Skocz do zawartości

Platforma Orange TV


Wizjoner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm ja nie miałam takiej oferty podczas podpisywania umowy. Jedynie pakiet optymalny, bogaty oraz maksymalny. Wybrałam pakiet bogaty. 

Na stronach Orange jest oferta pakietów nc+ od Orange, ale raczej wprowadza ona w błąd,

bo według tej strony w Extra+ nie ma kanałów Polsatu (są zaciemnione)

a na forum Orange dostałem informację, że w IPTV i pakiecie Extra+ kanały tematyczne Polsatu i Polsat HD są aktywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównaj sobie:

Bogaty - http://www.orange.pl/kid,4003782063,id,4004695610,article.html#oferta_menu

z Extra+ - http://www.orange.pl/kid,4003782063,id,4004695611,article.html#oferta_menu

 

Generalnie, chyba źle zrobiłaś biorąc bogaty. Ile dałaś? 40zł? Extra+ jest za 29,99 a kanały chyba porównywalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych pakietów można sobie dobrać dodatkowo pakiety nc+.

Ja mam jeszcze stary pakiet podstawowy + EXTRA + od NC+

"Świecą" Ci kanały tematyczne Polsatu (Play HD, Cafe HD), które na stronach Orange są zaciemnione (nieaktywne) oraz np DOMO+, KUCHNIA+ - też nieaktywne w tym pakiecie według strony Orange z ofertą Extra+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączono już kanał Motowizja, który był odstepny promocyjnie dla sporej części abonentów. Miał być do 31 grudnia, w sumie to był do dzisiejszego ranka.

FightBox HD nadal działa, nie znalazłem informacji, do którego będzie działać.


...................

EDIT:
O! Food Network HD pojawił się na kanale 341.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Food Network HD się pojawił, ale to jako nowy kanał. Zero o tym informacji od jakiego pakietu, Orange lubi cos robic z zaskoczenia. Ja mam na SAT w Comfort+ i mi działa.

 

Nadal działa promocyjnie kanał FightBox HD.

 

A i promocja na Motowizję tez się skończyła.

 

A i oczywiscie jest też SuperPolsat zamiast Polsatu Sport News.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko tych trzech kanałów?

Dzień dobry,

5 stycznia 2017 r. Dostawcy usługi TV zmienią standard nadawania poniższych kanałów satelitarnych:

 Polsat

 Puls TV

 nSport

Zmiana jest automatyczna i sprawa nie wymaga kontaktu z Orange

 

Tak wynika z emaila, którego dostałem. Pewnie wyleci to co jest na transponderach TNK. NG to nie dotyczy, bo od roku leci w MPEG4 z DVB-S2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...