Skocz do zawartości

Music Box Polska


Tomo21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Music Box Polska to nie będzie wersja ukraińska przetłumaczona na język polski. To ma być osobna mutacja tego kanału przygotowywana specjalnie na rynek polski przez polski oddział. To ma być tak samo jak startowała VIVA polska!. Cały kanał VIVA produkowany był przez VIVA TV Producions Sp. z o.o. w Warszawie a potem materiały z Polski leciały samolotem do Kolonii w Niemczech do siedziby VIVA Media AG, gdzie szła emisja VIVY polska! na satelitę HotBird 13 East. Tutaj pewnie to samo będzie bo z tego co widzę to powołali spółkę-córkę w Polsce pod nazwą Music Box Group Polska i to ona będzie produkować i zarządzać kanałem Music Box Polska.

Pewnie emisja będzie z siedziby kanału-matki czyli z Ukrainy?

Trzeba czekać na info i start kanału. Przedstawiciel nadawcy mi odp. że są opóźnienia w starcie i wypuszczą komunikat odpowiedni wkrótce.

Edytowane przez pablo21
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włoska wersja upadła tak jak wiele kanałów muzycznych, których istniało we Włoszech w przeciągu ostatnich lat. Po prostu tam kanałom muzycznym się nie wiedzie.

U nas VIVA Polska by mogła śmiało jeszcze nadawać i nadawca Viacom niestety na kanale nie zależało. Przejął markę VIVA tak jak TMF po to by ją potem zamknąć. Szybka piłka by wzmocnić swój jedyny i słuszny kanał MTV. Wkrótce i VH1 poleci do likwidacji wszędzie gdzie istnieje bo to tylko kwestia czasu. Już zaczęli to robić i po kolei likwidują mutacje Vh1 w lokalnych wersjach. Vh1 Classic już nie istnieje niestety.

Ale wracając do kanału Music Box to z tego co pamiętam jeszcze są wersje słowacka i kazachska? :-) Chyba że już je zamknęli?

Ogólnie nadawca kanału Music Box UA ma bardzo ambitne plany i je realizuje. Ciekawe jest to że Viacom zamyka pokolei lokalne wersje kanałów MTV, VH1 (tnie koszty operacyjne oddziałów swoich!) i już całkiem polikwidował przejęte kanały TMF i VIVA w Europie a taki Music Box prze z regionalizacją i zapowiada start polskiej wersji swojej stacji. :-)

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ci na takie pytania nie mogą odp. na razie. No i co Ciebie jako widza obchodzą takie rzeczy? :-)

Pewnie koncesja czeska bo muszą mieć z kraju należącego do EU. Ukraińska koncesja na nic im się nie zda by nadawać w Polsce, która jest krajem EU.

Muszą mieć polską koncesję lub innego kraju który jest członkiem EU. :-)

Coś mi się wydaje że nie wystartowali w terminie zapowiadanym bo czekają na koncesję i tyle w temacie :-)

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, pablo21 napisał:

Tutaj pewnie to samo będzie bo z tego co widzę to powołali spółkę-córkę w Polsce pod nazwą Music Box Group Polska i to ona będzie produkować i zarządzać kanałem Music Box Polska.

Pewnie emisja będzie z siedziby kanału-matki czyli z Ukrainy?

Trzeba czekać na info i start kanału. Przedstawiciel nadawcy mi odp. że są opóźnienia w starcie i wypuszczą komunikat odpowiedni wkrótce.

Ale co tu produkować?. Przecież od dawna stacje muzyczne, to szafy grające bez prezenterów. Nie ma żadnych programów jak kiedyś na MTV Europe "Select MTV" czy na VIVA Germany "Interactiv". Jedynie czasami wrzucą jakąś listę typu Top 50 jakiś tam hitów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



No i co Ciebie jako widza obchodzą takie rzeczy? :-)


Jako widz chciałbym wiedzieć czy będę musiał oglądać żółty kwadracik na ekranie czy coś innego lub w ogóle nic poza logiem i belkami. Poza tym zadałem także wiele innych pytań na które myślę, że mogą swobodnie odpowiedzieć, takie jak dostępność, data startu, czy playlista.
Tymczasem nadal nie dostałem odpowiedzi na żadne z owych pytań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dostępnością to problemu nie mają gdyż ich wersja zastąpi ukraińską która jest w wielu sieciach kablowych i to też tych największych.

