Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Przed świętami złożyłem wypowiedzenie. Dzisiaj otrzymałem telefon z DUK, po krótkiej rozmowie utrzymałem to co miałem, czyli Internet 150 + TV Superbox w cenie 46 PLN. Jestem zadowolony, mam spokój na kolejne dwa lata. Mieszkam w Gdyni. Pani powiedziała, że umowa jest dalej z MM a nie z Vectra.

Edytowane przez Cnapan
dodane zdanie
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie aktualnie oferty dostajecie od MM na przedłużenie umowy?

 

Z końcem lutego kończy mi się umowa na:

- Internet 300mbit

- tel komórkowy (nolimit rozmowy i sms)

- dostęp mobilny 2GB (używam go do GPS)

 

Za całość płacę 31,99 zł

 

Dzisiaj miałem pierwszy telefon, zaproponowali za to co wyżej 41,99 zł w umowie na 24mc.

Wypowiedzenie jeszcze nie złożone.

 

Da się coś ugrać jeszcze?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dopisany do umowy jako osoba upoważniona do podejmowania decyzji i wciąż wymagają ode mnie numeru pesel mamy na którą jest umowa...bądź słownej zgody że mogą przedstawić mi ofertę...We wcześniejszych latach tego nie było a w tym męczą mnie. W takim razie po co była robionie papiery żebym mógł decydować skoro i tak potrzeba osoba z umowy. Mowa oczywiście o przedstawie oferty przez MM w ramach przedłużenia. 

Edytowane przez Wojtasekole
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie aktualnie oferty dostajecie od MM na przedłużenie umowy?
 
Z końcem lutego kończy mi się umowa na:
- Internet 300mbit
- tel komórkowy (nolimit rozmowy i sms)
- dostęp mobilny 2GB (używam go do GPS)
 
Za całość płacę 31,99 zł
 
Dzisiaj miałem pierwszy telefon, zaproponowali za to co wyżej 41,99 zł w umowie na 24mc.
Wypowiedzenie jeszcze nie złożone.
 
Da się coś ugrać jeszcze?
 
 
Propozycja z 30 grudnia ,bez wypowiedzenia.
Maxbox,eleven,C+prestige,HBO,HBOgo,2xCI,net900=115 PLN.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2022 o 00:48, rafmik napisał:

Jakie aktualnie oferty dostajecie od MM na przedłużenie umowy?

 

Słabe oferty.
Mam 30mega + maxboxa (o którego nie prosiłem, tylko "dostałem" za wtopę przy przedłużaniu poprzedniej umowy). Całość za 40zł.
Oferty na przedłużenie to:

1)50zł za to samo

2)50zł ale net 60mega

3)55zł albo 60zł przy przyspieszeniu do 60mega.
 

Już nie liczę naciągania na jakieś pakiety sportowe, pocieracze, hbo (które rozdają na lewo i prawo wszędzie), filmboxy i inne badziewie. Chociaż na początku rozmowy jasno informuję że niczego więcej nie potrzeba, bo z tv korzysta osoba starsza. No nic to, nie przeszkadza to w próbach wciśnięcia pakietu sportowego dla emerytki ;)
Za zmianę pakiety TV "w dół" liczą sobie pieniądze. Problemów z modułem CAM nie są mi w stanie naprawić od czasu puszczenia sygnału vectry. Telewizja nadal w jakości marnej. Net działa jak działa...
Ale nie da się zrobić żeby cena została ta sama, bo mam za tanio ;)

Edytowane przez Grobel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa z MM za Maxbox+Dekoder PVR+2xCAM+Eleven+Canal+Prestige+Internet 600Mb+Telefon stacjonarny płace 141,99 zł/mc

Dostałem telefon z MM z propozycja za to samo umowa roczna kwota 154 zł/mc albo 144zł/mc przy umowie za 2 lata oraz to samo co mam bez Canal+ 124zł/mc oraz umowa na 2 lata za 114zl/mc co o tym sądzicie i czy można coś urwać wypowiedzenia nie składałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...