Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od dziś na Cyfrowym Polsacie można oglądać już Canal+Sport 3 oraz Canal+Sport 4. Jeśli dobrze pamiętam, to na pozycji 223 i 224. Pierwszą kolejkę Ekstraklasy będą mogli obejrzeć wszyscy w ramach "otwartego okna". Dalsze informacje można znaleźć w Internecie, jednak oficjalnych wiadomości od Cyfrowego Polsatu na ten moment w dalszym ciągu jeszcze nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy wszyscy widzą teraz wyraźnie wynik meczu czy która jest minuta. Teraz jest to nieczytelne a ktoś chyba chcę być mistrzem w pomniejszaniu i doprowadzić by ludzie nie oglądali, bo jak nie widać która jest minuta i jaki jest stan meczu to odechciewa się dalszego oglądania. Ciekawe co na to powiedzą starsi ludzie jak to zobaczą w TVP?

Edytowane przez miś1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, miś1 napisał:

Ciekawe czy wszyscy widzą teraz wyraźnie wynik meczu czy która jest minuta. Teraz jest to nieczytelne a ktoś chyba chcę być mistrzem w pomniejszaniu i doprowadzić by ludzie nie oglądali, bo jak nie widać która jest minuta i jaki jest stan meczu to odechciewa się dalszego oglądania. Ciekawe co na to powiedzą starsi ludzie jak to zobaczą w TVP?

Tak, potwierdzam że nowe grafiki są strasznie nieczytelne. :/

 

17 minut temu, kocik89 napisał:

Aneks klepnięty. mogę się rozgościć w tym wątku. Czy może mi ktoś podać bitrate c+s3

Ja nie mam zamiaru teraz aneksować umowy, bo to nie ma uzasadnienia biznesowego. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak patrząc teraz przypomniało mi się że na prezentacji składów przydałaby się informacja o tym który z zawodników spełnia kryteria młodzieżowca w danej drużynie. Taki lub tacy zawodnicy z podstawowej jedenastki mogliby zostać albo oznaczeni innym kolorem albo przy nazwisku można dodać np. "(M)". Podobnie jeśli chodzi o graczy na ławce rezerwowej.

 

W tym sezonie jest to dosyć istotny szczegół, a nie każdy śledzący ekstraklasę musi znać na pamięć kto w danej drużynie spełnia takie kryteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...