Skocz do zawartości

sat user

Użytkownicy
 • Zawartość

  613
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O sat user

 • Tytuł
  Aktywny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. @Mr. Orbita Niestety, 35a i 35b te same zacięcia w tych samych miejscach 😥😥😥
 2. @Mr Orbita Czy wiadomo w czym problem ?
 3. Usunięcie pliku ...idx powoduje błąd i wogóle nie włącza się odtwarzanie nagrania, natomiast usunięcie pliku ....ifo powoduje bardzo długie uruchomienie nagrania, a i tak efekt ten sam z zacięciami, a nawet jeszcze gorzej. Jeśli chodzi o pytanie dodatkowe to wygląda to w ten sposób, jeśli odtwarzam nagranie od samego początku to przeskoki są w tych samych miejscach, natomiast jeśli włącze nagranie od środka to przeskoki są w innych miejscach, a jeśli włącze nagranie przy końcu to nagranie jest bez przeskoków, czyli płynnie. Przesyłam nagranie z kanału Hayatovci, niestety dysponuje tylko takim nagraniem pauzowanym, czyli nagrywanie, pauza, nagrywanie, pauza, dlatego są widoczne lekkie piksele przy przejściach, ale całe nagranie jest odtwarzane prawidłowo. Tak samo próbowałem z Hayat Folk i czy robię pauze podczas nagrywania czy nie, to i tak przeskoki występują. https://uploadfile.pl/pokaz/1577421---kwqr.html
 4. sat user

  Brak obrazu kanału TV

  @Szymon9904 Mój dekoder jest na procku STI, więc raczej nie w tym rzecz.
 5. @Mr. Orbita Między czasie udało mi się przetestować resztę kanałów z rodziny Hayat, czyli Hayat HD, Hayat Plus i Hayatovci, na tych kanałach po odtworzeniu nagrań żadnych problemów, co jest bardzo zastanawiające, że problem dotyczy tylko dwóch kanałów muzycznych 🤨 proszę pobierz plik pierwszy i drugi gdzie dokładnie pokazałem jak wygląda odtwarzanie tych nagrań. Daje jeszcze jeden link do pobrania z dwoma nagraniami z poprzednich lat gdzie nie ma żadnych problemów z odtwarzaniem tych nagrań. Spróbuj porównać te nagrania z pierwszym nagraniem, może coś więcej będzie wiadomo w czym tkwi problem. https://uploadfile.pl/pokaz/1577036---he7x.html
 6. sat user

  Brak obrazu kanału TV

  Czytaj pierwszy post : cytuję
 7. sat user

  Brak obrazu kanału TV

  @januszszsz Dzwoń i wyjaśnij im, że kanał 4music działa na HD 5500 S, a na HD 6000 jak i HD 3000 brak obrazu, może wypuszczą oprogramowanie, które to poprawi, warto ich pomęczyć.
 8. sat user

  Brak obrazu kanału TV

  Gdyby ten kanał był na liście kanałów Polsatu to może coś by z tym zrobili, a tak 🙄 Ważne, że ich kanały działają, reszta się nie liczy niestety 😐
 9. sat user

  Brak obrazu kanału TV

  @tweed77 Na to wychodzi, ciekawe, że na HD 5500 S działa ten kanał prawidłowo 🤔 Tu nie chodzi o to co kto lubi i jaki kanał, tylko o to, że brak obrazu na dekoderach Polsatu na kanale 4music.
 10. sat user

  Brak obrazu kanału TV

  @januszszsz Nie, skoro odbierasz dźwięk z tego kanału to antena jak i konwerter nie ma nic do tego. Nie posiadam dekodera Polsatu więc trudno mi to wytłumaczyć, zapewne tuner na siłę pamięta poprzedni standard MPEG4, a teraz kanał nadaje w MPEG2 (nie mylić z DVB-S, DVB-S2) i sam nie potrafi się przełączyć z powrotem, rozwiązaniem jest usunięcie tego kanału z listy ulubionych jak i z głównej listy. Najprostszym rozwiązaniem jest przywrócenie dekodera do ustawień fabrycznych, dekoder sam pobierze listę kanałów, później dopiszesz sobie ręcznie TP. 10775 H (pozioma) SR 27500 Fec auto i wyszukiwanie. Myślę, że sobie poradzisz.
 11. sat user

  Brak obrazu kanału TV

  Na dekoderze Polsatu HD 5500 S jest obraz i dźwięk na kanale 4music, więc tym bardziej na HD 6000 nie powinno być problemu z odbiorem wizji z tego kanału. Automatyczna aktualizacja kanałów powinna rozwiązać problem.
 12. sat user

  Brak obrazu kanału TV

  Spróbuj usunąć kanał 4music, ewentualnie całą listę wszystkich kanałów i załaduj ponownie. U mnie także na Spark żadnych problemów z odbiorem.
 13. Sprawdziłem wszystkie kanały fta na tym transponderze, nagrałem każdy kanał po 2 minuty i wszystkie te nagrania odtwarzają się poprawnie, tylko z kanałami Hayat Folk i Hayat Music są problemy po nagraniu, za każdym razem zaciecia z tych dwóch kanałów. Sprawa jest dla mnie bardzo dziwna, że akurat te dwa kanały Hayat stwarzają problem z odtworzeniem nagrań. Firma Golden zrzuca winę na przepełnienie danych na tym TP lub za wolne odtwarzanie tunera, ale jak to się ma skoro żadnych problemów z kanałami EBU z pozycji 9.0E gdzie nadają 25 ścieżek dźwiękowych czy HD z wysokim bitrate ? Link do pliku po nagraniu na tunerze Spark https://uploadfile.pl/pokaz/1575034---ylvu.html Link do pliku jak wygląda odtwarzanie tego nagrania na tunerze Spark https://uploadfile.pl/pokaz/1575061---iwne.html
 14. Witam, dość dziwna sytuacja, pozycja 16,0E kanał Hayat Folk, posiadam tuner GM 990 Spark 7111 z oryginalnym systemem Spark, dysk twardy 2tb NTFS, próbowałem na pendrive 36 GB i to samo, przy każdej próbie odtwarzania nagranego materiału z tego kanału występują trzaski i zacinanie obrazu i dźwięku, sprawdziłem nagrania na komputerze i tu żadnych zacięć, tylko na tunerze, i zawsze w tych samych miejscach w nagraniach, i teraz pytanie, co to może być ? Jeszcze rok lub 2 nie było tego problemu, czyżby kanał Hayat Folk stosował jakieś kodowanie ?
×