Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

W mojej lokalizacji brakuje już 5 kanałów HD, zapewne do czasu przejęcia przez UPC za dużo ich już nie przybędzie. Kurcze jaką trzeba mieć dziadowska sieć, by mieć problem z dodaniem 5 kanałów, wywalić jeden zagraniczny kanał z analogu i po kłopocie. Przynajmniej w większości lokalizacji mogli dodać Zoom TV w SD, ale widać i z tym mają problem, normalnie kabaret na żywo.

Edytowane przez Grzechu27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że w MM nadal macie Polsat 2, Polsat News, Polsat Cafe i Polsat Play w oryginalnym SD bez dopisku w logo "HD"? Jeśli tak, to znaczy, że Polsat wysyła do MM te kanały drogą światłowodową.

U mnie w UPC w analogu od dzisiaj Polsat 2, Polsat News i Polsat Cafe są z dopiskiem HD w logo, a w cyfrze gdzie nadawany był Polsat 2 SD jest teraz Polsat 2 z logo HD (downscalowany z HD do SD).

Skoro Polsat nadal wysyła te kanały w wersji SD światłowodem, to co za dziady odstawia UPC? :evil:

Edytowane przez Tim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Złożyłem wypowiedzenie z MM w dniu 12/09/2016, ale jak to w MM zakręcili się i nie widzieli mego wypowiedzenia. Dopiero dziś zadzwonili z DUK z przeprosinami i ofertą pozostania, a usługi kończą się 31/10

 

Pakiet na 12miesiecy/ MAXBox/ Canal+/ HBO/ HD/ multiroom/ net120 za 99pln

 

Przez ich niedopatrzenie zdążyłem już wstępnie dogadać się z UPC

 

Pakiet bez zobowiązania/ MAX/ Canal+/ multiroom/ net120 za 135pln

 

Teraz mam dylemat, ale też delikatnie skłaniam się ku UPC, aby spróbować zmiany.

Jeśli masz pełną ofertę (nie licząc tej vip-owskiej :wink: ) to nie wiem nad czym się tu zastanawiać. Masz dodatkowo HBO i 36 zeta co miesiąc w kieszeni. Ja zostałbym w Multimedii przy tych warunkach bez wahania. Wystarczy mi, że mam w MM cały dostępny sport w HD. Jak Ci zależy bardzo na innych kanałach w HD i jakości, to faktycznie UPC na plus i zagwozdka dla Ciebie. Coś za coś, jak w życiu  :-|

 

Do mnie dla odmiany dzwonili już z DUK choć mam 3 miesiące (!!) do zakończenia umowy i nie składałem wypowiedzenia z propozycją:

MaxBox/okrojony Canal+ 6 kanałów/multiroom/net 60mbs/HD/Eleven/net mobilny 4GB za 125 zł. Za net 120 dopłata chyba 12 zł. Umowa na 24 m-ce. Nie "dało się" tego skrócić do 12 m-cy. Odmówiłem. Złożę w grudniu wypowiedzenie i wtedy zobaczę co będzie.

Do ilu mógłbym zejść za ww pakiet^^, według Was, składając wypowiedzenie?

Dotychczas płacę 124 zł bez multiroomu, HD i neta mobilnego (dają go teraz za 1 zł do neta stacjonarnego).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Występuje u was problem techniczny?

Na Animal Planet dźwięk jakby przycinał się na kilka sekund.

Możecie sprawdzić u siebie, czy macie podobną usterkę?

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej lokalizacji w analogu Polsat 2 z logiem HD, w DTV bez.

Nie jesteś sam z tym problemem. U mnie jest to samo

Występuje u was problem techniczny?

Na Animal Planet dźwięk jakby przycinał się na kilka sekund.

Możecie sprawdzić u siebie, czy macie podobną usterkę?

A co do kanału Animal Planet to nie pomogę ponieważ w mojej lokalizacji tego kanału brak.

Rozumiem, że w MM nadal macie Polsat 2, Polsat News, Polsat Cafe i Polsat Play w oryginalnym SD bez dopisku w logo "HD"? Jeśli tak, to znaczy, że Polsat wysyła do MM te kanały drogą światłowodową.

