Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, pojawił się C+ 4K w jakości maksymalnej 1080p 10mbs. Do prawdziwego 4K jeszcze brakuje. To takie Super HD z Polsat Sport Premium. Obraz jest nieco ostrzejszy i bardziej płynniejszy. Kolory sztucznie podbite, nienaturalne. Brak możliwości cofania, mogę tylko oglądać na żywo.

C+ 4K mam na telefonie z Android 9 i na Play Now TV Box. Brak C+ 4K w aplikacji na iPadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chromcaście z google tv po włączeniu c+ 4K mam tylko głos, obrazu brak. Z tego co widzę to we wszystkich artykułach odnośnie 4K w c+ online są wymieniane urządzenia które "wspierają ultra HD" w tym serwisie i o dziwo najnowszego chromcasta tam NIE MA. Ludzie kochani, co za AMATORKA. Przecież to jedno z najbardziej popularnych urządzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
5 godzin temu, Toma441 napisał:

Znowu jest podział, że nowości dla subskrybentów są na Androidzie, a nie ma ich w AppleTv 4k? 😂

Apple TV 4K coś nie może się  "polubić" z Canal+ w przypadku polskiej filii.

We Francji jest odwrotna sytuacja.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji aplikacji na Xiaomi TV Stick 4K na C+ 4K obraz po chwili się zacina i jest maksymalnie w 10 Mbps. Włączenie wyłączenie kanału średnio coś pomaga. Nie wiem czy to zależne od telewizora czy szybkości łącza w danym miejscu, bo pierwotnie pokazywało maksymalną jakość na 17 Mbps. :/

Edytowane przez pierścień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2022 o 21:04, lakiman napisał:

Apple TV 4K coś nie może się  "polubić" z Canal+ w przypadku polskiej filii.

We Francji jest odwrotna sytuacja.

Dziś rozmawiałem o tym z przedstawicielem C+ w lokalnym punkcie sprzedaży. Twierdzi, że to „kwestia czasu i dogadania” pomiędzy firmami. Oczywiście nie jest w stanie powiedzieć ile ten proces potrwa, ale skądinąd wiadomo, że takie rozmowy pomiędzy „Warszawą”, a przedstawicielami Apple trwają i ostatecznie dobra współpraca jest w interesie obu podmiotów i zapewne z czasem to uregulują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma powiedzieć sprzedawca? Proszę nie kupować naszych usług, bo nie ma ich w najwyższej rozdzielczości na sprzętach Apple?

Pewnie kiedyś doczekamy się 4K za kilka lat jak wprowadzą Canal+ 8K. 4K będzie już standardem wszędzie, a będziemy czekać na aktualizację 8K na wybranych sprzętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...