Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.03.2021 o 11:56, danielpes5 napisał:

Ramówka na Pierwszy Tydzień Silver TV HaDe

...

17.00-- Moda na Sukces odc 5-10 z 6789

...

 

Moim zdaniem to nie byłby taki głupi pomysł. Wiele osób w pewnym sensie wychowało się na tym serialu. Przez ok. 20 lat miał sporą widownię w TVP, w którym traktowano serial, jak jakąś zapchajdziurę i często zmieniano godziny emisji. Tylko nadawcę raczej nie będzie stać na premierowe odcinki, tak mi się wydaje. Nowa TV w momencie startu także emitowała "Modę na sukces" i wyniki były chyba dobre, ale i tak zbyt niskie, żeby można było na nim zarobić. Z drugiej strony odkąd dostęp do platformy Player jest płatny, wiele osób mogłoby się przenieść na oglądanie serialu w tv.

 

Wydaje mi się, że start będzie jednak słaby. W kanał ma być zainwestowane najwięcej środków, niż we wszystkie inne kanały MWE, ale tamte pod względem programu tv nie są ciekawe. Mniej więcej połowa to stacje muzyczne, kanał filmowy przez przez cały dzień emituje kabarety. Mam nadzieję że nawet jeżeli start będzie nie ciekawy, to z biegiem czasu rozszerzą program tv. Na początku obstawiam, że nie zabraknie kabaretów i tele zakupów. :-( . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niewolnica Isaura" nie byłaby głupim pomysłem. Jest nawet całkiem świeża wersja, bo w 2017 roku brazylijskie Record TV wyprodukowało "Escrava mae" ("Niewolnica matka"), telenowelę opowiadającą o losach matki Isaury.

 

Zważywszy na sukces "Zniewolonej" w TVP, nie byłoby to głupim pomysłem. Ukraincy właśnie na tej wersji się wzorowali kręcąc "Zniewoloną".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Telewizor napisał:

Moim zdaniem to nie byłby taki głupi pomysł. Wiele osób w pewnym sensie wychowało się na tym serialu. Przez ok. 20 lat miał sporą widownię w TVP, w którym traktowano serial, jak jakąś zapchajdziurę i często zmieniano godziny emisji. Tylko nadawcę raczej nie będzie stać na premierowe odcinki, tak mi się wydaje. Nowa TV w momencie startu także emitowała "Modę na sukces" i wyniki były chyba dobre, ale i tak zbyt niskie, żeby można było na nim zarobić. Z drugiej strony odkąd dostęp do platformy Player jest płatny, wiele osób mogłoby się przenieść na oglądanie serialu w tv.

 

Nowa TV przestrzeliła i wrzuciła "Modę na sukces" na godzinę 19:30 myśląc, że przejmie jakiś kawałek widowni Wiadomości czy Świata według Kiepskich. Głupie to było według mnie.

 

Zresztą mało kto wtedy wiedział czy miał dostęp do MUX8 więc ten epizod z Nową TV się nie liczy. Ale zgadzam się - serial idealnie pasowałby do Silver TV 🙃 

Podejrzewam, że ogromna część dawnej widowni TVP nie wie, że serial jest od 5 lat online w Playerze, więc potencjał jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, CYFROmaniak napisał:

Podejrzewam, że ogromna część dawnej widowni TVP nie wie, że serial jest od 5 lat online w Playerze, więc potencjał jest.

Seniorzy po streamingach raczej nie chodzą. Mają swoje przyzwyczajenia godzinowe i nie ma mowy o przesunięciu czegokolwiek. Jak była u nas pod opieką nasza seniorka to nie było mowy, żebym włączyła jej M jak miłość z VOD TVP na dekoderze następnego dnia, jak chciałam turecki z Jedynki nagrać. Nie dała się przekonać, że to tylko kilkugodzinne opóźnienie w obejrzeniu odcinka. To samo było z innymi serialami, które oglądała, bo przez lata tak się przyzwyczaiła. Na szczęście mama jest bardziej tolerancyjna pod tym względem, chociaż z TVN24 to już rozmowy nie ma (zwłaszcza, jeśli chodzi o Szkło kontaktowe). Seriale nauczyła się oglądać w maratonach z kaset vhs (lata 90-e i początek 2000-ch), a potem hurt z dvd. Ale serwisy VOD to już nie - na komputerze oglądać nie lubi, a na dekoderze kablówki wszystko płatne dodatkowo i jeszcze dostępne pojedyncze odcinki. Wyjątkiem do niedawna player, bo teraz jak zrobili w całości płatny to i u mnie w kablówce też będzie płatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, paskud napisał:

Oczywiście, że starą. To klasyka kina, którą i ja chętnie obejrzę.