U mnie w UPC w analogu od dzisiaj Polsat 2, Polsat News i Polsat Cafe są z dopiskiem HD w logo, a w cyfrze gdzie nadawany był Polsat 2 SD jest teraz Polsat 2 z logo HD (downscalowany z HD do SD).

Skoro Polsat nadal wysyła te kanały w wersji SD światłowodem, to co za dziady odstawia UPC? :evil:

UPC idzie tropem MM czyli nie będą dodawać nowych kanałów HD, ponieważ brak miejsca, i chęci. :lol2:  Muszą się jakoś tłumaczyć po przejęciu MM i to są ich pierwsze próby.

 

MM bawi się tylko w otwieranie okien - https://satkurier.pl/news/152988/multimedia-polska-otwarte-okno-polsat-viasat-history.html . Żeby od tego przeciągu ich nie pokręciło :twisted:

 

 

MM otwiera okna aby po przejęciu przez UPC nie był wielki smród. :lol2:

Była wymówka że nie ma nowych kanałów bo analog przeszkadza teraz jest tłumaczenie przejęciem przez UPC. Żałosna sieć... :)

Zgadzam się w 100% :wink:

Wczoraj po 23 włączyłem Polsat News i była ciemność. Rano nie miałem czasu, więc nie wiem czy to chwilowa awaria czy może padł im dosył? Może jednak brali z satki sygnał?

Lokalizacja: Szczecin.

U mnie również była ciemność i nie tylko na tym jednym kanale bo na kilku kanałach z grupy Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w Chełmie kanały Polsatu w analogu są bez napisu HD, czyli ciągną sygnał po świetle, chociaż myślałem że jak przełącza się na światło to jakość chociaż trochę się poprawi w DTV, ale jak było tak jest. Co do Animal Planet HD, działa poprawnie.

Edytowane przez Grzechu27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie tam gdzie w analogu widnieją kanały HD, tam jest brak przeprowadzonej modernizacji i brak światłowodu i pełnej oferty cyfrowej. Sygnał mają z satelity. Tam gdzie kanały w analogu zostały bez zmian, to została przeprowadzona modernizacja czyli jest podłączony światłowód, i być może bez słynnej parszywej dwunastki bo to już zależy od redukcji analogu (cyfryzacji). Teraz każdy może sprawdzić powyższe informacje aby mieć pewność co oferuje MM w danym mieście i na jakich kablach idzie sygnał. Stare zardzewiałe druty od byłej TP, obecnie Orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę w końcu :D 
 

Max box,eleven c+ pierwszy rok 39 zł drugi 49,internet 30 mb/s+wifi,Fanclub którego nie chciałem,ale by się nie dało nic taniej cena to 127 zł do tego cinemax,hd,hbo za 0 zl przez dwa miesiące zanim mnie zjecie, umowa nie na mnie jakby była na mnie złożył bym wypowiedzenie i było by tanio pewnie.Rozmawiałem z świetnym gościem Panem Damianem pozdrowienia :D UPC szybko nie zawita może dopiero za 2 lata, jest na stole umowa na kanał polsat sport fight HD ? chyba dobrze usłyszałem,bo przerwało.O trzecim kanale 11 na razie nie mowy wszystko zależy od nc+

Edytowane przez kondzik23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy się pażdziernik , przed nami okres "mikołajkowo-świąteczno-noworoczny". W ubiegłym roku były drony jako promocja na święta. Ciekawe co wymyślą w tym roku. Żal d..... ściska że mamy wyjątkową posuchę w nowych kanałach,szczególnie HD ( nie liczę uprzywilejowanych). O UPC nie ma co na razie pisać bo to "patykiem pisane". Może będą telewizory wciskać nie tylko nowym ? Albo inne gadżety ?

