Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj włożyłem moduł do tv thomson, moduł niby wykryty, mogę sprawdzić w opcjach numer karty itp, ale gdy wyszukuję kanały nie mam opcji wyboru tylko kanałów nc+, znajduje mi ich kilkaset w tym żadnego z nc+, nie wiem muszę czekać na jakąś aktywację? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, gibi napisał:

Witam, dzisiaj włożyłem moduł do tv thomson, moduł niby wykryty, mogę sprawdzić w opcjach numer karty itp, ale gdy wyszukuję kanały nie mam opcji wyboru tylko kanałów nc+, znajduje mi ich kilkaset w tym żadnego z nc+, nie wiem muszę czekać na jakąś aktywację? 

Antena ustawiona na Hot Birda ?Wyszukiwałeś kanały kodowane i niekodowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak hotbird siła jakość 100 wyszukuje 700 kanałów ale na liscie nie ma ani tvp ani minimini, wyszukiwałem wszystko// dobra dzięki że mnie nakierowaliście, tv pokazywał sile jakość prawie max a jak podłączyłem kabel do innego dekodera to się okazało że antena źle ustawiona

Edytowane przez gibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Zakupiłem wczoraj nowy TV G model 49UM7100PLB, do tej pory miałem modul CI ncamHD włożony do tv LG 42LS570S, wszystko działało bez zarzutu, po przełożeniu wyszukuje kanały ale na wszystkich kanałach od operatora Cyfra/NC mam czarny ekran, nie które kanały ogólnodostępne działają, w menu TV Informacje na temat modułu CI są wyszarzałe, jednak jak wkładam moduł to na ekranie na chwile w rogu pojawia się informacja ze wykryto moduł CI.

Kto coś podpowie ?

Edytowane przez marek25aa22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy można dostać moduł CI+ do telewizora z tunerem sat do drugiej karty?

Na stronie widzę tylko info o dekoderach, a z tego co wiem to tylko niektóre z nich jeszcze wydają i są to ZŁOMY (może oprócz 4K).

 

Nie chcę tego czegoś od nich. Dodatkowy pilot, ale przede wszystkim jest to dodatkowy POŻERACZ(!!!!) prądu z idiotyczną listą kanałów.

 

Czy już nie wydają modułów?

 

W Polsacie jest bez problemu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałem się tylko pochwalić, iż od dzisiaj, a w zasadzie od wczoraj jestem "szczęśliwym" posiadaczem zestawu - karta Cayman + moduł CI+. Na razie nie za dobrze na tym wyszedłem, ponieważ mogę tylko oglądać moją ulubioną platformę na LG'ku, ponieważ mój CryptoBox 750 HD nie ma ochoty współpracować z modułem. :-(

 

Czekam więc na model 850 UHD mając nadzieję, że ten podobnie do wersji 752 HD będzie obsługiwał CI+.

No, chyba, że ktoś z was może mi "pożyczyć" do czasu wprowadzenia na rynek Cryptobox,a w wersji 850 UHD, swój nieużywany 752 HD. Chętnie przyjmę na te (mam nadzieję 4-6 miesięcy). :-D

Edytowane przez A&G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wersję wcześniejszą. Ta co podałem jest z marca 2018. W listopadzie 2018 poprawiono nagrywanie z modułu. Czyli teoretycznie wszystkie póżniejsze wersje bezproblemowo powinny współpracować z CAM-em. Ostatnia wersja to V1.14.20433 z kwietnia 2019. Czy będzie działać to Ci nie powiem, bo nie mam modułu CI+.

https://cryptobox.sk/podpora/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...