Można tak wymieniać i wymieniać... Nigdy nie usłyszałem żadnej negatywnej opinii człowieka z Canal+ na temat konkurencji. Tak powinna wyglądać profesjonalna praca.

 

Platformie i stacjom z polsatu podziękowałem w 2011 roku i powiedziałem "nigdy więcej tego dziadostwa". Oby Canal+ jak najdłużej sprawował hegemonie w piłce klubowej, bo to jedyna ekipa, która potrafi profesjonalnie przygotowywać piłkę nożną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ale to jest dziwne. Gdy było n, to dziennikarze nki nigdy nikogo nie krytykowali, podobnie z byłej Cyfry+. Nie wspominam o dziennikarzach Eurosportu, Orange czy Sportklubu. Po fuzji myślałem, że ktoś tam będzie Polsatowi ubliżał z nc+, a tu nic, cisza. Każdy zajmuje się pracą, na twitterze nie szpanuja i jest ich mało, w porównaniu do prawie całej ekipy Polsatu :P

 

Generalnie Polsat ma tylko dobrych dziennikarzy przy siatkówce i piłkce ręcznej. Piłka nożna i jej dziennikarze to dno, bo o Mielewskim, Swędrowskim, Włodarczyku, Drzyzdze nie mogę powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...