Być może start przełożony jest z powodu braku koncesji na która liczyli a jednak jeszcze nie otrzymali.

Jest czas świąt i nowego roku więc czekajmy spokojnie, a zapewne w I kwartale 2021 roku już będziemy mieli polska wersje Music Box HD.

Edytowane przez wizjaplus
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, JohnnyBravo97 napisał:

Będą produkcje autorskie. Pojawią się prezenterzy, ale póki co nie wiadomo kto to będzie.

Na Muzo.TV też były produkcje autorskie i prezenterzy. Po chwili to wycofali, bo nie miało to sensu. Podejrzewam już tu też to się nie przyjmie, bo czasy się zmieniły.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JohnnyBravo97, tylko Eska i 4Fun TV mają dużo szerszy zasięg, a ten rosyjski twór, który tworzy polską wersję będzie miał niewielki zasięg skupiający się jedynie na mniejszych kablówkach. Poza tym ta stacja i tak będzie zapewne grała to samo co Eski, 4Funy i inne twory muzyczne na naszym rynku, więc szkoda zachodu na kolejny kanał z hitami na czasie.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety się mylisz bo nie widziałeś chyba live kanału Music Box UA jak nadaje? :-)

Jest jak stara dobra VIVA Niemiecka i VIVA Polska. Powtórki klipów bardzo rzadko. Dużo nowości ale też klasyków co ciekawe w odświeżonej jakości HD a nie w SD. I to nie są zwyczajne upscale ale naprawdę remasterowane klipy do HD (pewnie źródło wytwórni muzycznych?).

Takie Eska TV czy 4 Fun.TV mają mu lizać palce u nóg. :-)

Edytowane przez pablo21
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, pablo21 napisał:

Niestety się mylisz bo nie widziałeś chyba live kanału Music Box UA jak nadaje? :-)

Jest jak stara dobra VIVA Niemiecka i VIVA Polska. Powtórki klipów bardzo rzadko. Dużo nowości ale też klasyków co ciekawe w odświeżonej jakości HD a nie w SD. I to nie są zwyczajne upscale ale naprawdę remasterowane klipy do HD (pewnie źródło wytwórni muzycznych?).

Takie Eska TV czy 4 Fun.TV mają mu lizać palce u nóg. :-)

Ja bardzo sporadycznie zaglądam na kanały muzyczne. Jeżeli muzyka, to Spotify/Tidal, a teledyski, to You Tube. Generalnie lubię muzykę bardziej ambitną, mniej komercyjną, a tej nie uświadczysz w kanał muzycznych typu 4Fun TV, Eska TV, Nuta TV, Club MTV/MTV Hits czy innych, bo te stawiają na oklepańce na czasie, lub oklepańce z minionych lat.

 

Włączyłem stream Music Box UA, a tu Adele, Shawn Mendes, więc zdecydowanie ta stacja nie będzie się wyróżniać na tle innych. W polskiej wersji dorzucą Lisowską, Cleo, Węgiel, Gabor, Grzeszczak, Sarsę itp. g... (o, zgrozo).

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja na stronie internetowej kablówki AstaNet pokazuje już błąd 404 zamiast informacji o starcie kanału :P 

Wystartowała strona internetowa musicboxtv.pl. Jest taka sama jak ukraińska i rosyjska. Znamy już prawie programy: "Top 20 Euro", "Backstage", "#FreshPiątek" "Chartlist", "The Official PL Top 40", "Top Dance Chart" "Top 20 Ukraine" oraz "Top 20 USA". Top 20 Euro - Poniedziałek 18.00, Wtorek 12.00, #FreshPiątek - piątek o 20.00, Chartlist - czwartek 18.00 oraz piątek 12.00, The Official PL Top 40 - Środa 18.00, Sobota 13.00, Niedziela 20.00, Top Dance Chart - Piątek 18.00, Niedziela 13.00, Top 20 Ukraine - Środa 18.00, Czwartek 12.00 oraz Top 20 USA - Wtorek 12.00 i Środa 12.00. Być może pozostałe programy zapełniające ramówkę to "Hits", "Express Night" oraz "Wake Up". Zakładka "prezenterzy" jest jeszcze w budowie, tak samo jak zakładka "MusicBox Online". Dodam od siebie, że w zeszłym tygodniu wszedłem na tą stronę i jeszcze nie działała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...