Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ja może zdradzę tajemnicę, o której wie mało osób. Za darmo sprzedam tę tajemna wiedzę właścicielowi @PowerTVNie chce za to nic w zamian. Otóż:

Żeby coś przyniosło zysk trzeba w to najpierw zainwestować porządną kasę. Mówimy tu o stacji ogólnodostępnej w całej PL więc coś droższego trzeba jednak kupić/nakręcić. Zrobić porządne napisy i inne dogodności dla widzów. Wtedy kanał poważnie traktuje widzów a widzowie odwdzięczają się tym, że poważnie traktują kanał. Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam. 😁

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy teraz już wszyscy przeszli na nową telewizje. Wiec teraz już powinni ruszyć z właściwym programem żeby zachęcić nowych widzów. A nie odstraszać powinni zainwestować w poważną rozrywke a nie jakieś ukryte kamery to już było a oni powinni szukać coś czego nie było. 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem z ciekawości ramówkę tego kanału i szczerze stwierdzam, że gdyby nie kabarety w paśmie Prime Time, to Antena HD byłaby naprawdę solidnym kanałem. I nie potrzeba tu produkcji na poziomie "Gra o tron", czy "Mandalorian", bo tego nawet na płatnych kanałach Polsatu i TVN nie znajdziemy, ale dobra klasyka filmowa połączona z własnymi produkcjami zupełnie by wystarczyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają też fajne filmy dokumentne. O tym jakoś nikt nie wspomina. Trochę mnie męczy ta ciągła krytyka tego nadawcy. Kabarety są męczące choć coraz więcej stacji na nie stawia m.in. stacje wielkiej czwórki czy telewizje Zoom TV czy WP TV. Widocznie mają swoich stałych widzów. Antena HD ma już ponad 1% ogladnisci w rynku więc widać że są widzowie którzy chętnie tą telewizję oglądają m.in. JA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można te rolowane na okrągło na kilku kanałach kabarety oglądać .

Kiedyś gdy w telewizji były okazjonalnie, z przyjemności na nie zerkałem, bo i repertuar był unikalny.

Teraz którego kanału nie włączę, te same skecze. Wieje taką nudą, że gdy widzę kabarety od razu zmieniam kanał.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, neo_patryk napisał:

Przejrzałem z ciekawości ramówkę tego kanału i szczerze stwierdzam, że gdyby nie kabarety w paśmie Prime Time, to Antena HD byłaby naprawdę solidnym kanałem. I nie potrzeba tu produkcji na poziomie "Gra o tron", czy "Mandalorian", bo tego nawet na płatnych kanałach Polsatu i TVN nie znajdziemy, ale dobra klasyka filmowa połączona z własnymi produkcjami zupełnie by wystarczyła.

Zgadzam się z tym. Sam czasami coś dokumentalnego obejrzę na tym kanale.

 

Jeszcze trzeba mieć na uwadze, że ok 15% widzów nadal nie jest przystosowanych do DVB-T2 HEVC, szczególnie tych z ostatniego etapu (koniec czerwca).

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2022 o 11:20, PowerTV napisał:

Będziemy mieć już dobre filmy i to w sierpniu.

Widziałem ten Wasz program na programtv.naziemna.info 

Flip i Flap  orz Charlie Chaplin po 2 filmy i chyba będą rozczłonkowane na części a  szkoda.

Zamiast dać od razu całość i kilka filmów  więcej to wy sobie pogrywacie z widzem.

Dlaczego nie  zamieściliście programu na weekendy ??!!! Kolejna lipa !!!!

Muszę w końcu kiedyś zerknąć na  program "Tajne akta UFO"

Podsumowując: Kolejne buńczuczne zapowiedzi a wychodzi kolejna  tele lipa !!.

Znacznie lepszy program miała ATM Rozrywka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PowerTV wycofajcie ten nieszczęsny wniosek z UKE o zmianę kodeka z HEVC na MPEG-4 w przekazie Antena HD w MUX1 i ocalcie jeszcze swoją twarz bo to robicie tylko cofa nas wstecz technologicznie.

Wycofajcie wniosek i zamknijcie temat. Dogadajcie się z innymi nadawcami komercyjnymi i walczcie o to by TVP ze swoim MUX3 przeszła jak najszybciej na DVB-T2/HEVC bo to jest kluczowy wasz problem słabego zasięgu w NTC po zmianie standardu. Jak TVP zmieni standard w MUX3 tak jak inni nadawcy to zasięg w trymigi się odbuduje bo ludzie na kanałach TVP też będą mieli "czarny obraz". Już teraz powoli zasięg się odbudowuje ale nie tak szybko jakby wszyscy już przeszli na DVb-T2/HEVC.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/jak-odbierac-antena-hd-kodek-hevc-h-264-jak-pobrac

"Urząd Komunikacji Elektronicznej nie zamierza szybko wydać decyzji w sprawie kodeka. - Z MWE jesteśmy na etapie zbierania stanowisk od innych nadawców na tym multipleksie - informuje wirtualnemedia_pl Witold Tomaszewski, p.o. rzecznik prasowy UKE. Na pomysł MWE sceptycznie patrzą nadawcy komercyjni zrzeszeni w KIGEiT. Uważają, że wniosek pozwoli UKE wykazać, że jest elastyczny wobec potrzeb poszczególnych graczy rynku i był gotowy na ustępstwa. Nadawanie Antena HD w starym kodeku może też zwiększyć chaos techniczny wokół zmiany standardu. - Podtrzymujemy dotychczasowe argumenty, bo wniosek MWE nie rozwiązuje problemów wszystkich widzów, którzy stracili dostęp do TV, i sytuacji rozdwojenia technicznego na rynku - zauważa w rozmowie z wirtualnemedia_pl Barbara Uklańska z KIGEiT."

