Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K Lite


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czekałem cierpliwie ponad 2 godziny i nic...dekoder nawet nie ruszył z aktualizacją.

Po ekranie startowym Polsat Box....proszę czekać....znikł całkowicie obraz i nawet nie pojawił się loader. !

Świeciła tylko niebieska dioda. Zmieniłem kabel HDMI.... i dalej nic. Ciemno

Nie mając innego wyjścia ,   musiałem wyłączyć ten dekoder z sieci. 

Odpalił, ale zaczęła się migać dioda zielona.

Ku mojemu zaskoczeniu natychmiast wskoczył loader... i dekoder się zuaktualizował w kilkanaście sekund.

Następnie się zrestartował i wskoczył nowy ekran startowy oraz informacja

b84b34d62cd6.jpg

 

I wszystko działa już prawidłowo, tylko trzeba było nakombinować.

 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po aktualizacji jest opcja usuwania kanałów powyżej 1001 ? 

Fajnie by było skasować ręcznie wyszukane kanały, jednak nie widzę tej opcji.

Natomiast @PowerTV zauważyłem że przy podłączonym internecie chwilowe naciśnięcie pauzy powoduje na TVC przełączenie na wersję HD tak jak w przypadku ZOOM TV. Jednak cofnięcie do początku już powoduje błąd, więc restart nie działa na TVC opcja "oglądaj od początku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam kilka szybkich pytań do użytkowników tego dekodera.

 

1. Są jeszcze jakieś znaczące problemy z tym dekoderem po wszystkich aktualizacjach? Np. na Evobox Lite sporadycznie zdarza mi się się, że pojawia się czarna plansza podczas oglądania. Trzeba zmienić kanał i ewentualnie wrócić do poprzedniego i wszystko działa. Na Evobox PVR coś takiego nie występuje. A jak jest tutaj?

2. Brakuje jakichś istotnych funkcji w porównaniu do PVR? Oczywiście oprócz nagrywania, bo to oczywiste.

3. Jeśli mam podłączony konwerter Unicable to podobnie jak na PVR działa tutaj fast-zapping, czy przełączanie jest tak samo wolne jak na zwykłym konwerterze?

4. Jeśli Unicable jest obsługiwane, to czy dostępna jest funkcja PiP i ewentualnie czy jest możliwość dostosowanie miejsca wyświetlania okienka, bo w PVR tego brakuje

5. Oprócz kieszeni na dysk i wejścia TV naziemnej (które oba nie są dostępne) są jakiekolwiek różnice między zwykłym dekoderem 4K, a wersją 4K Lite? Bo jeśli nie ma to chociażby ze względu na wymiary skłaniałbym się ku tej drugiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Matt-1 napisał(a):

A czy nadal jest że dekoder działa tylko z danym internetem czy z internetem od dowolnego dostawczy ?

Cytat

Lista Operatorów współpracujących z Cyfrowym Polsatem 13.10.2022 r. Do odbioru kanałów w technologii kablowej IPTV wymagane jest łącze internetowe o min. prędkości 8 Mb/sdla kanałów w jakości SD/HD oraz 25 Mb/s dla kanałów w jakości 4K oraz dostęp do Internetu od Operatora współpracującego z Cyfrowym Polsatem. Operatorami współpracującymi z Cyfrowym Polsatem są:  Plus,  Netia (w tym TK Telekom, Internetia, Petrotel),  Orange,  Lokalni Operatorzy ISP, w tym:  AKASHA.NET,  TERRA TELEKOM,  WIDE-NET II,  IT4 POLSKA,  EZBIT,  COMP-SERWIS,  LUPRO,  WADOWICENET,  KOLNET,  VOLTA COMMUNICATIONS,  M3.NET,  LIQUID SYSTEMS,  INTER-KOMPBANINO,  NTELEKOM.

źródło: https://sklep.polsatbox.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę o informację czy ktoś miał problem z dekoderem polsat box 4k lite a mianowicie chodzi o to że mieszkam w domu dwu piętrowym i na górze dekoder nie może się polaczyc i caly czas mruga zielona lampka, piętro niżej w kuchni wszystko jest ok ale tylko w kuchni następnie w garażu też wszystko działa. Proszę o pomoc w tej sprawie. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, maks27 napisał(a):

 

i jak dobrze pamiętam nagrania znikają po 30 dniach.

Dzięki za zachętę z tą chmurą. Dziś u mnie była burza i ulewny deszcz parę razy.

Dekoder nie ma oddzielnej karty jak do tej pory.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...