Jump to content

Mrozuś

Users
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Mrozuś

 1. W takim razie pozostaje tylko zewnętrza, niefirmowa nagrywarka, bo z nagrywarki Blu Ray Samsung z HDD też nie można przenieść nagrań. Dzięki Ramirez za pomoc 👍
 2. Przełączyłem ale dalej to samo. Nagrałem ale plik ma prawie 100mb. Wyślę Ci na PW link.
 3. No i tak próbuje cały czas. Teraz program nie widzi mi pliku config.ini w pierwszym kroku "step1: Loading config file FAIL!" niewiem dlaczego.
 4. Mam 752HD Combo i moduł niebieski NC+ i działa bez problemu nagrywanie. Soft patch: 1,14,20433. Czy komuś się udało odszyfrować jakieś nagranie tym programem PC_TOOL_ALI?? Program pobrałem, w pliku config ścieżki wpisałem zgodnie z instrukcją. Program uruchamia się, postęp dochodzi do końca i zapisuje nowy plik, niby odszyfrowany ale dalej nie działa, tzn odtwarza się i czas idzie, ale bez obrazu i dźwięku. Nagrałem też jakiś kanał FTA i tu nagrania są nieszyfrowane i odtwarzane bez problemu. Gdzie popełniam błąd?
 5. Dziś znowu się udało. Mux śmigał z lekkimi zacięciami. @roberttosat tropo trwa zazwyczaj kilka godzin. Przy mocy sygnału 1kW i takiej odległości to aż cud ze czasami udaje się odebrac:
 6. Nadchodzi tropo. Przed chwilą dało się ten mux odebrać w Słubicach (150km na południe) na wysoko zawieszonym ATX 107
 7. Mam duża antene obrotową i 2 tunery: Cryptobox 752 Combo i Octagon Optima SX88+. Oba tunery nie są ustawione na tryb ECO, więc w trakcie czuwania wysyłają sygnały zasilające do konwertera. Wobec tego połączenie przez przelotkę w Cryptoboxie nie wchodziło w grę. Zastosowałem stary przełącznik ręczny konwerterów i działa bezproblemow. Mam identyczny jak na zdjęciu. Kupiłem go chyba w 2004 roku😀
 8. Mam Cryptoboxa 752HD Combo i bez problemu działa moduł CI+. Mam soft 11,14,20433_patch*(1 27) z 9 maja 2018. Nagrywanie odbywa się także bez problemowo jednak nagrania są zaszyfrowane.
 9. W okolicach Słubic, na długim ATX-107 ze wzm. LNA-188 odebrałem wczoraj z szatkowaniem, ale były podniesione warunki propagacyjne. Dziś już jest po sygnale. Antena wisi na wysokości 3 piętra.
 10. Sorry za offtop ale mam pytanie, mianowicie czy gdzieś nadaje kanał, podobny do w/w, który emituje wyłącznie muzyke trance, techno, house W sumie nie kojarze tego kanału zabardzo, jedynie nazwa gdzieś, kiedyś mi się obiła o uszy i logo tak jak przez mgłe. pozdrawiam
×
×
 • Create New...