Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak swoją drogą, to wchodząc na stronę Canal+ Online jako klient zainteresowany ofertą nic się nie dowiemy ani o Canal+ 4K, ani o Eleven 4K. O kolekcjach 4K i BBC także ani słowa.

Za to w pakiecie Fun&News jest podobno nadal VH-1, no i mecze Premier League oczywiście w Canal+… ;)

A już w samym serwisie pierwsza propozycja dla najmłodszych też ciekawa... :D

 

eeecc.jpg

 

A potem wielkie zdziwienie menedżmentu, że oferta tak mało popularna.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, o których piszesz?..

Z subskrypcji  zawsze można zrezygnować  bo nie wiąże termin umowy abonenckiej.

Odpowiada mi oferta, za którą płacę.

A jeśli masz na myśli BBC Player, 

gdyby był samodzielną apką-też byłoby narzekanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi raczej o sposób, w jaki podchodzi do tego wszystkiego Canal+ .Ofertę Online traktuje jako piąte koło u wozu. Panuje tam ogólny chaos-a  powinno być to w miarę jasne, czytelne i przejrzyste.

Do mnie osobiście ta "oferta" w żaden sposób nie trafia .  A pakietyzacja jest wręcz tragikomiczna.

 

Edytowane przez danielpes5
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lakiman napisał:

 

A jeśli masz na myśli BBC Player, 

gdyby był samodzielną apką-też byłoby narzekanie.

 

Czyżby ? Usługa byłaby na rynku niezależnie od tego na jakich zasadach wprowadza ją Canal + i zapewne z dużo większą ilością oryginalnych produkcji. Całkiem możliwe o dużo lepszej jakości technicznej .

A tak zaproponowano wydmuszkę wykorzystującą renomę znanej marki telewizyjnej. Zarobi Canal plus. Widz nie otrzyma tego co mógłby przy starcie samodzielnej usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz jakby usługa samodzielnie wyglądała ?

BBC z jakiś powodów sam nie wprowadził bezpośredniej usługi.

Raczej Canal+ nie jest odpowiedzialny za zawartość serwisu/ czy jak ktoś woli zakładki  a sam nadawca..

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale narzekania. Coś tam dodali, nie wpłynęło to na cenę więc nie ma co wymagać cudów na kiju na tym etapie. Bardziej przeszkadza mi wspomniana zmiana formatu obrazu z 4:3 na 16:9, źle to wygląda.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Chcieliśmy wszystkich sezonów "Doctora Who" z ostatnich 60. lat, ścieżki oryginalnej i napisów. Dostaliśmy niepełny serial "Allo, Allo" (zamiast 9. sezonów są tylko cztery) z rozciągniętym sztucznie obrazem z 4:3 na 16:9 i obowiązkowego lektora. Niektórzy chcieliby uczyć się j. angielskiego, ale z BBC Player raczej się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, lakiman napisał:

Skąd wiesz jakby usługa samodzielnie wyglądała ?

 

Raczej Canal+ nie jest odpowiedzialny za zawartość serwisu/ czy jak ktoś woli zakładki  a sam nadawca..

Choćby stąd, że BBC dba o jakość swoich treści i wiadomo to nie od dziś.
Natomiast Argumentu, że należy zdejmować odpowiedzialność z Canal plus za to co znajduje się w jego własnym serwisie online nie uznaje za racjonalny. To dosyć ciekawe: taki np. Viaplay czy Disney odpowiadają za wszystko - każdą zakładkę - natomiast C+ już niekoniecznie 🤔 -ciekawe 🙃

Edytowane przez Toma441
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, swordfish napisał:

Tak. Chcieliśmy wszystkich sezonów "Doctora Who" z ostatnich 60. lat, ścieżki oryginalnej i napisów. Dostaliśmy niepełny serial "Allo, Allo" (zamiast 9. sezonów są tylko cztery) z rozciągniętym sztucznie obrazem z 4:3 na 16:9 i obowiązkowego lektora. Niektórzy chcieliby uczyć się j. angielskiego, ale z BBC Player raczej się nie da.

Byłoby fajnie, tylko ciekawe jakby wyglądały te odcinki z lat 60, 70 czy 80?. Bo jak tak jak "Allo, Allo" z rozciągniętym obrazem, to ja chyba dziękuje. Swoją drogą dziwie się, że nie wrzucili chociaż 2-3 ostatnich serii "Doctor Who".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi wszystkimi odcinkami "Doctora Who" to żartowałem. Część odcinków nie jest dostępna nigdzie i brak materiałów archiwalnych (tych z lat 60.). Ostatnie sezony kręcone w HD i w 16:9 są mile widziane, tak samo jak napisy, j.angielski oraz poprawny format wyświetlania.

Jeszcze chciałbym "Planet Earth".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...