Skocz do zawartości

Wiadomości / i9:30


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Maross napisał(a):

To jest jakiś kabaret na TV Republika emoji23.png
Widać, że prowadzący są mocno zaangażowani w dyskusjęemoji1787.png IMG_20231220_195627.thumb.jpg.f60e182ebe55271ee8d59eb4917c865e.jpg
 

Ale musieli mieć słono zapłacone przez PIS czyli naprawdę nas wszystkich, że tak zaciekle bronią tvp.... Eldorado na szczęście się skończyło. Koniec pompowania kasy do tvp. Koniec z opłacaniem muzyków na tych ich sylwestrach czy letnich trasach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Ciekaw jestem ile takich specjalnych wydań wiadomości charytatywnie zrobią. 

znajac niechec do placenia pensji przez sakiewke, nie duzo :)

https://www.press.pl/tresc/78655,_ludzie-odchodzili_-bo-pieniadze-przestaly-regularnie-wplywac------opowiada-nam-byly-pracownik-tv-republika_-rozmowa-mariusza-kowalczyka

 

32 minuty temu, Maross napisał(a):

To jest jakiś kabaret na TV Republika emoji23.png
Widać, że prowadzący są mocno zaangażowani w dyskusjęemoji1787.png

spokojnie, zaraz przyjdzie fanbonda i powie, ze to jest profesjonalne, bo dali paski.

do zbierania kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich cyrków 8 lat temu nie robiła Koalicja Obywatelska, jak teraz PISiory, tamci chociaż umieli ze sceny zejść, a ci z PISu cyrki robią w naszym kochanym kraju. Jedynie mi szkoda starszych ludzi, którzy wyszli i marzną przed budynkiem TVP, jednocześnie twierdząc, że wszystkie kanały telewizyjne TVP oraz rozgłośnie Polskiego Radia przestały nadawać.

 

Jakoś moja babcia obejrzała tureckie tasiemce, Klan, Barwy Szczęścia itp. Zapytała dlaczego nie ma informacji w poszczególnych porach emisji, to ja poleciłem włączyć Polsat News i TVN24.

 

Szkoda mi jednej pani, która prowadziła Wydarzenia na Polsacie, mam nadzieję, że nie straci pracy przez pewną posłankę, która kilka lat wstecz pokazała środkowego palca dla Wszystkich Polaków oraz tym bardziej dla osób schorowanych.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Marek99 napisał(a):

Takich cyrków 8 lat temu nie robiła Koalicja Obywatelska, jak teraz PISiory, tamci chociaż umieli ze sceny zejść, a ci z PISu cyrki robią w naszym kochanym kraju.

@Marek99 Widzę, że masz krótką pamięć, bo robiła moim zdaniem gorsze cyrki i to nawet bez konkretnych powodów. Oni wtedy ledwo oddali władzę i z miejsca zaczęli atakować nową większość, organizując uliczne demonstracje pod szyldem "KOD-u", "Obywateli RP" i innych organizacji. Ci w odwecie robią teraz podobnie i trudno im się dziwić. Jeśli Tusk chce przesunąć propagandową "wajchę" w swoją stronę, to niech to zrobi zgodnie z prawem, czyli na mocy ustawy, a nie nic nieznaczącą uchwałą. Przez 8 lat cisnęli tamtych o łamanie praworządności, a teraz łamią ją w jeszcze bardziej dosadny sposób.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...