Skocz do zawartości

Music Box Polska


Tomo21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, satmaniak2000 napisał(a):

Brakuje pasma z muzyką Klubową, ale nowszą z lat 2010-2023, jak np "Club Box" to mogłoby wrócić. 

Dokładnie, mógłby powrócić "Club Box", a moje pytanie brzmi kiedy usunięto z ramówki "VIVA Planet"? To były dwa najlepsze pasma na tym kanale :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie teraz jedynie dla Kapsuły można tam zajrzeć aczkolwiek mało tam klubowego grania tamtych lat. Oferując to co większość konkurencji posiada nie za bardzo wpłynie na większe zainteresowanie tym kanałem. Bądź co bądź właśnie viva planet czy club box przyciągały największą uwagę (domowa obserwacja podczas spotkań ze znajomymi), kapsuła trochę mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, slivka91 napisał(a):

W sumie teraz jedynie dla Kapsuły można tam zajrzeć aczkolwiek mało tam klubowego grania tamtych lat. Oferując to co większość konkurencji posiada nie za bardzo wpłynie na większe zainteresowanie tym kanałem. Bądź co bądź właśnie viva planet czy club box przyciągały największą uwagę (domowa obserwacja podczas spotkań ze znajomymi), kapsuła trochę mniej.

A wyniki oglądalności dokładnie odwrotnie do tej teorii. Im mniej klubu tym wyżej 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się jak widzę, że takie TVP Seriale jest liderem wśród stacji serialowo-filmowych, gdzie nie ma żadnych premier, a na okrągło leci "Ranczo" z "Ojcem Mateuszem". Można tam zobaczyć "07 Zgłoś się", "Janosika" czy "Czarne chmury", ale hajs się musi zgadzać. Jeśli wyniki oglądalności idą w górę przy paśmie "Pop & Dance" to po co się starać i pocić przy bardziej wymagających pasmach :) Właśnie to pasmo zastąpiło "VIVA Planet".  A jacy wykonawcy i tytuły lecą po północy w paśmie "Dobra-noc"? Ciekawi mnie, że właśnie w porach nocnych zlikwidowali "Pop&Dance", który leciał od północy do godziny 6.00. A tak przy okazji na stronie musicboxtv.pl ramówka jeszcze stara :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dobra-noc" to obecnie oprócz "Kapsuły Czasu" w której to niestety klipy się powtarzają już bardzo często, jedyne ciekawe pasmo na tym kanale. Fajne kawałki RnB grają nocami. Oby urozmaicali tę playlistę. Najlepsze co mogli zrobić. 1000razy lepsza alternatywa niż nudne "Pop&Dance" Zobaczymy czy w Czerwcu jak rok temu będzie pasmo "Pride Box" tam też w zeszłym roku można było oglądać coś innego i inną playlistę, a stacja ma bogatą bazę teledysków i taki 4Fun czy Eska to nawet przy tym nie stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2024 o 18:02, Mariusz Wójcicki napisał(a):

A wyniki oglądalności dokładnie odwrotnie do tej teorii. Im mniej klubu tym wyżej 🤣

W mojej ocenie mega niszowa pora godzinowa była na takie tematy (konkretnie czepiam się Vivy Planet). Z rana to jakaś muzyka do kawy i kurłasanta :)

Oglądalność wygenerował równie skromny panel wyborczy, stacja wybrała taką a nie inną porę emisji cóż życie.

Edytowane przez slivka91
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, anonim103 napisał(a):

Zaraz... Dlaczego teraz zamiast polskich reklam lecą ukraińskie?

Dodam jeszcze, że napis "reklama" jest po ukraińsku. Na szczęście zapowiedzi z lektorem dalej polskie.

EDIT. Napisałem do nich przed chwilą na Instagramie. To była dziwna wpadka. Ostatnia polska reklama pojawiła się po 10.00, o godzinie 10.32 była ostatnia polska piosenka Daria Zawiałow - Z Tobą na chacie. Za minutę po moim odzewie zrobili stopklatkę. Teraz jest już Lanberry - Co ja robię tu. Trwało to ponad 4 i pół godziny.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie pomieszali sygnały Music Box PL z Music Box UA w emisji uplinku na sat. Emisja Music Box UA została przywrócona przecież niedawno ale tylko jest oferowany na Ukrainie w sieciach kablowych i streamingu. Na satelicie nadal brak Music Box UA i nie będzie go jeszcze.

