Skocz do zawartości

HBO Max - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

"April 12, 2023"

"Perrette reiterated WBD’s plans to rollout the new combined product in the U.S. first, then LatAm territories in fall 2023, followed by Europe in early 2024 and Asia-Pacific in mid 2024, with “new markets” to be tapped come fall 2024"

https://variety.com/2023/tv/news/max-streaming-service-hbo-warner-discovery-1235579785/amp/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To daj link sprzed półtora roku, że w Polsce będzie na wiosnę 2024.
To ja pisałem półtora roku temu, że będzie na wiosnę 2024, ale oficjalnej informacji to sobie nie przypominam 
Po prostu zgadłem.
Na wiosnę 2022 roku jak zapowiadali Max, to przedstawili mapę drogową, na której nasz region był oznaczony jako "early 2024". Teraz to tylko potwierdzenie.
Ale macie się o co kłócić. Jakościowo za dużo się nie zmieni. Już o tym pisali, że amerykański MAX nie ma dużo  więcej treści w 4k niż polski odpowiednik
Ma dużo więcej 4K, przy starcie Max i w pierwszych tygodniach jego działalności doszło kilkaset pozycji w 4K. Zapewne będzie drożej i kilka poziomów subskrypcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gizior89 napisał(a):

Jakościowo za dużo się nie zmieni. Już o tym pisali, że amerykański MAX nie ma dużo  więcej treści w 4k niż polski odpowiednik

Właśnie nie wiem dokładnie jak wygląda stan aktualny, bo w Max od pewnego czasu po cichu podmieniane są wersje na 4K, ale więcej jest na pewno. Poza tym HD mają lepsze, ale tak było i za czasów HBO Max. Ponadto w Max sport live i kanał telewizyjny ma 10 Mbps i dźwięk 5.1, wątpię, aby u nas było podobnie jeśli idzie o parametry. 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tej mapy nie widziałem. Daj link to sobie zobaczę co się potwierdziło, a co nie. Pod koniec 2024 startuje Max we Francji i Belgii, a wciąż nie wiadomo kiedy u Włochów, Niemców i w UK.
https://variety.com/2022/digital/news/hbo-max-discovery-plus-merger-2023-1235333314/amp/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

@2PaC

Ja mam za 5 zł, więc mi to lotto.

I to błąd. Bo niewykluczone że w tej cenie nie będziesz już miał np. 4K.

Kolega od którego mam HBO Max też ma ten serwis za darmo od UPC. Ale po zmianie w Max nie zdziwie się jak bez dopłaty dadzą albo pakiet z reklamami albo tylko z HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy 49 tytułów to mała strata.. szczególnie że głównie to dotyczy nowości.. i nie tylko 4K ale także Dolby Atmos.. no i oczywiście ta lista cały czas rośnie, może zbyt wolno ale tytułów w tej jakości przybywa a nie ubywa.. więc jak dla mnie to wolałbym aby doszła opłata za jakiś plan premium jak w Netflixie niż by mieli wywalić 4K.. 

Edytowane przez escapers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, diabeu napisał(a):

I to błąd. Bo niewykluczone że w tej cenie nie będziesz już miał np. 4K.

Kolega od którego mam HBO Max też ma ten serwis za darmo od UPC. Ale po zmianie w Max nie zdziwie się jak bez dopłaty dadzą albo pakiet z reklamami albo tylko z HD.

W Stanach gdy wchodził MAX subskrybenci posiadający najwyższy pakiet bez reklam otrzymali darmowy dostęp do treści 4K przez 6 miesięcy.

Po upływie tej promocji można nadal pozostać przy pakiecie bez reklam w cenie 15.99 $ ale już bez kontentu 4K lub upgrejdować do droższego pakietu Ultimate w cenie 19.99$

Ciekawe co wymyślą u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Godzinę temu, tompatrz napisał(a):

jak zrezygnuje czy moge konto hbo normalnym abonementem dla HBO opłacac czy muszę nowe konto założyć?

Zostaje Ci stare konto.. u mnie nawet chyba z dwa miesiące nie musiałem opłacać.. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...