Skocz do zawartości

Platforma Orange TV


Wizjoner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś na poprzedniej stronie napisał, że możliwe jest kupienie w Orange internetu Światłowodowego z telewizją IPTV w pakiecie Extra+. Czy ktoś wie jak to zrealizować lub gdzie znaleźć miejsce gdzie mogę zamówić taką usługę? Na stronie Orange mogę znaleźć tylko pakiet optymalny z internetem światłowodowym - może źle szukam?

 

PS: dodam, że do tej pory z informacji uzyskiwanych od pracowników Orange wynikało, że pakiet Extra+ można mieć tylko przez antenę satelitarną.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy kiedy zrobią porządek w IPTV i uaktualnią wszystko...

Bo nie ma ani TVN24BIS HD ani Food Netword, TV4HD czy TV PULS HD...

Gdzie ja tego pojąć nie mogę. Netia nie ma problemów z wprowadzeniem do swojej oferty kanałów w jakości HD. Nawet chyba tańsze jest utrzymanie takiego kanału po kablu niż po satce, a w Orange wciąż maja problemy. A w stopę jeszcze bardziej sobie strzelili odsuwając się coraz bardziej od NC+ i tworząc na nowo własną telewizję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na IPTV nie działa FightBox HD i Food Network HD, z kolei Travel Channel HD raz działa, a raz nie. Na SAT nie ma problemów z ich odbiorem. Pakiet podstawowy.


Na profilu Orange na FB ktoś zapytał o zamianę SD na HD i otrzymał od administratora taką informację: "mamy informacje od Polsatu, że zmiana będzie wykonana dzisiaj, ale nie znamy dokładnej godziny".

I co z tego? Uprawnienia mogą dać już teraz a kanały przerzucić na sam koniec tak jak TVN-y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie forum, to bym w ogóle nie wiedział, że po IPTV jest już dostępny TVN24 BIS HD oraz że testują Food Network HD. \

Orange jakoś nie informuje o zmianach na jakimś pasku lub komunikatach prasowych. Przynajmniej ja to odczuwam mając kabel.

 

Polsatu HD dalej brak w Optymalnym. Tak samo TV Puls HD i TV4 HD. Super Polsatu, to nawet nie chcę widzieć.

Edytowane przez Artur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z satelity działa w pakiecie podstawowym:

TVN Turbo HD

TVN Style HD

TVN 24 HD

TVN 24 BiS HD

Travel Channel HD

Food Network HD

HGTV HD

FightBox HD

także działa od dłuższego czasu:

TV4 HD

TV Puls HD

 

Mogli by podmienić wersję SD kanałów Polsat i National Geographic i było by ok :)

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...