Skocz do zawartości

Platforma Orange TV


Wizjoner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi od ponad 3 lat działa biała karta pakiet podstawowy a tu lista kanałów które na dzień dzisiejszy działają.

 

thanks @source#

 

1. TVP 1
2. TVP 1 HD
3. TVP 2
4. TVP 2 HD
5. TVP 3
6. TVP Seriale
7. TVP Rozrywka
8. TVP Kultura
9. TVP Historia
10. TVP ABC
11. TV Puls HD
12. TV Puls 2
13. TV 4
14. TV 4 HD
15. Polsat
16. Polsat news 2
17. TTV HD
18. TVN
19. TVN HD
20. TVN 7
21. TVN 7 HD
22. TVN 24
23. TVN 24 HD
24. TVN Turbo
25. TVN Turbo HD
26. TVN Style
27. TVN Style HD
28. TVN Fabuła
29. TVN 24 BiS
30. TVN 24 BiS HD
31. HGTV
32. HGTV HD
33. Natonial Geo
34. Stopklatka TV
35. Eurosport 1 HD - z polską ścieżką dźwiękową
36. ESP HD Polish - bez polskiej ściezki dźwiękowej
37. Eurosport 2 HD - bez polskiej ścieżki dźwiękowej
38. Fightbox HD
39. VIVA Polska
40. MTV Polska
41. Kino Polska Muzyka
42. TO!TV
43. 8 TV
44. Nickelodeon
45. MiniMini+ HD
46. Metro
47. Zoom TV
48. Nowa TV
49. Travel Channel HD
50. Food Network HD
51. Fokus TV

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się parametry nie pozmieniały, to na którymś tp. nc+ jest wersja międzynarodowa Eurosportu, bez polskich reklam.

Leci to jako dosył dla różnych sieci.

Polską ścieżkę wycieli, żeby przypadkiem ktoś nie oglądał bez naszych reklam.

 

Do odebrania potrzebujesz oczywiście białej karty i własnego dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpłatnie się chyba nie da. Po prostu umowa mi się kończy. A że poprzednio miałem pecha (przedłużyłem po 64zł, miesiąc zanim weszła oferta 59,9zł), to teraz Optymalny będzie kosztować mnie tylko 6 zł więcej. Na razie poczekam jeszcze miesiąc, żeby nie popełnić drugi raz tego samego błędu, bo ktoś tu pisał, że w połowie lutego nowa oferta może się pojawić.

W sumie ten Podstawowy teraz dużo lepiej wygląda, jak dodali TVNy HD.

Jakbym płacił 59zł, to mocno zastanawiał czy nie zostać z Podstawowym na 6-miesięcznych umowach.

 

 

Mi w podstawowym brakuje Eurosport 2, TVP Sport i 13 Ulicy, może w następnym okresie rozliczeniowym się zdecyduję dopłacić, a może Orange sam ujednolici Podstawowy z Optymalnym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu zadałeś mi ćwieka bo usiłowałem sprawdzić jaki mam pakiet ale ani w umowie ani na fakturach nic na ten temat nie znalazłem. A ponieważ wybierałem opcję podstawową FunPacka (bez żadnych dodatków) to zakładałem, że jest to pakiet podstawowy TV.

Umowa na 24 m-ce, wersja IPTV na kablu telefonicznym, w tym:

- Neostrada do 80Mb                               - 39,10 zł

- Orange TV - Super Pakiet FunPacka     - 23,90 zł

- Telefon - SuperPakiet FunPacka            -   6,90 zł

- Utrzymanie łącza                                    - 29,24 zł

     RAZEM                                                - 99,14 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie post pod postem, ale BREAKING NEWS

Opłata za utrzymanie łącza 10zł.

http://www.telepolis.pl/wiadomosci/orange-love-nowa-oferta-laczona,2,3,38071.html

 

Kilka osób pytało jak uzyskać pakiet Optymalny. W nowej ofercie migracje do 4w1 będzie można zrobić w każdym momencie trwania poprzedniej umowy.

Co prawda trzeba wziąć komórkę z nielimitowanymi rozmowami, ale i tak wychodzi taniej niż poprzednia oferta. Ale jak ktoś ma możliwość przeniesienia i dużo rozmawia to bombowa oferta. W sumie nawet sam pakiet 3GB w prepaidach jest wart te 10zł.

 

Pytanie tylko co utrzymaniem łącza w starych ofertach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko 89 za wszystko, to sporo mniej  niż aktualnie płacę za Neo + TV+tel. stacjonarny. Komórkowy mi nie potrzebny, ale najwyżej sobie karta poleży w szufladzie ;)

A przy okazji: jak w pakiecie jest tel. stacjonarny to jaki sens mówić o opłacie za utrzymanie łącza?! Do tej pory spotykałem się z tym tylko, gdy ktoś rezygnował ze stacjonarnego a korzystał z drutów Orange do Neo/TV...

Edytowane przez Barti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utrzymanie łącza doliczają gdy tel. stacjonarny nie jest w technologii analogowej. W przypadku Funpacka sygnał do routera jest cyfrowy i wtedy już pojawia się opłata za utrzymanie (sygnał z routera do telefonu w przypadku podpięcia zwykłego kabla będzie analogowy więc nie trzeba wymieniać aparatu telefonicznego).

Edytowane przez spello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie to nie bedzie już stacjonarny, tylko VoIP.

Funpack też miał stacjonarny i opłatę za łącze.

 

Ponoć w ciągu 5 lat koszt utrzymywania analogowych centralek przewyższy przychody Orange z tego tytułu.

Więc nie dziwię się, że chcą zachęcać ludzi do VoIP.

Ciekawe tylko jak rozwiązali to z UKE. Do tej pory zaklinali się, że 29,14zł dokładnie odzwierciedla średnie wydatki na utrzymanie drutów i mieli na to papiery.

A teraz nagle okazuje się, że jest 3 razy.

Choć możliwe, że to właśnie UKE wykryło ściemę i kazali obniżyć opłatę. Teraz cała kasa idzie w światłowody, Orange złamanego grosza nie daje na miedź.

 

Zaraz pewnie Netia się uaktywni, bo również będą chcieli popasożytować na tańszych liniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utrzymanie łącza doliczają gdy tel. stacjonarny jest w technologii analogowej. W przypadku Funpacka sygnał do routera jest cyfrowy i wtedy już nie ma opłaty za utrzymanie. Sygnał z routera do telefonu w przypadku podpięcia zwykłego kabla będzie analogowy więc nie trzeba wymieniać aparatu telefonicznego.

Akurat jest dokładnie odwrotnie niż napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że niniejszy wątek tyczy się wyłącznie usługi telewizyjnej operatora Orange.

O usługach telefonicznych, internetowych w Orange jest inny wątek, w innym dziale forum.

 

Proszę trzymać się tutaj właściwego tematu :!:

Orange nie ma w swojej ofercie samodzielnej TV, tylko w pakietach z innymi usługami.

 

Akurat jest dokładnie odwrotnie niż napisałeś.

Wiem, już poprawiłem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że niniejszy wątek tyczy się wyłącznie usługi telewizyjnej operatora Orange.

I tylko o tej usłudze tutaj rozmawiamy.

Barti, z całym szacunkiem i zrozumieniem dla twoich obiekcji, ale nie da się. Są pakiety i bym wziął, ale muszę pisać, że nie wiem czy wezmę, bo mi wciskają jeszcze VoIP i telefon komórkowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...