Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Choć coś mało pochlebnych komentarzy ( póki co ) na temat wyniku konkursu.

Widzę że PowerTV jest. Zaraz coś zapewne napisze na temat ramówki. 

Nie ważne co będą nadawać, ważne że to Tv z polskim kapitałem 🙂

No i podobno patriota.... 

Edit. 

Niestety PowerTV znikł zanim skończyłem pisać 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 4 strony o niczym natrzepała marudna młodzież, która chciałaby nie wiadomo czego w naziemnej, choć i tak ogląda wszystko w necie... A o seniorów jakoś żadna stacja się nie martwi - traktowani są jak piąte koło u wozu. Dlatego moja mama ogląda seriale w maratonach z płyt, jak jej wszystko przygotuję.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Program zapewni nie tylko rozrywkę, ale również szeroko pojętą informację i edukację, szczególnie w dziedzinie aktywizacji i zdrowego trybu życia. Audycje takie mają zajmować nie mniej niż 70% tygodniowego czasu nadawania w godz. 6:00 – 23:00."

 

 

Czy w tym także mieszczą się kabarety i telezakupy, czy jednak muszą się wziąć za robotę i robić normlane program dla seniorów?

Edytowane przez Mikuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dziwek Dużo kanałów telewizyjnych jest przepełnione tymi kabaretami, więc już takich treści starczy. Tak w ogóle jeśli chodzi o te wszystkie dzisiejsze kabarety, to ja bym tego kabaretami nie nazwał. To już nie są żadne kabarety i nie dorównują poziomem do tego co kiedyś było.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, lukx95 napisał:

@dziwek Dużo kanałów telewizyjnych jest przepełnione tymi kabaretami, więc już takich treści starczy. Tak w ogóle jeśli chodzi o te wszystkie dzisiejsze kabarety, to ja bym tego kabaretami nie nazwał. To już nie są żadne kabarety i nie dorównują poziomem do tego co kiedyś było.

 

Tylko że oni za bardzo nie mają innych polskich produkcji, więc będzie problem z wypełnieniem polskimi treściami chyba że pasmo Power Hits i znowu muzyka przez 6 godzin jako audycja prozdrowotna dla seniora - tak na podniesienie ciśnienia umcy, umcy

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, paskud napisał:

Silver to będzie, moim zdaniem, mieszanka kanałów MWE z Nobox, TVP3 oraz innych audycji poradnikowych. Do tego własny serwis informacyjny w formie flesza. Zapowiada się ciekawie. 

Skoro nie znasz ramówki, to na jakiej podstawie twierdzisz że zapowiada się ciekawie? 

 

Ja swoją opinię opieram w oparciu o dotychczasowe emitowane kanały od tego nadawcy. Ramówki dalekie od ciekawej i pasjonującej. A u Ciebie jakie źródło informacji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam całkowicie inne zdanie niż większość znawców z tego forum. Uważam że wybór padł na najlepszy z możliwych ponieważ bardzo się cieszę że wygrała stacja Pana Winnickiego który z powodzeniem prowadzi większość stacji które były przewidziane do zamknięcia. Jest to nowy niezależny nadawca który może przynieść najwięcej korzyści w DVB-T. Liczę na to że z powodzeniem wykorzysta swoją szansę i zrobi coś naprawdę dobrego. Tematyka stacji dość wyjątkowa, choć uważam że i ta najliczniejsza grupa społeczna która ma najwięcej czasu na oglądanie telewizji pozytywnie przyjmie nową stację. Myślę że będzie ona miała nieco szerszą ofertę programową skierowaną nie tylko dla seniora. Gratuluję Panu Winnickiego i z całego serca życzę powodzenia, by ta szansa została wykorzystana.

  • Popieram 2
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...