Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tą promocją na Orangle Flex to złota rada. Bardzo dziękuje bo właśnie szukałem promocji na kolejny sezon a nie chciałem płacić 45zł po stracie praw do Premier League. Co ciekawe, u mnie kod z Orangle Flex zadziałał na obecnym koncie i nie musiałem tworzyć nowego. (w momencie użycia kodu konto było bez aktywnej subskrypcji). W koszyku pokazało się 20zł co miesiąc przez rok a po roku zmiana 45zł. Właśnie zalogowałem Canal+Box i wszystkie C+ działają w tym kanał 4k, który nareszcie na LG OLED wyświetla w roku logo "HLG". Aczkolwiek na tym konkretnym kanale coś słaby dźwięk. Wygląda również na to, że nowa wersja appki w końcu podaje DD Dolby Digital zamiast Dolby Pro Logic II. Moje głośniki raportują Pro Logic ale LG raportuje Dolby Digital i faktycznie słyszę, że wczytał się Digital bo ten zawsze jest dużo cichszy niż Pro Logic.

 

Bardzo dobra promocja za LaLige, Serie A i Ligue 1.

 

Edit: po resecie raportuje Dolby Digital na głośnikach też. Nareszcie!

Edytowane przez creativeopinion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Gizior89 napisał:

 

 

Tego nie wiem, ale przy wyborze jakości pokazuje 1080p - 4k 17 MB. Co równie dobrze oznacza, że jakość może skakać pomiędzy HD a 4k i wcale bym się nie zdziwił gdyby tak było. Póki co nie da się oglądać tego bo dźwięk jest tak cichy, że jakby go nie było. Na razie coś jest skopane z tym kanałem.

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na LG C+4K ma "ciężki" start tzn. zaraz po włączeniu kanału kilka sekund trwa synchronizacja,obraz jest lekko spowolniony. Dopiero po chwili łapie parametry i działa. Ale czy to jest profil 4K ciężko stwierdzić. Obraz podobny jak na miboxie a tam ładuje się profil 1080p a nie 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się przyłączę :) Jeśli ktoś ma niepotrzebny kod z Orange Flex i mógłby podesłać, to byłbym bardzo wdzięczny. Miałem już nagrany ten kod (przez co nie skorzystałem wcześniej tutaj na forum z propozycji kodu), ale znajomy się rozmyślił, bo stwierdził, że sam z niego jednak skorzysta i tak zostałem z niczym :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...