Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś święto ustawowo wolne od pracy. Pewnie wygaszą w pierwszy dzień roboczy, czyli w środę rano. Moim zdaniem nie będą odbierać uprawnień bo to bez sensu. Na 10892 są kopie tylko dla TnK SD, więc je po prostu wyłączą.


albo napiszą, że kto nie zmigrował do oferty płatnej nadal może korzystać za darmo. :mrgreen:  Taki bonusik dla wytrwałych. Nadawcy kochają kanały SD. Gdyby tak nie było to by nie dawali dubli HD w SD. 0:40 i oglądam dalej TnK SD. :popcorn:


2:11 rano i dalej działa. Uprawnienia EMM dalej spływają na kartę: EMM written: 1 EMM skipped: 9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym miesiącu pewnie nie dostaniesz już uprawnień i to będzie definitywny koniec. Chyba że wcześniej skasują z satelity TVP1, TVP2, Polsat, Puls i TV4. Ale w tym miesiącu uprawniania się pobrały i kanały działają, nawet te płatne. Pewnie za niedługo zniknie CAID 0B00 na dobre z polskiego podwórka.

 

Podobał mi się ten zegar odliczający czas do śmierci MPEG2, nie przestawił się przy zmianie czasu, a o 23.00 wczoraj zaczął liczyć od nowa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DVB-S2 mi nie straszne. Razem z kartą TnK SD kupiłem tuner HD 6 lat temu. Ja mam caid 0B01. Kanały nadal świecą 11:11.

Moim zdaniem jutro ktoś przyjdzie do roboty i zacznie wyłączać emisję kanałów z tr. 10892 na którym zbierano kopie kanałów tylko dla TnK z innych tr. np. Polsat, TVN7, TVN, TV4 oraz inne kanały trzymane tylko dla TnK SD z innych tr 10719 i 11393.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co im dadzą te parę dni? Od miesięcy namawiają na migrację, więc pewnie już im ubytki zostały w liczbie użytkowników. Także nie sądzę, aby mieli się nad nimi rozczulać. Zwłaszcza, że już w dniu startu było zapowiadane do kiedy dokładnie usługa będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co im dadzą te parę dni? Od miesięcy namawiają na migrację, więc pewnie już im ubytki zostały w liczbie użytkowników. Także nie sądzę, aby mieli się nad nimi rozczulać. Zwłaszcza, że już w dniu startu było zapowiadane do kiedy dokładnie usługa będzie działać.

 

Tak, tak, masz rację. Oni tam się nie znają na niczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że w ostatnich miesiącach wielu użytkowników tej oferty było traktowanych w sposób wręcz skandaliczny. Wyłączanie uprawnień i zmuszanie do telefonowania w celu ich odnowienia, żeby przy okazji namówić na jakąś ofertę HD. :crazy: Kilka tygodni temu zlikwidowali nawet możliwość odnowienia uprawnień poprzez pisanie maila do doradców z forum NC+. Tak się nie robi. Było zapewnienie, że oferta działa do 31.10.2016, to niech dadzą w spokoju oglądać telewizję do tego dnia. Przypominać o końcu TNK SD i reklamować oferty HD można było w postaci pasków u dołu ekranu, bo po to chyba zrobiono osobne wersje TVN i TVN 7 na tr. 10892, a nie urządzać te numery z wyłączaniem uprawnień. Pewnie niejednego użytkownika tym zdenerwowali i niejeden się w ogóle zniechęcił do NC+ przez takie traktowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie dam "złego słowa powiedzieć" na TnK SD i dlatego "stanąłem na głowie" i zdobyłem zestaw do TnK HD , który był na zasadach TnK SD (rok ważności konta po doładowaniu) i nadal jest szczęśliwym posiadaczem TnK, tyle że w wersji HD. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem szczęśliwym posiadaczem karty i dekodera oferty TNK HD z rocznym pakietem podstawowych kanałów bez opłat :smile: i też złego słowa nie powiem na TNK SD i Smart HD. Oby więcej takich prepaidów powstawało.

Edytowane przez robsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...