Skocz do zawartości

HBO Max - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wynik WBD

Cytat

Warner Bros. Discovery now has 94.9 million combined subscribers across its streaming services, led by HBO Max and Discovery+, the company reported in its quarterly earnings report Thursday. That is up from 92.1 million last quarter. Wall Street had been expecting a gain of about 3 million subscribers.

WBD reported earnings of $9.8 billion and a loss of $2.3 billion, missing Wall Street expectations of $10.4 billion in revenue. The large loss was mostly due to substantial restructuring charges and writedowns tied to the merger.

In particular, a tough macroeconomic environment hit WBD’s advertising business, which was down about 11% from a year ago. It’s worth noting that WBD does not benefit as much from political advertising which flows mostly to local TV stations, or from the NFL.

 

https://www.hollywoodreporter.com/business/business-news/warner-bros-discovery-q3-2022-earnings-streaming-subscribers-1235254889/

 

I jeszcze tutaj

https://deadline.com/2022/11/warner-bros-discovery-stumbles-q3-missing-wall-street-targets-ad-slowdown-pay-tv-losses-restructuring-1235162793/

 

Serwis również w USA jako Combo Discovery HBO Max nie wystartuje latem jak zapowiadali a już wiosną 2023. Później Ameryka Łacińska a w 2024 Europa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, _Artek_ napisał:

Za to „grono ekspertów” po roku trzeba będzie dopłacać 10zł więc taka trochę dziwna ta promocja.

Grono ekspertów jest gratis, daje "ekskluzywną" możliwość pisania tego samego co na przykład tu na forum, tyle że wpisy w społeczności ekspertów są ukryte przed światem. Świetnie sobie to HBO Max wymyśliło, lepiej zaprosić rezygnujących w ustronne miejsce, by tam pisali co im leży na wątrobie niż gdyby te wpisy miały rozleźć się po Internecie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo proste, ludziom nie chce się pisać dwa razy tego samego w różnych miejscach. Temat na forum przystopował z czasem, a w społeczności ekspertów jest 4,7 tys. wpisów. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś Fire Stick 4K od Amazona?

Oficjalnie HBO Max nie ma w amazonowym appstore. Zainstalowałem ją sobie sam. Od kilku dni zaczęło ją w końcu wyszukiwać w appstore ale jej status to: "niedostępne". Czyli nie mogę jej zainstalować. I nie wiem czy dlatego że mam już ją zainstalowaną czy jednak nadal jest geoblokada. Pytanie czy też tak macie?

Naprawdę nikt? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś posiada chromcasta z google tv (wersja uhd)? Po aktualizacji androida do 12 (niestety automatycznie zaktualizowało) HBO Max na chromcast nie wyświetla się w Dolby Vision. Tv to LG OLED C1.

Dodam, że inne serwisy stramingowe (Netflix, Apple, Disney+) bez problemu odpalają Dolby Vision na chromcast. HBO Max w apce na WebOS też odpala Dolby Vision. Problem występuje jedynie w HBO Max na chromcast po aktualizacji do androida 12, wcześniej (na android 10) DV działał bez zarzutu. Czyżby HBO Max znów dało ciała i nie działało poprawnie z android 12? Udało się komuś rozwiązać ten problem?

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wydaje się, że projekt Ekspertów HBO Max jakby dobiegł końca, już chyba każdy zorientował się w tej fikcji, pozwolę sobie zacytować ostatni wpis użytkownika społeczności sprzed miesiąca.

 

Cytat

Jestem bardzo zawiedziony tym centrum. Gdzie mogę się dzielić opiniami na wiele tematów? W jaki sposób mam kształtować przyszłość serwisu? Gdzie są testy nowych funkcji? Jakie dodatkowe treści są dla nas dostępne?
Ankiety dotyczące tego jak wpłynęło na mnie obejrzenie filmu jest w moim odczuciu bez sensu. Takie ankiety można zaproponować każdemu, a nie tym, których nazywa się ekspertami. Miałem nadzieję na jakiś wpływ bardziej od technicznej strony.

Nadal jest wiele problemów i nie ma tu żadnego forum, żeby o tym pisać. Tu nic się nie dzieje.

Ciągle brakuje wiele treści bez żadnego powodu. O tym porozmawiajmy, jak rozwiązać ten problem. A nie o jednym filmie, niezależnie jak dobry by był albo jak lubimy się relaksować. O konkretnych sprawach związanych z serwisem, co źle działa, co można poprawić, a nie dlaczego postanowiłem obejrzeć ten film, a nie inny.

Pic na wodę fotomontaż, cytując klasyka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...