Skocz do zawartości

HBO Max - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Pawop napisał(a):

Nie wiem czy pomoże sama zmiana lokalizacji, czy też nie trzeba będzie założyć "polskiego" konta

 

Właśnie dodałem polskie konto i przełączyłem na nie lecz nic się nie zmieniło pod względem zainstalowanych aplikacji oraz możliwości zainstalowania HBO Max czy Skyshowtime. Ciągle pokazuje, że te aplikacje nie są kompatybilne z tym urządzeniem.

 

Być może należy zrobić "factory reset" i zainstalować ponownie, tym razem używając konto Google z PL jako pierwsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2023 o 15:04, Ktosiu napisał(a):

Musi być polskie konto z lokalizacją w Polsce i najlepiej polskim IP by apka była w sklepie.

 

Wydaje mi się, że ważne jest tu główne konto, na które pierwotnie instaluje się Chromecast (czyli kolejne dodane konta nie mają znaczenia).

 

Z IP nie ma problemu bo jestem w innym kraju, ale na tym rynku też są dostępne HBO Max i Skyshowtime. Czyli coś musi przede wszystkim szwankować z moim kontem Google...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google wiadomo konto  musi mieć lokalizację polską. 

 

Akurat mieszkam tam gdzie nie są dostępne  i też nic nie daje przejście na lokalizacje z drugim kontem polskim, nigdy nie mam aplikacji  w sklepie dostępnych w lokalizacji  polskiej.  Łatwiej po prostu zainstalować ręcznie i działa bez problemu. Jedyny zysk to nie ściąga aktualizacji i aktualizuję dopiero jak są problemy z oglądaniem. np. HBO MAX miałem ponad rok w swoich TV i w boxach bez aktualizacji.

Jak mi się uda jednak zainstalować ze sklepu to po przełączeniu konta znika aplikacja z widoczności.  

 

Czasami problemem mogą być inne urządzenia zarejestrowane na kocie Google, musiał byś spróbować usunąć je wszystkie z aktualnego konta i pewnie ze wszystkich kont w których kiedykolwiek je logowałeś. Miałem przypadek że urządzenie działające w UK po przywiezieniu do Polski wcale nie chciało pokazywać aplikacji z lokalizacji polskiej mimo resetu całkowitego i użycia konta polskiego w Polsce. Usunięcie go z kont nie polskich dopiero spowodowało właściwe działanie.  

To samo miałem z telefonem kupionym i używanym wcześniej w Polsce, nie chciał mi przez dłuższy czas pokazywać aplikacji z UK mimo zmiany konta na brytyjskie, np. aplikacje bankowe czy operatorów UK po ponad roku dopiero zaczęły się pojawiać u mnie w sklepie. :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba będzie zrobić reset i może od nowa zainstalować Chromecasta z konta Google żony, które było zarejestrowane w PL i nigdy nie było używane do żadnych zakupów czy nawet ściągania aplikacji (nigdy nie używała Androida). IP nie będzie z Polski tylko z Hiszpanii, ale tu też jest HBO Max i Skyshowtime tak więc aplikacje powinny być dostępne co by nie było...

 

Moje konto jest z jakiegoś powodu cały czas powiązane z Australią bo widzę mnóstwo apek do tamtejszych serwisów streamingowych. Stąd już nie będę się bawił swoim kontem Google tylko użyję inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dostaliście tez takiego maila z HBO? Coś HBO planuje? Mam HBO z polsatBox.. 

 

Cytat

Jak wiesz, do Twojej subskrypcji HBO Max u dostawcy usług HBO Europe s.r.o. stosują się nasze ogólne Warunki Korzystania.

Dokonaliśmy przeglądu naszych Warunków Korzystania i chcielibyśmy poinformować Cię, że niektóre ich postanowienia nie będą miały do Ciebie zastosowania i nie będziesz zobowiązany do ich przestrzegania. Twoje prawa pozostają nienaruszone. Dlatego też jesteś uprawniony do działania na podstawie każdego postanowienia, które przyznaje Ci jakiekolwiek uprawnienie.

Możesz sprawdzić, których postanowień i uprawnień dotyczy niniejsze powiadomienie, odwiedzając naszą specjalną stronę z Dodatkowymi Informacjami.

Zapraszamy do korzystania z HBO Max.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj źródło: https://hbomaxmedia.blob.core.windows.net/poland-tou/DodatkoweInformacje.pdf

 

To zaczyna brzmieć dosyć ciekawie:

 

Cytat

6. Następujące części ustępu 2.2 w podsekcji „Upoważnieni Użytkownicy”:
− „Możemy ograniczyć maksymalną liczbę Upoważnionych Użytkowników, których
Użytkownik może dodać albo którzy będą mogli jednocześnie korzystać z Platformy.
Upoważnionymi Użytkownikami mogą być tylko członkowie najbliższej rodziny albo
gospodarstwa domowego.”.
− „i że jest uprawniony do zawarcia niniejszej Umowy w imieniu swoim oraz każdego
Upoważnionego Użytkownika, w tym wszelkich Upoważnionych Użytkowników
będących niepełnoletnimi dziećmi.”.

 

Edytowane przez escapers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...