 

"Właściciel Grupy MWE liczył, że UKE szybko podejmie decyzje w sprawie kodeka. Tak się jednak nie stało. - Niestety wniosek o zmianę kodeka z HEVC na H264 dla programu Antena HD na MUX-1 nie został załatwiony tak szybko, jak wniosek MSWIA i TVP dotyczący MUX-3. Liczyłem na możliwość zmiany kodeka jeszcze przed IV etapem zmiany standardu nadawania NTC. Teraz zastanawiam się czy taka zmiana z HEVC na H264 ma jeszcze jakikolwiek sens, gdy spora część ludzi wyszukała już program Antena HD w kodeku HEVC. Wymaga to dokładniejszej analizy naszych techników oraz techników Emitela. Być może przez zmianę z HEVC na H264 utracimy łatwy odbiór o tych widzów, którzy oglądają nasz program już w HEVC - argumentuje w rozmowie z wirtualnemedia_pl Michał Winnicki. Szef MWE Networks krytykuje też inne stacje komercyjne za bezczynność. - Nadawcy TVN, Polsat, TV Puls i Kino Polska nie prowadzą ze mną żadnych rozmów w tej sprawie. Nigdy mnie nie zaproszono na rozmowy na ten temat ani do UKE ani do KRRIT ani na jakiekolwiek spotkanie z innymi nadawcami. Biernie przyglądałem się rezultatom spotkań dużych nadawców z UKE, ale czas zleciał i nic z nich nie wynikło, bo żaden z tych nadawców nie podjął inicjatywy i nie złożył formalnego wniosku o jakąkolwiek zmianę. Tylko ja się na to odważyłem - przekonuje Winnicki. Właściciel kanałów telewizyjnych i multipleksów lokalnych zapewnia, że chciał współpracować z konkurencyjnymi stacjami już kilka miesięcy temu. - Proponowałem drogą mailową nadawcom z MUX-2 i MUX-1 zawnioskowanie o nadawanie w H264 w DVB-T2 już nawet przed 1 etapem, ale nie było na to żadnego odzewu. I widzę, że straciłem czas czekając z tym wnioskiem aż tak długo. Powinienem był go złożyć jeszcze przed startem I etapu zmiany standardu NTC - wtedy nadawanie z wykorzystaniem kodeka H264 w DVB-T2 miałoby dużo większe uzasadnienie - zapewnia Winnicki."

 

Tak przy okazji Panie Winnicki tak bronisz efektywności kodeka MPEG-4 i sugerujesz jego użycie w DVB-T2 zamiast HEVC ale dobrze wiesz że po zmianie jego przy roz. Full HD mielibyśmy mydło tak jak to robi TVP wMUX3 na przekazach TVP1 HD, TVP2 HD, TVP Info HD i TVP Sport HD. To jest oszukanie HD w wykonaniu TVP. Jeszcze dobre Full HD w MPEG-4 miała TVP Kultura HD w MUX8 DVB-T ale wiadomo została poświęcona dla dubla przekazu TVP ABC w SD w tym MUX-ie. I tak TVP Kultura HD jest nadawana w HEVC w MUX Test TVP w HEVC.

Edytowane przez pablo21
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 sierpnia ma być Charlie Chaplin i Flip i Flap o 7:15.

1 sierpnia "Gorączka złota"

2 sierpnia "Flip i Flap - Utopia"

3 sierpnia "Flip i Flap - Legia cudzoziemska"

4 sierpnia "Flip i Flap - W krainie czarów"

Będzie też program "Zawodowiec amator" o 8:30 i 17:00 (dwa odcinki).

Nie wiadomo co będzie w soboty i niedziele 🤔

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cidik napisał:

Taa ramówka z wczesnych lat 80tych z filmami o takiej godzinie że nikt nie będzie oglądał. Przypominam, że mamy rok 2022 i to jest kanał ogólnopolski.

Niektóre TV wpadają w skrajności z filmami(lub serialami) albo wcześnie rano albo po północy.

W 1995 TVP puszczało serial w piątki (chyba) o 10 rano i się dziwili ż mają słabą oglądalność :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Kirk napisał:

W zasadzie to jakby takie klasyki były nadawane w prime time to też by to nie było złe, wydaje mi się, że w takim wypadku więcej widzów by to obejrzało niż o poranku.

Niekoniecznie, ja wole o takiej godzinie. Jakby dawali w innej godzinie to bym nie oglądał raczej bo konkurencja ma wtedy lepsze propozycje zazwyczaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...