Skocz do zawartości

Platforma Orange TV


Wizjoner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ciągu 24 miesięcy wszyscy sami się przeniosą z nową umową.

Kiedyś dodali nowe kanały do Podstawowego, to też ich nie miałeś do czasu przedłużenia umowy.

Jak wtedy robili takie cyrki z 3 kanałami, to teraz też na pewno nie dadzą tych kanałów, choćby na zachętę przed przedłużeniem, bo to jednak spora podwyżka. Internet kosztuje 40zł, więc trzeba liczyć, że TV zdrożało o 50% z 20zł do 30zł.

Ja niedawno przedłużałem umowę na kolejne 12 miesięcy, głównie z powodu zwiększenia szybkości (z 20 na  80) Neostrady, sami się zgłosili i zaproponowali zmianę. Natomiast o zmianie pakietu ani mru mru, miałem podstawowy i nadal taki mam, o optymalnym ani słowa a ja wtedy jeszcze nawet nie wiedziałem o nim i nie zapytałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optymalny jest od lutego jako najniższy w IPTV, ale dopiero niedawno Podstawowy zniknął z cenników wersji sat.

 

Dokładnie to od 3 listopada w Prostej promocji Funpacka: https://www.orange.pl/b/binaries/PL/684/regulamin%20promocji%20Prosta%20promocja%20FunPacka.pdf

 

Ale jak widzę regulamin "Superpromocji FunPacka" jest nadal na stronie, czyli nadal można chyba brać pakiet Podstawowy.

Edytowane przez Maker3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam platformy Orange, ale wchodząc na konto Orange On-line jest info:

 

"Informujemy, że kanały: Discovery Live, Dicovery Channel, Turbo Xtra Discovery (DTX) , ID, TLC, Eurosport 1, Eurosport 2, materiały na życzenie: Discovery on Demand, Eurosport oraz kolekcje filmów w ramach pakietów dostępne są jedynie do 31.12.2016 r."

 

Nie wiem czy o tym było, więc podaję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA, MTV Rocks, MTV Live, Stars TV, Kino Polska Muzyka, 4 Fun TV, 4 Fun Dance, 4 Fun Gold Hits, Power TV, TO!TV, Vox Music TV, Muzo TV, Eska TV, Polo TV, Disco Polo Music, VH1, Hip Hop TV, Trace Urban. Wychodzi 18.

Zapomniałeś o MTV Dance, MTV Hits i VH 1 Classic !!! Kanału To!TV nie brałem pod uwagę. Ja mam IPTV (nowe Orange) i nie mam dostępu do np. Disco Polo Music, MUZO.TV czy Trance Urban ale również je policzyłem.

Edytowane przez piotrek-podlasie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomniałem o trzech pierwszych wymienionych przez ciebie kanałach bo nie ma ich Orange satelitarnie w swojej ofercie.

Nie mam platformy Orange, ale wchodząc na konto Orange On-line jest info:

 

"Informujemy, że kanały: Discovery Live, Dicovery Channel, Turbo Xtra Discovery (DTX) , ID, TLC, Eurosport 1, Eurosport 2, materiały na życzenie: Discovery on Demand, Eurosport oraz kolekcje filmów w ramach pakietów dostępne są jedynie do 31.12.2016 r."

 

Nie wiem czy o tym było, więc podaję. 

Orange wysyłał wiadmomości, że tylko Orange Sport kończy nadawanie z dniem 31.12.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja logowałem się na swój telefon poprzez stronę internetową https://www.orange.pl/zaloguj.phtml?logoutCause=2&_requestid=935650 i po zalogowaniu jest od razu PODSUMOWANIE i tam nad tym napisem jest takie info. Nie da się kliknąć na ten komunikat, jedynie "x" i wyłączyć go. Jak mówię, nie mam platformy sat czy IPTV, ale ten komunikat tam widnieje. Jak macie telefon w Orange to się zalogujcie i zobaczycie. Wczoraj tego nie było na setę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skopiuj całą treść komunikatu i będzie wszystko jasne :P

 

 

 

 

Zmiany w Telewizji Tu i Tam
Informujemy, że kanały: Discovery Live, Dicovery Channel, Turbo Xtra Discovery (DTX) , ID, TLC, Eurosport 1, Eurosport 2, 
materiały na życzenie: Discovery on Demand, Eurosport oraz kolekcje filmów w ramach pakietów dostępne są jedynie do 31.12.2016r.

 

Chodzi o TV Tu i Tam, która pewnie zostanie wkrótce całkowicie wyłączona na rzecz Orange Go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę pochwalić Orange za podejście do klienta. W poniedziałek przedłożyłem umowę Funpack do 80M + IPTV pakiet maksymalny + canal+ prestige i teoretycznie nowy pakiet powinien być aktywny od 26 grudnia. Jednak wczoraj wieczorem zgłosiłem u techników prośbę o wcześniejsze nadanie uprawnień i dziś wszystko już świeci :)

Mam jednak mały problem z dekoderem. Kiedy włączę nagrywanie to nie mogę oglądać żadnego innego kanału poza nagrywanym.

Technicy twierdzą że to jakaś większa awaria i od 7 dni naprawiają. Czy u innych aktualnie działa to bez problemu?

Edytowane przez Doliwa79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy komunikat Orange:
 

5 stycznia 2017 r. dostawca wyłączy niektóre kanały satelitarne w standardowej rozdzielczości SD (TVP1, TVP2). Od tego dnia możesz je odbierać tylko w najwyższej jakości HD.

Do odbioru takiej jakości potrzebna jest odpowiednia antena i jej ustawienia.

Sprawdź kanały HD

Sprawdź już dziś, czy odbierasz kanały z dopiskiem HD.

Jeśli tak - nie musisz nic robić, jeśli nie - zadbaj o właściwe ustawienia anteny. Możesz to zrobić samodzielnie lub korzystając z płatnych usług serwisantów.

Szczegóły na www.orange.pl/antena

 

 

Edytowane przez spello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...