Skocz do zawartości

HBO Max - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tłumacząc z tego translatorowego bełkotu HBO Max na nasze - zmienili od dziś regulamin, ale tylko dla nowych użytkowników, a dla starych wycofali część punktów. Ktoś chyba musiał się ich uczepić, bo usunęli te typu, że mogą przestać w dowolnej chwili wspierać jakiś sprzęt, albo usunąć dowolne treści bez powiadomienia (tylko skoro teraz nie ma mowy o tym regulaminie w ogóle to właściwie nie wiadomo czy to lepiej czy gorzej ;)).

Usunęli też zapis o tym, że można uzywać serwisu tylko we wspólnym gospodarstwie, ale jednocześnie jest taki, że użytkownik jest zobowiązany do nieujawniania loginu i hasła nikomu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
1 godzinę temu, escapers napisał(a):

Tutaj źródło: https://hbomaxmedia.blob.core.windows.net/poland-tou/DodatkoweInformacje.pdf

 

To zaczyna brzmieć dosyć ciekawie:

 

 

To właśnie postanowienia z Warunków korzystania (lub ich części), których HBO zobowiązuje się NIE WYKONYWAĆ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Te zapisy były dostępne od samego początku istnienia platformy HBO Max w warunkach korzystania, a teraz dodano dodatkową informacje o części zapisów, których wykonywać nie będą.

 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maile odnośnie regulaminu rozsyłają wszędzie, również w zagranicznych, europejskich wersjach HBO Max, na konta z aktywną subskrypcją i na te, gdzie wygasła. Z ciekawości zajrzałam na grupę Ekspertów HBO Max, ale zero informacji o tym, w ogóle wieje pustką, chyba wszyscy się już połapali, że chodziło tylko o ankiety, a nie żadną społeczność mającą wpływ na cokolwiek.

Pojawił się art. o zmianach w regulaminie: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/hbo-max-wspoldzielenie-konta-haslo-regulamin-jak-to-dziala-rezygnacja

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
9 godzin temu, Zuzia napisał(a):

Nie ma co wyczekiwać Max, bo podobnie jak w USA, będzie drożej. I gorzej, chyba, że ktoś lubi śmieciowy kontent Discovery+ i płacić więcej.

A kto wyczekuje ?

 

Kto mówi, że będzie taniej ? 

Jeśli dojdzie kontent od eurosportu na żywo i discovery to ma być taniej ? Daj spokój.

Ja od siebie powiem, że jeśli mówimy o kontencie o discovery i gatunku z kanału civilasation to ja biorę w ciemno bo lubiłem ten kanał.

 

I na koniec.

Przestań obrzydzać w ciemno. Tak, jak obrzydzasz non stop SkyS a ja wiem, że apka działa u mnie najlepiej z wszystkich i ma najlepsze HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie znowu SkyShowtime, to nie ten temat. I akurat nie muszę zachwycać się w ciemno spodziewanymi ochłapami jakie być może łaskawie dadzą i u nas, bo posiadam najwyższy pakiet amerykańskiego Max i brytyjskie Discovery+ i więc wiem doskonale czym to pachnie. Dla mnie treści od Discovery to są śmieci niewarte uwagi (z wyjątkami w postaci solidnych dokumentów, których jest mniejszość). W Max namolnie promowane na głównej stronie, że trzeba się przebijać przez najdurniejsze produkcje z tej stajni, jakieś reality show i podobne niewyszukane wytwory. Wepchnięte na siłę wraz z niekorzystnymi zmianami pakietowymi związanymi z wyższą ceną. Zwykłe zachwaszczenie platformy typowo filmowej, a przy okazji zmiana nazwy na Max, z której sami Amerykanie drwią, że to dobre imię dla psa.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...