Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CANAL PLUS/NC+ się skompromitowało - Po tym co wczoraj zrobilili powinnio zapłacić kare KRRIT albo abonenci powinni im zrezygnować z umowy. [beep] wysyłają co chwile na mecz komentatorów zeby Smokowskie i inne sobie pojeżdziło po EUROPIE a tak na prawdę to my abonenci cierpimi bo ci [beep]zy jako jedyna zepewne stacja nie umie zsynchronizować dzwięku!!!! WTF

 

Bober, masz racje nie słuchaj tych [beep]ów co bronią CANAL PLUS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem id razu napisac o wyprzedzaniu dzwieku o sekunde w stosunku do obrazu, ale mi sie nie chcialo juz, wolalem pograc w FIFE 06 WC. To byla tragedia, sluchalem tylko i gralem, bo rownie dobrze mozna by ogladac mecz z powtorki z wlaczona relacja z tego meczu obok.

Wiedzielismy np. ze jest gol dla Atleticoz, pomimo ze widzielismy dopiero jak idzie dosrodkowanie. No i Pan Kazimierz ktory wyraznie mial jakies problemy z komentowaniem, chyba zapomnial oddalic troche mikrofon. Ja komentujac dla TSG TV mam mniejsze problemy, ze zwyklym mikrofonem za kilka zlotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście wali czy komentarz jest prosto ze stadionu czy ze studia w Warszawie.Ma być obraz w HD oraz dzwięk dobrze zgrany z obrazem.Więcej nie trzeba.Za to płacę i tego oczekuję. Jak nie potrafią tego zrobić to niech nie jeżdzą na wycieczki po Europie. Dla widza nie ma to żadnego znaczenia czy oni są na stadionie. A tak w ogóle wcześniej było dobrze tylko Borek zaczął marudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To świadczy o głupocie i kompleksie NC+ oraz ich [beep]izmie. Jakiś kolo (komentator czołówka oczywiście) który jest "ogórkiem" mówi w programie który ogląda 5 osób, że on woli z komentarzem ze stadionu... No i poważna zarabiająca firma zaraz zaczyna to robić mimo braku kompetencji! - Mój kraj taki piekny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP też miało z tym problem, ale to tak z 10 lat temu :) Pamiętam jak były mecze eliminacyjne do LM i Wisła grała z Realem to komentatorzy szybciej mówili o bramkach niż piłka była w siatce.

Pomyliło Ci się z meczem na Camp Nou kiedy Wisła dostała lanie od Barcelony Pepa Guardioli.

 

Co ciekawe, TVP nigdy nie ma z tym problemów.

Też miała wcześniej takie problemy gdy komentatorzy komentowali z Hiszpanii. Na przykład przy okazji finału o Puchar Króla.

 

Te same problemy mieli komentatorzy C+ jeszcze przed erą nc+.

 

Problemy jak zapisał zawsze dotyczyły meczów rozgrywanych w Hiszpanii. Najczęściej na stadionie Camp Nou.

 

Pamiętam nawet, ze zakładałem się z kolegą o to czy komentarz przy El Clasico będzie się spóźniał czy wyprzedzał.

 

Jeden zakład nawet wygrałem 8)

 

Także dla mnie to nie nowość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy program w czasie MŚ ,, Na Mundialu'' codziennie od 12.06 o godz 20:00. Może to być ciekawa alternatywa dla ekspertów z Tv publicznej.

 

Generalnie dzisiaj przy okwzji mojej rozpiski dwoeimy się kto pojedzie jako reporter na mundial. Aha, pierwszy progran w czwartek o 20:00 poprowadzą Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do znawcow pilki wloskiej. Szukalem dzis i nie znalazlem, moze slabo szukalem...

Do Serie A z Serie B, wchodza 2 druzyny, a trzecia poprzez baraze (druzyny z miejsc 3-6). Dzis sa te mecze i pary sa takie: Crotone (7)-Bari (6), Modena (5)-Spezia (9). Jakim cudem graja druzyny z miejsc 7 i 9, a nie Latina (3) i Cesena (4). Chyba ze to jakies pseudo cwiercfinaly, ale wtedy brakuje Sieny (8) a jest druzyna z miejsca 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment tak to wygląda, ale pakiet otwarty nc+ zawsze może sprzedać, np. TVP.

 

Co do innych krajów to także na białoruskim kanale Belarus 2 w DVB-T jest nadawana LM i LE (po jednym meczu każdego dnia, w tym wtorek w LM!) za darmo. ;) Minus jest taki, że emisja jest w 4:3 z czarnymi pasami na górze i na dole (letterbox).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mogą zbierać klientów na hasło "LM tylko w nc+" - klienci podpiszą umowy długoterminowe i wtedy (np. za rok) można sprzedać pakiet otwarty do TVP i dodatkowo zarobić - wszystko jest możliwe.

nc+ od przyszłego sezonu będzie wyłącznym dysponentem praw LM na terenie Polski i będzie mogła z nimi zrobić co zechce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...