Skocz do zawartości

HBO Max - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hubów jest ok 20 , w każdym bądź razie w moim Z USA, ich ilość może zależeć tylko od lokalizacji. 

U mnie nie ma huba Wizarding World. 

DC to nie Discovery Channel tylko filmy z uniwersum DC. 

Bez-tytu-u.png

 

Ta prezentacja jest starszą wersją MAX. Nowy interfejs wygląda jak wyżej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to jest w pakiecie STANDARD.  raczej nie ma informacji że jest więcej hubów, pewnie w każdym są takie same. 

 

Basic With Ads

Stream on 2 devices at once

Full HD Resolution

 

Standard

Stream on 2 devices at once

Full HD Resolution

30 downloads to watch on the go

 

Platinum

Stream on 4 devices at once

Best video quality with Full HD & 4K *

Immersive audio with Dolby Atmos *

100 downloads to watch on the go

 

@Bushiken zgadza się, to tylko tematycznie i serwisami  posortowana cala oferta  MAX.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawop napisał(a):

Oczywiście, że mogą

 

51 minut temu, Ktosiu napisał(a):

Oczywiście mogą dowolnie zmieniać pakiety i wcale nie muszą dać najwyższy do starych umów.

 

Przez okres obowiązywania nie mogą, jeli miałeś zawartą umowę okresową (czyli pakiet 12 miesięczny, lub w ramach umowy operatorskiej - ale nie jako pakiet dodatkowy w cyklu miesięcznym), bo to zmiana warunków na niekorzyść..  dostajesz gorszą jakość obrazu (HD), gorszą jakość dźwięku (5.1) i mniej urządzeń (2)..

 

Zmienić mogą tylko tym co maja jako pakiety dodatkowe bez okresu zobowiązania.. w innych przypadkach przy takiej zmianie przysługuje Ci rezygnacja z usług operatora z jego winy, czyli bez kar umownych..  dlatego tym w miesięcznym okresie rozliczeniowym dają ekstra dwa miesiące tylko..  google przy migracji z HBO do Maxa  rozwiązało to tak że zwracało cały koszt za 12 miesięcy i następowało wyłączenie starej usługi.. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zmiana warunków na niekorzyść, gdyż operator nie gwarantuje jakie i w jakiej jakości produkcje w serwisie się znajdą. Poza tym produkcji w 4K na początku nie było, doszły później, czyli jak doszły, to mogą i zniknąć. Odpowiednikiem obecnego pakietu bedzie standard. Oczywiście w ramach promocji mogą dać na jakiś czas premium, ale to będzie dobra wola operatora, a nie przymus.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakby była tylko jedna treść 4K to nie może Ci operator zmienić usługi.. chyba że całkowicie znikły by treści 4k w ofercie HBO.. a tutaj zmiana tylko ze względu na odpowiedni pakiet: treści 4K.. dźwięk Dolby Atmos.. i liczba urządzeń.. dodatkowo usługa jest sprzedawana jako zawierająca treści 4K jak i z określona liczną urządzeń.. wiec do czasu okresu rozliczeniowego muszą Ci pozostawić, a przy przedłużeniu/kontynuacji dopiero zmienić lub inne warunki zaproponować będą mogli.. 

 

Np tak to wygląda w polsat: https://sklep.polsatbox.pl/hbomax

Screenshot-2024-04-21-at-12-25-13.png

Edytowane przez escapers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@escapersmogą :)

I właśnie tak zrobili w Stanach i Ameryce Łacińskiej przenosząc 

wszystkich klientów  na plan Standard HD.

Nawet tych którzy mieli długoterminowe umowy na plan 4K.

Jako pocieszenie dali 6cio miesieczny dostęp do planu 4K ale po uplywie promocji albo wracasz na swój Standard HD albo dopłacasz i masz plan 4K.

Ja też miałem roczny pakiet Hbo Max 4K w Argentynie ale zostałem przeniesiony na niższy i teraz wchodząc w subskrypcję widnieje jak byk Standard HD, z tym że mam dostęp do treści 4K na parę miesięcy a później muszę zdecydować co dalej :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, u mnie okres kończył się dokładnie 18 kwietnia pobrano starą opłatę   i przez 1-2 dni był załączony nawet Platinum a potem przeszło w normalny STANDARD.  

Dopłaciłem przed chwilą  te grosze 12 999$  za zmianę na  Platinum.  :) 

Edytowane przez Ktosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy trochę inne prawo.. jeśli tak zrobią to masz prawo rezygnacji z usług bez kar umownych a operator narażony jest na kary UOKIK, już to u nas nie raz takie zmiany zachodziły, gdzie operator twierdził że to nie z jego winy.. oczywiście jak ktoś się zgodzi na nowe warunki to tak.. ale tutaj nas prawo lepiej chroni niż w USA... co do Argentyny to jakbyś kupił przez google to miałbyś zwrot 12 miesięcy.. a co do zmiany pakietu okresowego na standard to przysługuje Ci rezygnacja i zwrot opłaty.. 

Edytowane przez escapers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dominikkk A zgłosiłeś to do google? że HBO zmieniło Ci usługę? Jak zgłosisz to dostajesz pełny zwrot za okres 12 miesięcy, bez względu na to przez ile miesięcy korzystałeś.. 

 

3 minuty temu, Ktosiu napisał(a):

@escapers Ale to bez sensu żądać zwrotu bo nabycie tego samego pakietu ponownie kosztowało by 2x więcej niż po zwrocie z zamianę usługi. 

W takiej sytuacji trzeba zgłosić do UOKIK'u... bo inaczej tak cały czas będą nas dymać.. jak wszyscy będą się godzić..  bo tak właśnie żerują na tym.. że nie opłaca się rezygnować..

a ja bardziej mówię o umowie operatorskiej, że dzięki temu możesz skrócić sobie zobowiązanie z operatorem bez kar..

Edytowane przez escapers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgłosiłem bo zamierzam po upływie promocji dołożyć parę groszy i wykupić plan 4K gdyż wyjdzie dużo taniej niż w PL.

Teraz niestety muszę jakoś wytrzymać do premiery w Polsce bez lektora i napisów ale później znowu będę miał dostęp do polskiej biblioteki bo wątpię że nagle zablokują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...