Jump to content

Lipel

Users
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Lipel

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Ok, tylko że rezygnując z telefonu stacjonarnego rozumiem, że wypadam z Orange Love, bo tam telefon w pakiet wchodzi i teraz pytanie czy cenowo jest to opłacalne? Tzn. pamiętam, że zawsze była mowa, że utrzymanie łącza wychodzi cenowo podobnie jak opcja z posiadaniem telefonu, więc to specjalnie się podobno nie opłacało, czy coś się w tej kwestii zmieniło? Czy jak zrezygnuję z telefonu, ale dojdzie utrzymanie łącza, plus internet, plus telewizja, plus komórka, wszystko osobno, to czy nie wyjdzie mi drożej niż jak mam to Orange Love z telefonem? Telefon stacjonarny tak naprawdę mi kompletnie nie jest potrzebny do niczego, chętnie bym z niego zrezygnował, ale zawsze właśnie była mowa, że się rezygnować i tak nie opłaca.
 2. A jak wtedy wygląda sytuacja przy takim automatycznym przedłużeniu? To znaczy chodzi mi o to co potem, jakbym np. chciał zrezygnować, czy zmienić umowę, albo np. dokupić jakiś pakiet tv, którego nie posiadam? Czy są wtedy jakieś problemy? I czy np. jeśli miałem dodatkowy pakiet Polsatu za 10zł/miesięcznie, to on mi nie przepadnie jak nie zawrę nowej umowy? Co do prędkości to nie mam światłowodu, tak więc ta opcja mnie nie dotyczy. A tak w ogóle orientuje się ktoś jak to aktualnie wygląda z telefonem stacjonarnym? Nadal trzeba go mieć? W zasadzie jest mi kompletnie niepotrzebny, ale zawsze było, że trzeba mieć, bo jak się zrezygnuje, to i tak płaci się za utrzymanie łącza, co wychodzi cenowo niewiele mniej niż jak się ten telefon posiada. A jeszcze zadam takie pytanie, czy jest szansa by odzyskać kasę od Orange? Bo teraz jak się orientowałem odnośnie nowej umowy, to się okazało, że przy tej co mam aktualnie płaciłem cały czas 5zł więcej, mimo że dostawałem e-faktury, to naliczało mi właśnie te 5zł, tak jakbym dostawał faktury zwykłe. Czy jest jakaś szansa odzyskać kasę czy lepiej już sobie darować?
 3. Niestety nie mam opcji na czas nieokreślony, poprzednia umowa była tylko na zasadzie, że automatycznie przedłuża się na 6miesięcy. A jak to wygląda z tym nc+? Ktoś się orientuje czy faktycznie w tej cenie 110zł, jest ten pakiet nc+ extra, i nic więcej za niego się nie płaci?
 4. Mam znowu pytanie odnośnie oferty Orange. Będę przedłużał umowę. Z tego co widzę oferta podrożała o 20zł (mam podstawowy pakiet telewizji dawniej za 90zł, teraz 110zł). I teraz moje pytanie jest następujące, bo byłem w salonie, powiedziałem, że chcę dokładnie to co miałem, czyli w takim razie wychodzi 110zł, ale do tego wciskają mi jakiś pakiet nc+ na urodziny czy coś takiego, tam jest pakiet nc+ extra, więc trochę programów więcej niż mam aktualnie w pakiecie optymalnym Orange. Mówiłem, że jednak nie chcę więcej programów, że interesuje mnie to co miałem, ale w salonie twierdzą, że tak się nie da, że te pakiety są teraz częścią oferty, tzn. że można z nich zrezygnować, ale że nie ma sensu, bo to nie wpływa na cenę, a programów ma się więcej. Ktoś się z tym spotkał? Faktycznie tak jest, że ma się ten pakiet nc+ extra dodatkowo i się za to nic nie płaci dodatkowo? Bo jakoś nie uśmiecha mi się jak potem się okaże, że będę płacić np. 20-30zł miesięcznie więcej. I dodam, że z taką ofertą zetknąłem się w dwóch salonach, specjalnie poszedłem też do innego, by się upewnić. Ciekawi mnie czy to jakaś promocja czy co? Na stronie Orange pakiet extra+ jest za 3miesiące 0zł, a potem 29,99zł.
 5. Czyli te pakiety, gdzie jest umowa na czas określony będzie kara za rozwiązanie, a te gdzie nieokreślony - nie będzie?