No ja bym chciał wiedzę i naukę- kosmos, pogoda, burze, tornada, przyroda, gadżety, technologia. Ten kanał nie będą oglądać tylko starsi ludzie, cała rodzina, nawet młodzież. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Marek79 napisał:

Na Silver TV może będzie Dynastia ,Dallas albo Santa Barbara.

Może "Powrót do Edenu" 🤔 ?

 

W dniu 5.03.2021 o 12:59, ciastek napisał:

Myślę że któraś z tych plansz byłaby lepsza

b8bedf0cc7edc5ebc1ea8f325821ac9d.jpgedfd8050b42ddc278db709734dfbd14e.jpg


 

Wstawić nóż do ręki i dopisać, "Start już wkrótce, spróbuj nie oglądać " 🤣.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PowerTV napisał:

A wolicie starą Dynastię czy te nową (z Neflixa)?

Netflixa nie mam, starą Dynastię oglądałam dopiero co na CBS Drama, więc zagłosuję za nową :) A najlepiej najpierw starą, a potem nową. Moja mama już od dawna marudzi, kiedy będzie okazja obejrzenia nowej :) 

 

 

58 minut temu, wuzel napisał:

Może "Powrót do Edenu" 🤔 ?

To krótki serial. Pierwszy sezon liczy 6 odcinków. Drugi trochę więcej. W sumie całość to bodajże 30 odcinków. Serial znany polskiej publiczności, ale... bez zakończenia. Tak, serial w latach 80-ych był pokazywany bez kilkuminutowego zakończenia, gdyż producenci zostawili cliffhanger do 3-ego sezonu. Jak dziś wiadomo, sezon ten nie powstał, w związku z tym te kilka scen dołączone zostały do finałowego odcinka sezonu 2-go. Są to sceny wyjaśniające główne wątki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, paskud napisał:

Oczywiście, że starą. To klasyka kina, którą i ja chętnie obejrzę.

Także jestem tego zdania. Obok MNS "Dynastia" to klasyka, którą ponownie obejrzą nie tylko seniorzy. Padło kilka propozycji, dorzuciłbym jeszcze "Sunset Beach", nadawca ma w czym wybierać, w kategorii starszych klasyków. Jedno lub dwugodzinne pasmo popołudniu byłoby bardzo fajnym pomysłem. Nawet osoby, które nie są jeszcze seniorami mogłyby po pracy przenieść się do czasów dzieciństwa, młodości, gdy te seriale były emitowane. :-)  Kilka lat temu w TV Puls i TV 4 przypomniano produkcje latynoskie z przełomu XX i XXI wieku, i te dwa seriale bardzo dobrze się oglądały. Przy dobrej reklamie amerykańskie klasyki sprzed lat mogłyby także się dobrze przyjąć.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Jantar napisał:
15 godzin temu, Marek79 napisał:

Dallas albo Santa Barbara.

Moje marzenie...

Ja poproszę najpierw Dallas albo Santa Barbarę. Głosuję też na Falcon Crest, który lata świetlne temu podglądałam na niemieckim RTL-u albo PRO7 (jeden z tych kanałów, ale już nie pamiętam, który) :) Zapewniam, że jest co oglądać. Serial w starym, dobrym stylu, z wielkimi nazwiskami ówczesnych gwiazd telewizyjnych i filmowych. Wielbicieli kina akcji zaskoczy zapewne nazwisko Lorenzo Lamasa w głównej obsadzie Falcon Crest :) 

3 minuty temu, Telewizor napisał:

Padło kilka propozycji, dorzuciłbym jeszcze "Sunset Beach",

Ze szczególnym naciskiem na 3-i sezon (od odc. 501 dokładnie), którego nie wyemitowali już na CBS Drama, bo kanał się likwidował. A to mój ukochany serial! Do dziś mam nagrane część odc. z RTL7 na kasetach vhs. A wracając do CBS Drama to widzowie serialu dopytywali się o ten 3-i sezon na ich profilu na facebooku, więc jak pojawiłby się na Silver to bankowo przyjdą oglądać.

 

I zwracam uwagę na urwane seriale tureckie, hiszpańskie i portugalskie. One mają swoją widownię i ta widownia też zamelduje się na oglądaniu dalszego ciągu. Na początek, na zdobycie widowni, to chyba dobry pomysł, aby postawić na tytuły znane polskim widzom. Widownia nie od razu będzie wielka, więc ta oglądalność powinna wystarczyć na początek. A potem to już też poleci pocztą pantoflową - jeden drugiemu, że seriale są kontynuowane, że warto, itd. itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...