Sam sobie życzę na Święta aby święta 2017 były już z UPC. UOKiK może się wyrobi i podpiszą końcową umowę. Choć to może pobożne życzenia ?   :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając to forum dziękuję Bogu, że dwa lata temu zdecydowałem się na Cyfrowy Polsat i teraz mam wyrąbane na MM i jej chora politykę. MM mam tylko dla C+ i internetu a że dają mi SuperBoxa z 11HD (to się nazywa XXI wiek) + neta za 45zł to nie narzekam i zachęcam innych mających możliwości techniczne do podobnego kroku. Serio szkoda nerwów na to dziadostwo które odwala MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka będzie aktualnie najlepsza dla mnie oferta internetu z multimedii? Mam telewizję i internet, niedługo kończy się umowa o internet i nie zamierzam jej przedłużać w takiej formie, gdyż jest bardzo niekorzystna (20mb za ~50zł). Założenie nowej umowy na inną osobę z rodziny to dobry pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wypowiedział taką umowę, wtedy połączą dwie usługi w jednym czasie. Z dobrym upustem.

 

Edit: Nowa promocja- dzisiaj wyciągnięte ze skrzynki pocztowej: https://extraimage.net/image/wgX6

 

Czyli nasza kochana sieć stawia na rozwój internetu i telefonii komórkowej. Emerytom wystarcza analog :)

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem "szczęśliwym" abonentem Multimedii od ok 2 dni w Warszawie i o ile z telewizji jestem zadowolony, więcej kanałów w HD niż wg strony/ulotki (w HD są: Puls, Puls2, Polsat News, Republika, Focus, TVS, Cinemax 1 i 2, Stopklatka i inne - jakość np TVP1/2 dużo lepsza niż w DVBT, moduł CAM) to internet tragedia.

Mimo teoretycznych 60Mb/s wyciąga maksymalnie 2-3 Mb/s pobieranie i 3-4 Mb/s wysyłanie - speedtest.net, na stronie test.mm.pl: max: 4-5Mb/s download.

Na plus cena, za 49 zł Startbox + 60Mb/s.

Na szczęście jestem jeszcze na okresie testowym i mogę rozwiązać umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest dokładnie w Twoim przypadku ale obojętnie gdzie zasada jest ta sama, prędkość mierzy się po kablu a nie przypadkiem przez Wi-Fi i to jeszcze na drugim końcu mieszkania gdzie zasięg niekoniecznie jest dobry a i innych routerów pełno w eterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z końcem roku kończy mi się umowa na internet w Multimedii.

Aktualnie mam internet 60mbit + mobilny z pakietem 4GB - płacę za całość 49,99 zł miesięcznie.

 

Czy może mi ktoś napisać co mogę wynegocjować? W opcjach przed złożeniem wypowiedzenia, i po złożeniu?

 

W sumie wystarczy mi, że zachowam te usługi które teraz mam, nic więcej mi raczej nie jest potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało mi się namierzyć problem, jest nim gniazdo RTV w pokoju (mieszkanie wynajmowane gniazdo z wyjściami R, TV, Data). Podejrzewam albo zbyt duże tłumienie albo zakłócenia. Gdy modem podłącze bezpośrednio w skrzynce rozdzielczej przy drzwiach jest wszystko ok.

Co ciekawe znaleziony w mieszkaniu rozdzielacz po UPC takiego mniej więcej wyglądu: http://obrazki.elektroda.pl/9162204400_1320598960.jpg pomaga mimo że modem pokazuje niższe wartości "Power Level".

Trochę to wszystko zakręcone.

 

w tej chwili, wartości są takie (podłączony rozdzielacz UPC i do gniazda RTV w drugim pokoju):

 

  Power Level: Signal to Noise Ratio: Channel 1: -11.1 dBmV 36.8 dB Channel 2: -8.2 dBmV 38.8 dB Channel 3: -8.9 dBmV 37.9 dB Channel 4: -9.9 dBmV 36.9 dB Channel 5: -10.2 dBmV 36.5 dB Channel 6: -10.1 dBmV 36.6 dB Channel 7: -10.0 dBmV 36.8 dB Channel 8: 0.0 dBmV 0.0 dB

i jest ok (60Mb/s), przy podłączeniu w drugim pokoju (podobne wartości), prędkość max 5Mb/s.

Modem podłączony z pominięciem gniazda RTV, wartości dBmV ok +3-5 dBmV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...