Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że tak i będzie dzięki temu miejsce na przykład na "podniesienie" TVN24 BiS do wersji HD.

 

Ja sprzedałem ostatnio 2 takie zestawy TNK HD oczywiście. ;)

Jak dawno temu? Może to od Ciebie kupiłem na "popularnym portalu aukcyjnym". :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie sądzę. Myślę, że do końca tygodnia zrekonfigurują pakietyzację i wszystko zgaśnie, nawet jeśli masz aktywne uprawnienia. Zrobili tak np. z kanałami tematycznymi w SD w ofertach prepaid, zgasły już jakiś czas temu, mimo ich obecności na satelicie i aktualnych uprawnień.

 

Plus jutro przełączają jeden transponder (z TVN-ami) na DVB-S2 i MPEG-4, więc kto nie ma dekodera HD może zapomnieć o oglądaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TnK SD leci  z tr. 10719, 10892 i 11393. Przełączają jutro tylko 11393 więc reszta będzie dalej śmigać bez zmian. Ja mam tuner HD więc zmiany na 11393 mnie nie dotykają. Z tego co czytałem w sat kurierze to tylko przełączają tr do DVB-S2 a pula kanałów jest bez zmian więc i uprawnień nie ruszą na tym etapie.

 

Moim zdaniem TnK SD zostaje tylko od 1 listopada nie jest gwarantowana. Wczoraj wielu sądziło, że dziś wyłączą a świeci dalej - w tej chwili oglądam z tr 10892.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że wyłączą. Choćby dzisiaj w nocy będzie można śledzić przełączenie tp TVN-u do DVB-S2.

Na nowej liście Orange brakuje TVN24 SD, więc mogą być pierwsze straty.

Jednak fajnie by było, jakby automatycznie przełączyli wszystkie karty do Smart HD i np. dali darmowy miesiąc na zachętę.

 

Pamiętajcie, że bez uprawnień w Conaxie działa przynajmniej pierwsze 10 dni miesiąca.

Uprawnień na pakiet płatny na listopad chyba nikt nie dostał, bo przecież system nie zaliczał dalszych wpłat. W tym momencie działa jeszcze na październikowych.

Co najwyżej można dostać na listopad uprawnienia z pakietu bezpłatnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNK SD idzie out! Nie miejcie złudnych nadziei! :sad:

Przepraszam, to nie do ciebie miało być.

To wiemy, ale kanały działają nadal!  :curious: Dobrze że nie migrowałem.

No i co osiągnąłeś tym, że nie migrowałeś?

Edytowane przez Z-G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po migracji (w ostatni mozliwy dzien) i nadal dzialaja mi kanaly bez oplat. Karta na starych zasadach nieopłacana chyba od 2010. Nie wiem czy mi jej jednak nie zmigrowali bo jest nieoplacona, teoretycznie zaraz po migracji wszystko powinno znikanac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne po 12 na TVN z tr.10.892 H miałem ciemność po czym po 13 obraz powrócił i na godzinę 16:00 nadal mam dostęp do całej oferty TNK SD. Na tą chwilę nie zaszłe jakiekolwiek wygaszenia czy blokady wszystko działa jak ta lala :)

Edytowane przez Raver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...