Skocz do zawartości

Platforma Orange TV


Wizjoner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 lipca kończy się umowa na Internet opcja do 10Mb + TV + telefon voip Superpromocja FunPacka 59.90zł + 29.24zł utrzymanie łącza= 89.14zł miesięcznie.

1. Kiedy można przedłużyć umowę?

2. Czy pozostające miesiące będą dodane do nowej umowy?

3. Byłbym zainteresowany Canal+Select (czyli 6 canal+) i do tego multiroom. Jest taka opcja? Jak to wygląda cenowo?

 

Czytałem na stronie, ale zbyt to pogmatwane i chaotyczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 lipca kończy się umowa na Internet opcja do 10Mb + TV + telefon voip Superpromocja FunPacka 59.90zł + 29.24zł utrzymanie łącza= 89.14zł miesięcznie.

1. Kiedy można przedłużyć umowę?

2. Czy pozostające miesiące będą dodane do nowej umowy?

3. Byłbym zainteresowany Canal+Select (czyli 6 canal+) i do tego multiroom. Jest taka opcja? Jak to wygląda cenowo?

 

Czytałem na stronie, ale zbyt to pogmatwane i chaotyczne.

1.Nawet dzisiaj

2. Stara umowa jest anulowana i się nie wlicza.

3. Jutro będzie na stronie. Dzisiaj tylko konsultant ci powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dodatkowo jak kogoś interesuje to przesyłam prędkość internetu na WiFi na funboxie 3.0. Niestety mam tylko 300 Mega Internet więc nie wiem ile można wyciągnąć z 600.

 

ebb91fce9b542b2b979e9b56320e11c6.jpg

1.Czyli w nowym dekoderze nie ma dalej możliowści pełnego sortowania/układania listy ulubionych?

2.Czy przy podpisanej nowej umowie (styczeń 17) mogę liczyć na zmianę umowy na Orange Love i czy bez światłowodu istnieje możliwość zmiany sprzętu na nowy? (dekoder i router).

Niestety nie można edytować listy kanałów. A sam dekoder i funbox są na chwilę obecną tylko w FTTH. Edytowane przez sebagit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czyli w nowym dekoderze nie ma dalej możliowści pełnego sortowania/układania listy ulubionych?

2.Czy przy podpisanej nowej umowie (styczeń 17) mogę liczyć na zmianę umowy na Orange Love i czy bez światłowodu istnieje możliwość zmiany sprzętu na nowy? (dekoder i router).

2. Na Telepolis były zamieszczone regulaminy. Jeśli dobrze pamiętam, jak brałeś prezent typu tablet za przedłużenie, to musisz czekać 12 miesięcy. W innym przypadku możesz od razu. Stara umowa bedzie w całości anulowana, nie ma żadnego sumowania czasu starej i nowej umowy. Nowego routera na pewno nie dostaniesz, bo nie działa z VDSL. Co najwyżej możesz walczyć o Samsunga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kogoś bardziej poinformowanego. 

Podpisałam umowę z Orange na początku grudnia. Funpack w super cenie czy jakoś tak. TV na rok za darmo. Światłowód 100mb. 

Czy podczas trwania umowy mogę zmienić sprzęt na ten nowy?

 

Edit:

Nie zauważyłam odpowiedzi wcześniej bo pisała posta. 

Czyli rozumiem, że teraz mogę zmienić dekoder, a modemu już nie? 

Edytowane przez martusia83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dodatkowo jak kogoś interesuje to przesyłam prędkość internetu na WiFi na funboxie 3.0. Niestety mam tylko 300 Mega Internet więc nie wiem ile można wyciągnąć z 600.

ebb91fce9b542b2b979e9b56320e11c6.jpg

 

Dziękuję za film i informacje, świetna robota. W jakiej odległości znajdował się Funbox od komputera? Prędkość, jak na Wi-Fi, niewyobrażalnie szybka.

Edytowane przez Barti
Poprawiono pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasięg WiFi jest dużo lepszy w porównaniu z Funboxem 2. Router był jakieś 8 m. od komputera dzieliła go ściana (pokój obok). Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Kabel światłowodowy podłączamy bezpośrednio do routera. Mam nadzieję że testu jeszcze potrwają (nowe wersje oprogramowania) bo sprzęt sprawuje się wyśmielicie i mam wszystkie włączone programy jakie są w Orange :)

Edytowane przez sebagit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny dekoder. I jako pierwsi z operatorów telewizyjnych w Polsce z Ultra HD :) Ciekawie, ciekawie... To teraz pewnie nc+ będzie chciało jak najszybciej wprowadzić u siebie coś podobnego. Ciekawe kiedy sprzęt zostanie udostępniony pod oferty satelitarne.

 

TVP Parlament, TVN Warszawa czy Meteo, PR Czwórka TV itp. też mogłyby się pojawić.

TVP Parlament nie prowadzi regularnego przekazu kanału na żywo. A czasami zdarza się, że jest parę transmisji na żywo jednocześnie. TVN Warszawa? Oni nie mają swojego kanału online. Jedynie portal tvnwarszawa.pl, ale TVN Meteo można by już wrzucić, bo jest gotowy link i przekaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasięg WiFi jest dużo lepszy w porównaniu z Funboxem 2. Router był jakieś 8 m. od komputera dzieliła go ściana (pokój obok). Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Kabel światłowodowy podłączamy bezpośrednio do routera. Mam nadzieję że testu jeszcze potrwają (nowe wersje oprogramowania) bo sprzęt sprawuje się wyśmielicie i mam wszystkie włączone programy jakie są w Orange :)

 

Dzięki za ciekawe info. A telewizja jak sie sprawuje po swiatlowodzie? Czy czasami zdarzaja się jakieś zacięcia obrazu?

 

Pamiętam, że parę tygodni temu jakiś tester pisał, że dekoder zostawi konkurencję daleko w tyle. Jak myślisz, czy chodziło mu tylko o opcję 4k czy może ta telewizja wyróżnia się jeszcze czymś szczególnym?

 

Ps. Czy pilot działa przez wifi jak w upc na horizonie czy jednak trzeba skierować go w stronę dekodera ;-).

 

Ps2. I czemu canal plus jest dopiero na dwieście którejś pozycji ? :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...