Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Barti - faktycznie licznik jest już od przynajmniej 10 dni.

Będąc na tej stronie kliknij w zakładkę "skorzystaj z promocji" a na następnej stronie "Bez umowy"

U góry tej nowej strony jest zakładka "Kup NC+, zamów online". Po jej podświetleniu wybrać (klik) - z pakietem Start+ nowość!

Na samym dole tej kolejnej strony klik na logo Smart HD+ gdzie masz wszyskie informacje łącznie z promocją do 1 maja 2017 !

"dodatkowe kanały HD za ZERO"

 

 

/zd/

Edytowane przez Barti
Usunięto podany w poście link. To nie jest wątek dotyczący oferty Smart HD+.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tym samym nadeszła już ta "wiekopomna chwila". ;) Pozostały już niecałe 24 godziny "życia" oferty "Telewizji na Kartę" w wersji SD.

 

Dla przypomnienia i podsumowania pozwolę sobie zacytować tutaj mój post sprzed miesiąca:
 

No i tym samym mamy już 1 października 2016 roku. Oznacz to tyle, że pozostał już ostatni miesiąc ważności tej kultowej, moim zdaniem, oferty, jaką jest "Telewizja na Kartę", pierwotnie w wersji SD.
Ofertę tę uważam za kultową z racji tego, że była to chyba pierwsza tania oferta typu prepaid dająca dostęp do podstawowych i kilku dodatkowych kanałów telewizyjnych za niewielkie pieniądze (z początku nawet nielimitowany czasowo pakiet "bez opłat") na swoim własnym niezależnym tunerze bez potrzeby podpisywania umowy o abonament i wymogu regularnego płacenia tegoż abonamentu przez określony czas. Oferta ta stanowiła całkiem niezłą alternatywę dla telewizji naziemnej, a także łatwy dostęp do polskiej telewizji dla Polaków mieszkających za granicą.

Z końcem bieżącego miesiąca "Telewizja na Kartę" przejdzie już do historii. Postęp techniczny i spopularyzowanie telewizorów typu LCD, czy plazmowych sprawił, że coraz częściej zaczęliśmy rozglądać się za kanałami typu "HD". W międzyczasie powstały bliźniacze oferty, będące niejako rozwinięciem oferty "Telewizji na Kartę", czyli z początku np. "Telewizja na Kartę HD", gdzie karta była sparowana z dekoderem dedykowanym lub modułem CAM, z którym była dostarczana. Później pojawiła się szersza oferta "n na kartę", potem kolejny następca ówczesnej "Telewizji na Kartę" w postaci bardzo zbliżonej oferty "Smart HD+", zawierającej dodatkowo kanały w wersji HD.

Tymczasem już za miesiąc "Telewizję na Kartę" w wersji SD ostatecznie pożegnamy. Użytkownicy posiadający takie karty mogą przeprowadzić migrację do oferty "Smart HD+" zachowując dotychczasową kartę zakupioną w ramach "Telewizji na Kartę" w wersji SD. Wymagane tu jest jednak posiadanie już tunera typu "HD", z obsługą modulacji DVB-S2 i kompresji MPEG-4.
Aby migracja z TnK SD do Smart HD+ była możliwa to karta musi być aktywna i opłacona na minimum jeden miesiąc. W obecnej sytuacji kartę TnK SD można doładować już tylko na jeden miesiąc, do dnia 31 października br.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj próbuję aktywować TNK SD na Smart HD ale po wypełnieniu rejestracji na stronie www wywala mi "Wystąpił nieoczekiwany błąd " Aktywacja oferty SMART HD + - nie powiodła się . Dodam, że karta jest nieopłacona a jakiś miesiąc temu jeszcze świecił pakiet bez opłat. Jak  obejść tą rejestrację inaczej czy po prostu kartę do kosza i zakupić nową już rejestrowaną?.

Edytowane przez robsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rano migrowałem jedną przez internet i formularz poszedł ok. Dostałem maila i link weryfikacyjny przekierowuje do nieistniejącej strony:

https://ssl.telewizjanakarte.pl/sd/weryfikacja_email.html?code=XXX&cardNumber=XXX

Kiedyś ta strona działała, czy tak było zawsze?

Edytowane przez marrak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żenada z tym licznikiem, pokazuje niecałe 7 godzin do końca, z jest parę minut po 16-tej. Czyli TNK SD skończy się o godzinę wcześniej!

 

Najwyraźniej nie potrafią uwzględnić zmiany czasu na zimowy i im się zegar rozjechał w niedzielę po przestawieniu zegarków. No, ale jak się używa Windows, które jedzie na czasie lokalnym, a nie UTC, to nie ma się co dziwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń na infolinię TNK i poproś o zmigrowanie karty do Smart HD+ :)

Zrobiłem tak jak napisałeś i bardzo szybko i sprawnie moja karta jest już w Smart HD+.

W zasadzie wystarczyło tylko podać nr karty i to wszystko. Jeśli ktoś jeszcze nie zmigrował z oferty TNK SD do SMART HD + polecam zadzwonić na nr 22 430 77 77.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, może zostanę ostatnim wpisowiczem w tym temacie. Miałem TNK SD, niestety nie załapałem się na tą na starych zasadach, więc pooglądałem pakiet startowy, może i trochę też darmowego, a potem sprzedałem i jestem happy.

 

Teraz używam TNK HD :). Jak nie mam kart z wiadomych dekoderów, a jeszcze kilka mam :). Jak ubiją TNK HD, NC+ na kartę i Smart HD+ (a kiedyś to na pewno zrobią, termin przydatności oferty NC+ na kartę z pakietem Start+ HD daje do myślenia), to przestanę w ogóle używać płatnej TV.

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...