Skocz do zawartości

Platforma Orange TV


Wizjoner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze konsultanci wprowadzający w błąd... Orange ma bardzo duży potencjał, mógłby być najlepszym operatotem w Polsce ze względu na zasięg i biorąc pod uwagę ilość potencjalnych abonentów. Natomiast ja gdybym miał wybór wziąłbym zwykle NC+, czy CP, a nie Orange. Jedynie trzyma mnie Funpack, bo bez tego wyjdzie to drożej.

Nie rozumiem ile kosztuje pracy nowy, stabilny soft do dekoderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ja gdybym miał wybór wziąłbym zwykle NC+, czy CP, a nie Orange. Jedynie trzyma mnie Funpack, bo bez tego wyjdzie to drożej.

 

 

Ja niedawno podpisałem umowę z nc+ a w orange 2 miesiące pociągnę funpacka i biorę wyłącznie neostradę ze stacjonarnym. Jak gdzie indziej wychodzi drożej jak to właśnie w funpacku telewizja przy bogatszych pakietach jest kompletnie nieopłacalna i lepiej wziąć osobno telewizję w nc+.

Popatrz tak:

Neostrada z pakietem optymalnym i stacjonarny/utrzymanie łącza to okolice 100zł

Extra+ z Canal+ Select 69,90.

A więc płacisz 170zł

 

W nc+ Extra + z Canal+ Select (czyli 6C+) to 79,90. Dodaj sobie do tego neostradę (39,90 + stacjonarny bądź utrzymanie łącza okolice 30zł) to 70zł. Wychodzi 150zł. 

 

Suma sumarum wychodzi 20zł taniej i masz HBO na 6 miesięcy albo Eleveny na 12 miesięcy gdzie w Orange wyłącznie jest ta promocja przy usługach światłowodowych. Problem jest w tym, że aby wykupić extra+ z canal+ w orange trzeba dokupić go do pakietu optymalnego i wtedy to nie wygląda już tak korzystnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej mówiono, że PSN będzie dostępny u operatorÓW satelitarnych, więc w domyśle nie tylko w CP.

 

................

 

 

Mam nadzieję, że cos pozmieniają na plus w zestawie kanałów w pakietach. Ja mam trzeci od pakiet od góry a teraz mam tylko 3 kanały sportowe.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej mówiono, że PSN będzie dostępny u operatorÓW satelitarnych, więc w domyśle nie tylko w CP.

 

................

 

 

Mam nadzieję, że cos pozmieniają na plus w zestawie kanałów w pakietach. Ja mam trzeci od pakiet od góry a teraz mam tylko 3 kanały sportowe.

Masz rajcę... coś źle doczytałem...

W UPC już podobno jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Orange jest ten Super Polsat?

Tak, 115 kanał.

Czyli rozumiem, że Polsat HD jest dostępny w Orange, ale tylko w wersji satelitarnej? IPTV jest w tej kwestii jakiś gorszy ?

No w satelitarnej jest. Ale satelita w Orange pod wieloma względami jest  za to jest gorszy w innych aspektach.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...