 6. No nic, szansa na światłowód raczej niska, niby praktycznie centrum dużego miasta, niby nie jest to jakieś odludzie, a od 2lat w okolicy jakoś z tego co widzę na mapkach Orange za bardzo nie przybyło miejsc ze światłowodem. Skoro ta opcja jest sporo tańsza to bym bardziej szkoda... Aha, czyli rozumiem, że już nie jest tak jak dawniej, że telefon był obowiązkowy, tylko tak jak piszesz, w moim przypadku z tv telefonu muszę mieć. A jak w ogóle wygląda instalacja światłowodu. Patrzę na mapkę zasięgu w mojej okolicy. Widzę, że np. budynek naprzeciwko ma światłowód, że budynek po przekątnej też ma światłowód. Czemu to nie jest pociągnięte na całą ulicę tylko tak punktowo na konkretne budynki? A ktoś się orientuje jeszcze odnośnie tego mojego pytania z poprzedniego postu, jak wygląda sprawa z dodatkowymi pakietami, czy można spokojnie po jakimś czasie zrezygnować bez żadnych konsekwencji, czy jednak coś tam się płaci?
 7. Jak to jest, że wam składają tak ciekawe oferty? Czy posiadanie światłowodu aż tak obniża cenę (u mnie wciąż światłowodu brak...)? Aktualnie mam pakiet za 105zł, pakiet optymalny plus Polsat 10zł, internet do 80mb/s, komórka, stacjonarny. W sumie HBO to dodatkowo 25zł/m, a Eleven to 15zł/m. Razem wyszłoby mi 150zł, czyli na dzień dzisiejszy jakoś mi się to nie uśmiecha. Teraz będę przedłużać umowę, więc teoretycznie powinny być jakieś propozycje, ale jak dzwonili to w zasadzie nic nowego, oferta praktycznie identyczna do tej co mam. Czy jeśli idzie o brak światłowodu można powiedzieć, że w ofertach od Orange doszedłem już do ściany i tylko światłowód mógłby coś zmienić? A jak wygląda sprawa przy światłowodzie z telefonem stacjonarnym można wtedy bez problemu zrezygnować? Aktualnie mam ten stacjonarny, ale szczerze mówić kompletnie mi niepotrzebny, jednak z tego co pamiętam rezygnacja jest nieopłacalna, bo wtedy znowu płaci się za utrzymanie gniazdka, zresztą w Orange Love i tak chyba ten stacjonarny trzeba mieć? Mam pytanie jeszcze odnośnie dodatkowych pakietów tv w Orange, jak wygląda rezygnacja? Tzn. załóżmy że chcę sobie sprawdzić jak wygląda taki pakiet HBO, ale właśnie o to chodzi, że chciałbym sobie go przetestować, a potem podjąć decyzję. HBO kosztuje 25zł/m, więc jesli mi nie podpasuje, to nie chciałbym wchodzić w to na 2lata, czy jest opcja, że zamówię pakiet HBO i jeśli mi nie przypadnie do gustu, to zrezygnuję np. po 1,2,3 miesiącach bez ponoszenia żadnych kosztów? I jak wyglądałaby taka rezygnacja, trzeba iść do salonu czy da się to załatwić internetowo/telefonicznie?
 8. Mam pytanie odnośnie pakietów dodatkowych w Orange TV. Mam od 2lat Orange Love, więc powoli kończy mi się umowa, z tego też powodu zaczynają się telefony z ofertami. Teraz miałem podstawę plus pakiet Polsatu 10zł/miesięcznie. I mam pytanie czy taka opcja nadal jest możliwa? Widzę, że teraz pakiet Polsatów jest w tym pakiecie za 150zł/m, natomiast ciężko znaleźć opłaty za dodatkowe pakiety, dawniej były Canal+, nc+, Polsat, HBO, teraz znalazłem coś takiego https://www.orange.pl/kid,4003782063,id,4004061634,title,Opcje-dodatkowe,helparticle.html ale nie wiem czy to aktualne? Canal+ za 80zł (???!!!), no i nie widzę pakietu Polsatu... Czy ktoś się orientuje jak to z tym Polsatem? Zależy mi na Polsacie Sport, czy jest opcja nadal samego pakietu Polsatu czy trzeba wziąć ten pakiet za 150zł/m? Od osoby co dzwoniła z ofertą, to mimo, że gadał, gadał, gadał, to na pytanie czy w tym co proponuje będę miał Polsat Sport (mimo zadania pytania dwukrotnie), nie otrzymałem jasnej odpowiedzi, więc coś czuję, że próbował mnie wkręcić w ofertę bez tego pakietu Polsatu, a co lepsze płaciłbym więcej niż przez ostatnie 2lata z tym pakietem. Ktoś się orientuje jak to z tymi pakietami dodatkowymi jest i jak to jest z pakietem Polsatu? Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź.
×
×
 • Create New...