Skocz do zawartości

Platforma Orange TV


Wizjoner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Orange w dniu 31 grudnia 2016 nie tylko wyłączy Orange Sport ale i kolejny zagraniczny kanał.

Tym razem jest to SAT.1.

Szkoda. Ostatni kanał niemiecki jaki nam pozostał usuną. Oglądałem Sat.1 szczególnie w soboty, można było obejrzeć fajne filmy. Dziwna decyzja, zamiast usunąć takie kanały jak arirang czy 1+1 których z pewnością nikt nie ogląda to oni usuwają kanały które da się oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowali mi dziś na infolinii przedłużenie umowy, internet do 80 mb, telewizja z pakietem optymalnym i telefon stacjonarny za 109 zł na miesiąc. To dobra oferta, czy można podobne rzeczy wyłapać u nich taniej? Ile wy za swoje pakiety płacicie?

Mam rozumieć, że pakiet optymalny to koszt 10 zł miesięcznie i jak będę chciał do niego dobrać pakiet extra za 30 zł to łączny koszt będzie 40 zł, ta kwota za pakiet optymalny nie jest możliwa do usunięcia w takim przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki pakiet telefonu stacjonarnego? Bo jeżeli ten najtańszy za 32zł bodajże to żadna promocja.

69,90 to internet do 80mb/s + utrzymanie łącza 29zł jeśli nie posiadasz stacjonarnego. Jeśli posiadasz to 69,90 + stacjonarny. Przy tym plan bez ograniczeń za 69,00 to jeszcze się opłaca a tak to żadne lepsze warunki. 

 

Neostrada nie daje żadnych lepszych warunków... Dodatkowo ma chorą politykę pakietową. Tak jak mówisz aby zamówić sobie pakiet extra+ musisz go dokupić do optymalnego co wychodzi drożej niż w nc+ i masz mniej kanałów niż w oryginalnym nc+. Dlatego ja rezygnuję z telewizji. Zostaję przy samej neostradzie a telewizję biorę w nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Play, MTV Rocks, Trace Urban - tyle na szybko naliczyłem. Ale wg rozpiski internetowej to brakuje 9 kanałów. 

Ale teraz tak: TV, Internet i Telefon - łącznie 100zł. Do tego pakiet Extra+ z Canal+ Prestige to 180zł. Czyli taniej wychodzi wziąć neostradę (70zł) i dokupić pakiet Extra+ z Canal+ w nc+. Wyjdzie 170zł, a dodatkowo masz jeszcze pakiet Elevenów i tańszy abonament przez pół roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ten nowy pakiet extra+?

 

Polsat Play, MTV Rocks, Trace Urban - tyle na szybko naliczyłem. Ale wg rozpiski internetowej to brakuje 9 kanałów.

A ty masz ten pakiet u siebie? Ja widzę czego brakuje na rozpisce na stronie jednak tak jak pisze, w regulaminach jasno te wszystkie programy są wymienione, więc sam nie wiem już gdzie jest poprawnie a gdzie nie. Strasznie irytuje mnie to u nich, wszędzie jakieś rozbieżności, nic nie można tam zrobić jasno i klarownie, zawsze musi być jakieś ale. Dlatego pytam i chciałem otrzymać odpowiedź od kogoś, kto ten nowy extra+ brał i może mi odpowiedzieć. Na stronie brakuje m.in. ATM Rozrywka czy BBC Lifestyle, u mnie w starych pakietach działają, czemu więc miałoby ich nie być w extra+?

Spytam jutro na infolinii, zobaczymy co oni powiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowali mi dziś na infolinii przedłużenie umowy, internet do 80 mb, telewizja z pakietem optymalnym i telefon stacjonarny za 109 zł na miesiąc. To dobra oferta, czy można podobne rzeczy wyłapać u nich taniej? Ile wy za swoje pakiety płacicie?

Mam rozumieć, że pakiet optymalny to koszt 10 zł miesięcznie i jak będę chciał do niego dobrać pakiet extra za 30 zł to łączny koszt będzie 40 zł, ta kwota za pakiet optymalny nie jest możliwa do usunięcia w takim przypadku?

No pacz pan, a to zbóje - mnie przedłużyli umowę zmieniając neo z 20 na 80Mb i zostawili pakiet podstawowy tv. A jak potem się upomniałem to kazali dopłacić 10zł na optymalny! To ja mam ich głęboko gdzieś, niech się udławią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to sami do mnie zadzwonili, ja mam jeszcze umowę do czerwca a oni tak o mnie zabiegają  :lol2: No ale ten pakiet optymalny trochę ubogi, dobiorę chyba jeszcze do tego Extra+, nie wiem jak zadzwoni znowu, a mówiła kobiecina, że zadzwoni to porozmawiam, zobaczę co tam zaproponują.

Zawsze można zrobić tak, jak kolega tam wcześniej proponował, telewizję wziąć osobno od nc+ a zostawić od nich tylko internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...