Skocz do zawartości

Platforma Orange TV


Wizjoner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po ostatnich zmianach i usunięciu kanaów Orange Sport i Polsat Sport News w Orange mając pakiety nc+, a konkretnie pakiet Comfort+ czyli praktycznie trzeci rangą pakiet ma się teraz dostep jedynie do 3 kanałów sportowych z oferowanych przez Orange 13. Moim zdaniem żeby zachować proporcje powinni dorzucić jakiś kanał czy dwa do tego właśnie pakietu. Albo chociaż mogliby umozliwić zakup kanałow Eleven po cenie około 15 złotych jak to jest regułą, a nie jak teraz trzeba wydać 55 zł i dają Eleveny+ część kanałów Canal+.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo coś nowego w temacie wprowadzenia nowego dekodera 4K do oferty Orange Światłowód? Kiedy można się tego spodziewać?

Obecnie trwają testy wśród pracowników, jest dopracowywany soft. Dekoder jest bardzo fajny szybki i można tak długo...Jest to przepaść technologiczna w porównaniu ze starym sprzętem. Tym razem to konkutencja będzie musiała gonić Orange (4K). Mam nadzieję że po testach nie trzeba będzie wtrącać do starego UHD88.

 

https://www.google.pl/amp/forsal.pl/amp/996615,prezes-orange-polska-za-pol-roku-zaoferujemy-dekoder-4k-wywiad.html?client=ms-opera-mobile

Edytowane przez sebagit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie ma szans dekodery będą tylko pod ftth. Jak na łączu nawet 80 mega wyobrażasz sobie oglądanie programu 4k i jednoczesne nagrywanie kilku innych ? Do oglądania programu 4 k potrzeba łączą ok 40 mega a gdzie jeszcze nagrywanie w tle i multiroom. Na samą tv potrzeba ponad 100 mega pasma (zakladam ze ogladasz i nagrywasz programy 4K) a przy multiroomie drugie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O nowym dekoderze na tv po miedzi albo sat nic mi nie wiadomo. Tymczasowo wszystko jest na światło kierowane. Nowe routery dekodery itd. Przy obecnym spadku linii PSTN to za kilka lat 3 może 4 cała miedź może pójść na złom. Poniżej pewnego pułapu nie opłaca się utrzymywać sieci. W tej chwili Orange stawia wszystko ma światełko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobna sytuacja, brak jest światłowodów Orange, no i prędkość w moim "mieście" jest zawrotna do 20 Mbpsnie ma nawet 80 Mbps. Więc na światłowód sobie poczekam...kilka lat zapewne, a przy dobrym "wietrze" to może za 2 lub 3 lata 80 Mbps będę mógł się pochwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy dekoder jest w testach i świetnie radzi sobie także na miedzi :)

Z pewnością w pierwszym okresie po wprowadzeniu będzie oferowany do FTTH jednak po chwil także i do VDSL zawita.

Nie da się przecież ukryż że baza klientów VDSL jest jednak zdecydowanie większa niż FTTH i dopóki tak będzie to stary sprzęt będzie stopniowo wycofywany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jasna sprawa, że na tym etapie to tajemnica i nikt nie poda danych technicznych modelu.

 

A czy moglibyscie chociaż uronic rąbka tajemnicy czy faktycznie trzeba będzie czekać pół roku jak to ogłosił prezes orange (20listopada) na wprowadzenie nowego dekodera? Czy może jest szansa, że nastąpi to kilka miesięcy wcześniej? Czy jest na to jakakolwiek szansa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe to mnie ostatnie Orange rozbawiło i ustawiło dzień. Mówią, że z racji już kolejnego przedłużenia umowy mają dla mnie superofertę. Telewizja - pakiet podstawowy i neostrada do 10 mb/s w cenie 89,99 (!!!). A ja mówię, że z pakietem optymalnym ci prosto z ulicy mają za 99,99, więc co to za promocja, skoro mam 10zł taniej ale znacznie uboższy pakiet. A konsultantka, że owszem, ale pan MOŻE sobie taki pakiet podstawowy wziąć a nowi już nie. Piękne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fizyk123 Ja miałem umowę na funpack z pakietem podstawowym do 28 lutego bieżącego roku.

1 grudnie przez stronę internetową przedłożyłem bez problemu umowę z pakietem maksymalnym + Canal+ Prestige.

Wejdż na stronę dla przedłużających umowę

https://www.orange.pl/przedluzam-swiatlowod-z-telewizja

i tam masz ofertę z nowymi pakietami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcę przedłużać umowy, ponieważ telewizję już wziąłem w promocyjnej cenie na nc+, gdzie wychodzi to taniej. Chodzi o śmieszną sytuację. W takim nc+, z tego co widzę w temacie oferty dla stałych abonentów przedłużając umowę można znacznie obniżyć abonament albo uzyskać lepszą ofertę w tej samej cenie. A orange zadzwoniło do mnie, że ma dla mnie hiperofertę dla przedłużających a w rzeczywistości zaproponowali gorszy pakiet, tyle że 10zł taniej.

 

Dba się o nowego potencjalnego klienta. Stary stały klient jak nie ma alternatywy lub się przyzwyczaił to będzie płacił.

To chyba w orange tylko takie praktyki. Cyfrowy Polsat, nc+ dają dla przedłużających lepsze oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem do Orange ws. oferty telewziji to w sumie na końcu wsyszło tak, że będzie lepiej dla mnie jak skończy się umowa i zawrę nową na nowych warunkach i  w nowym kształcie, dla stałych klientów nic nie mają i trzeba się męczyć do 2018 roku.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...