Skocz do zawartości

Platforma Orange TV


Wizjoner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką nową ofertą pakietową? Był gdzieś, na jakiejś stronie news na ten temat?

Jeżeli nowy dekoder pojawi się już w lutym dnia 10 to super wiadomość. Zastanawiam się tylko, skąd ludzie to wiedzą? W necie cisza.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wróżą z fusów. ;)

Na razie wiemy, że nowy dekoder się pojawi, a datę konkretną wprowadzenia zna niewielkie grono osób decyzyjnych w Orange.

Datę zna każdy szeregowy pracownik Orange który skończył obowiązkowe szkolenie sezon komercyjny zima. Edytowane przez sebagit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy dekoder, o którym piszecie to będzie urządzenie typu IPTV. Bez głowicy TV-SAT.

Promocja "Orange Love" będzie dostępna dla nowych klientów od 10 lutego, a "starzy" klienci  mogą na nią przechodzić już dziś.

Jeśli ja np. mam Funpack w wersji Neo + telefon + TV to doślą mi kartę SIM na komórkę.

Z tego numeru komórkowego będę mieć bezlik minut na komórki i stacjonarne i 3 GB mobilnego neta.

Dotychczasowa umowa, która w  moim przypadku kończyłaby się w czerwcu - już dziś uległa anulowaniu.

Edytowane przez Barti
Poprawiono bardzo niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dekoder wielofunkcyjny. Najlepsze to tam (mam nadzieję, że będzie też w Polsce) to seriwsy VoD - Canal+, Netflix. Dodatkowo bedą tam jakieś gry, czyli coś na wzór konsoli, ale nie liczmy na wymagające gry. Zmieniony będzie interfejs na biały i pasek przełączania kanałów. Aaaa i wszystko na to wskazuje, że będzie miał tuner DVB-T.

Edytowane przez kacpi1029
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię aby w ofercie pojawił się Livebox 4, bo już wcześniej władze spółki informowały, że tego dekodera w ofercie nie planują. Oferta Love Orange dostępna jest w Hiszpanii i tam jest sprzęt dostępny od Samsunga z odtwarzaczem Blu-ray (odtwarzacz dostępny jest też w sprzedaży w Polsce w sklepach internetowych i stacjonarnych sieci elektronicznych- w Hiszpanii ma wgraną specjalną wersję oprogramowania, bądź aplikację). Jednak ten sprzęt nie posiada tunera DVB-T, więc nie zgadza się z informacjami krążącymi w sieci. Póki co to wróżenie z fusów. Musimy poczekać do 9 lutego wtedy prezentacja oferty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Funbox 3 pisano na forum Orange i to dość dawno. Co do szczegółów sprzętu to nie mogę ich zdradzić (klauzula poufności dla testerów), ale jak oficjalnie pojawi się w ofercie nowy dekoder i router to umieszczę na YouTube filmik z prezentacją dekodera, wygląd menu, jak wygląda sprzęt, prędkość działania, itd. Podobnie nowy router.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zapowiada się, że ten dekoder to Samsung BD-H6500 z obsługą Smart TV  :)

Szczegóły: https://ayuda.orange.es/dispositivos-y-routers/descodificadores/1294-descodificador-tv-blu-ray-samsung-bd-h6500

Ježeli to faktycznie ten dekoder to wyglada świetnie, 4k, blue ray i opcja smart - dla mnie bomba.

 

 

Ciekawe czy opcja multiroom będzie dostępna a jezeli tak to z jakim dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest całkowicie inny sprzęt. Z ciekawości szukałem w necie i nie mogłem go odszukać. Więc to prawdopodobnie nowość od Samsunga lub jest dedykowany tylko Orange. Ogólnie pod każdym względem jest lepszy od starego. A co do multiroom to nie wiem jak będzie komercyjne. Część testerów otrzymała dwa nowe dekodery.

Edytowane przez sebagit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...