Skocz do zawartości

HBO Max - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Jako, że mój operator kablowy podwyższa cenę za pakiet HBO, to będę rezygnował na rzecz samego HBO Max. Pewnie będą dzwonić z ofertami, ale raczej nie chce wiązać się na lojalkę, tym bardziej, że ostatnio produkcje HBO oglądam w HBO Max zamiast w ich kanałach TV.

 

Mam do Was dwa pytania:

1) Jaką ważność na konto HBO Max. Czy po rezygnacji z HBO TV i HBO Max u operatora zewnętrznego, moje konto HBO Max jest automatycznie kasowane? Bo jednak nadal chcę korzystać ze swojego konta HBO Max, tylko zmienić subskrypcję na bezpośrednią.

2) Czy HBO Max nadal rozsyła ofertę za 19,99 zł miesięcznie, w ramach "powrotu", dla tych, którzy zrezygnowali z subskrypcji. Z tego co pamiętam, ktoś na forum pisał, że aktywował HBO Max na miesiąc, zrezygnował, a po kilku tygodniach otrzymała ofertę "na powrót" taką jaka była na start HBO Max w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tej kombinacji, ale na razie jeszcze u swojego operatora kablowego (UPC) mam pakiet Canal+ (niestety bez Canal+ Online). Także w tym przypadku coraz mocniej zastanawiam się, w którą stronę iść jeśli chodzi także o Canal+. Coraz więcej filmów czy seriali z ofert premium oglądam w serwisach VOD, ale mimo wszystko sport na żywo lepiej ogląda mi się w tradycyjnej TV, bo net może zamulać.

 

Co do samego HBO Max, to kombinacji jest kilka. Mam telefon w Plusie, ewentualnie tam też jest promka 20 zł za HBO Max (ale na 6 miesięcy). Natomiast zadałem pytanko o promkę bezpośrednio w HBO Max, bo ktoś wspominał, że taką ofertę otrzymał po rezygnacji z subskrypcji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
12 godzin temu, Pawop napisał(a):

Mam Chromcasta 4 i zawsze HBO Max było ok.

 

v4 to ten 4K z pilotem? Właśnie taki mam i choć mogę wyszukać aplikację to w ogóle nie udaje mi się jej zainstalować. Ale skoro innym działa to może chodzi o coś z moim kontem w Google, np. nie ten region czy wersja językowa i stąd nie chce zainstalować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2023 o 14:03, Pawop napisał(a):


Najprawdopodobniej problemem jest konto google. Gdzie je zakładałeś?

W Australii. Jest tam też trochę kupionych seriali/filmów.

 

Pewnie jakoś trzeba zmienić sklep z AU na PL aby mieć dostęp do aplikacji HBO Max na Chromecasta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...