Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz spróbować przez formularz internetowy, bo z tego, co kojarzę, takowy też na stronie nc+ jest, tzn. dla osób chcących przeprowadzić migrację karty TnK SD do oferty Smart HD+.

Jeśli jednak migracja tą drogą się nie powiedzie to wtedy telefon na infolinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt połączenia z tą infolinią to koszt jak za normalne połączenie na telefon stacjonarny. :) Jak masz darmowe minuty na telefony stacjonarne to połączenie to odbywa się wtedy w ramach tych minut. :)

Teoretycznie można zmigrować kartę TnK SD do Smart HD+ na starym dekoderze z DVB-S/MPEG-2, jednak wydaje się to bezsensowne. Bo po migracji i tak nic nie będzie z tej karty działać. Więc nawet nie będzie jak sprawdzić, czy migracja została wykonana poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, tylko w sumie nie wiem co z tą kartą zrobić. :? Nowego dekodera sat (DVB-S2/MPEG-4) nie planuję kupować, bo mam UPC i raczej w najbliższym czasie nie będę korzystać z ofert pre-paid. TNK SD używałem tylko wtedy, gdy chciałem sobie utrwalić jakieś filmy lub seriale nadawane w 4:3 na kanałach TVP 1 SD lub TVP 2 SD (brak tych kanałów w TV cyfrowej UPC, a ja wolę wersję bez czarnych pasów po bokach). :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatExpert

No to w zasadzie mógłbyś sobie już tę kartę TnK SD odpuścić. ;)

Ale jeśli chcesz ją sobie też zatrzymać i też, w razie czego, nadal mieć z niej użytek to czym prędzej zmigruj ją do Smart HD+. :)

Lepiej z tym nie zwlekaj, bo później to faktycznie może być "masakra" z infolinią... :?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu pisałem co chcę z nią zrobić ;)

 

Pod koniec października chyba zmigruję swoją kartę TNK SD na Smarta, po czym ją schowam w bezpieczne miejsce, gdzie będzie czekała na lepsze czasy (czyli na to, jak karty Smart HD+ staną się towarem deficytowym, tak jak to teraz jest z modułami nCam HD z kartą TNK HD - jak już to się stanie to ją sprzedam za dobry pieniądz). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest rozsądne podejście bo na razie to trwa nagonka TVN-u na zakup ich dekoderów i natychmiastowe doładowania. To tak, jak w Polsacie: kupujcie, podpisujcie umowy, bo nigdzie tego nie obejrzycie. A jak przychodzi ta chwila to mecz na otwartej antenie i komunikat "wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów..." Ja jestem zdania, że przynajmniej główny kanał TVN zostanie w SD.  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co mam zrobić, żeby zyskać jeszcze na mojej karcie? Czy przenosić ją do Smart hd, czy czekać do końca października na jakieś bonusy? Możliwe to w ogóle, że jeszcze z czymś wyskoczą?

Edytowane przez Barti
Poprawiono pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co podają na stronie internetowej "Telewizji na Kartę", można rozumieć, że po upływie października br. karty TnK SD po prostu "zgasną" i będzie to ich definitywny koniec. Nic tam nie piszą np. o automatycznej migracji do Smart HD+. Więc można domniemywać, że takiej migracji nie będzie i ten, kto wcześniej sam sobie nie przeprowadził migracji swojej karty to po 31 października br. tę kartę będzie mógł używać już tylko jako np. podstawkę pod kubek... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomkep - nawet jak by to ogłoszono w listopadzie, to co by to zmieniło? Jedynie to, że np. zostawią TVN SD przez 2 miesiące i na wszystkie jeszcze nie zmigrowane karty przejdą nowe uprawnienia. Nikt nic nie zobaczy, bo nie ma dekodera wspierającego standard MPEG4 (bo jakby taki miał to by już wcześniej zmigrował do Smart HD+), a nawet jeśli - to musiałby zacząć od opłacenia takiego pakietu, bo w Smart HD+ nie ma kanałów bezpłatnych bez doładowania.

Nawiasem mówiąc - jakich promocji się spodziewasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocji się nie spodziewam. Zwracam tylko uwagę, że jeśli chodzi o komunikację dotyczącą ofert prepaid (a ostatnio dotyczyło to głównie promocji), to ZAWSZE była spóźniona. Poza jednym wyjątkiem - o terminie wyłączenia TNK SD wiadomo było od zawsze :).

 

A TVN SD, i jego pozostawienie lub nie, nic do ewentualnej auto migracji nie ma. Po prostu każą łapać uprawnienia na TVP 1 HD, jak to jest wszędzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem telefon z numeru (22) 439 04 19, Pani przedstawiła się, że dzwoni w sprawie oferty "telewizja na kartę" i zapytała co robimy z kartą TNK SD ?

 

Podała trzy możliwe opcje:

1.migracja do oferty Smart HD+,

2. podpisanie nowej umowy abonamentowej,

3. dezaktywacja karty.

 

Z racji tego, że nie dysponuję fizycznie tą kartą o której była rozmowa nie mogłem podjąć decyzji w tej kwestii. Ale podpytałem co będzie z użytkownikami TNK SD, którzy do końca trwania oferty nie zdecydują co dalej, konsultantka odpowiedziała "AUTOMATYCZNA DEZAKTYWACJA KARTY", więc chyba już wszystko wiemy w tej kwestii.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dezaktywacja to żadna opcja, bo ona i tak pewnie nastąpi. Ale ciekawym jest dla mnie fakt, że można podpisać na taką kartę TNK SD abonament bo słyszałem o takiej opcji tylko w TNK HD. I można migrować do SMART HD+. Ciekawe czy może po tym okresie będzie można podpisać jakiś abonament mając normalne karty SMART HD+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to by tak wyglądało, że że otrzymujesz nowy sprzęt od NC+ czyli nowy dedykowany dekoder z nową kartą (lub nowy dedykowany moduł CAM z nową kartą), a dotychczasowa karta TNK SD do kosza.

 

Zastanawia mnie fakt, co robić. Sprzedałem kartę TNK SD w 2013 r. na Alledrogo i czy informować nabywcę, żeby dokonał migracji? Czy lepiej sobie odpuścić, bo notabene karta jest zarejestrowana nadal na moje dane, a używał (używa) jej inna osoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona do aktywacji nadal jest: https://ssl.telewizjanakarte.pl/aktywacja_przez_internet.php i nic się tam nie podaje poza numerem karty i kawałkiem numeru konta. Ale może telefonicznie było inaczej...

 

A jeśli chodzi o umowę, to pewnie chodzi o to: https://satkurier.pl/news/150194/nc-promocyjna-migracja-dla-uzytkownikow-tnk-sd.html. Jak by się dostało Box-a z Cameleonem to jest to warte rozważenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...