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Otrzymałem kolejny newsletter od Music Box. 

Cytat

Zapraszamy wszystkich fanów Eurowizji na wyjątkowe muzyczne wydarzenie w telewizji Music Box – „Eurovision Party”. Specjalny program telewizyjny, który zostanie wyemitowany 11 maja, tuż przed wielkim finałem konkursu Eurowizji, zaprezentuje trzygodzinny maraton tanecznych hitów, które na przestrzeni lat podbiły serca publiczności na całym kontynencie.

Początek programu o godzinie 18:00! Widzowie będą mieli okazję zobaczyć 50 starannie wybranych teledysków do piosenek z różnych edycji konkursu. Każdy teledysk zostanie wzbogacony o interesujące informacje wyświetlane na ekranie.

Nie przegapcie „Eurovision Party” w Music Box – to będzie niezapomniany wieczór pełen muzycznych emocji i eurowizyjnych wspomnień, idealny na rozgrzewkę przed oglądaniem finału konkursu Eurowizji.

Zapraszamy do oglądania „Eurovision Party” w telewizji Music Box 11 maja, od 18:00 do 21:00! Powtórka – 12 maja o 9:00.

 

 

Telewizja Music Box ma kolejną nowość na antenie: 16 maja pojawi się nowy program "K-POP Mania", który poprowadzi piosenkarka Marie, niekwestionowana ekspertka w dziedzinie K-popu.

Ten ekscytujący program to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników tego nurtu muzycznego. Jego fani będą mieli okazję zanurzyć się w dynamicznym świecie największych hitów i ponadczasowych klasyków k-popu.

Prowadząca program Marie to popularna w świecie muzyce pop artystka, mające na swoim koncie muzycznym wiele ciekawych produkcji, często wywodzących się z nurtu k-popu. W "K-Pop Mania" opowie nie tylko o każdym prezentowanym klipie, ale także przybliży tło kulturalne i artystyczne, które stoi za każdym z utworów. Widzowie będą mogli zobaczyć takie ikony jak BTS, BLACKPINK, EXO, WHEE IN oraz nowe gwiazdy, które zaczynają zdobywać serca fanów na całym świecie.

Zapraszamy do oglądania programu w czwartki o 19:00, w niedzieli o 10:00, a także we wtorki o 11:00. Nie przegapcie tej wyjątkowej muzycznej przygody!

 

 

Już 19 maja o godzinie 18:00 w Food Town w Fabryce Norblina w Warszawie odbędzie się 7. edycja cyklu koncertów akustycznych “Music Box Acoustic”. Na scenie pojawi się niezwykły talent, uczestnik trwającej edycji show “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” (Polsat), a także intrygujący artysta — Filip Lato!

Przygotuj się na wieczór pełen emocji, pięknej muzyki i niezapomnianych wrażeń!

19 maja
Warszawa, Food Town w Fabryce Norblina
Początek o 18:00

Wstęp wolny

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Music Box brakuje jednak pasma "Club Box" i ogólnie odnoszę wrażenie, że np jeszcze w Czerwcu 2023r. ramówka była o wiele ciekawsza. "Planet Viva" była wtedy emitowana w niedziele o 22 przez dwie godziny, a w soboty emisja "Club Box", potem przyszly wakacje skończyło się pasmo "Pride Box" zniknęło "Club Box" i w sumie nie było nic poza "Kapsuła Czasu" i "Summer of Music" , które było mega nudne! Mam nadzieję, że w tym roku się trochę bardziej wysilą i dadzą jakiś mix utworów wakacyjnych, letnich typu jakiś chill, house, jakieś klasyki z gatunku wakacyjnych, letnich utworów i jakieś nowsze może mniej znane, ale letnie - tego brakuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądalności może nie było na odpowiednim poziomie, ale nie wynika to z tego, że te pasma było nieciekawe czy źle ułożone. Wyżej kilkadziesiąt postów była już rozmowa na ten temat. Ty ze swoją kiepską jakością klipów i bazą muzyki nie stoisz nawet przy Music Box PL, ale, że wszedłeś na rynek w takim okresie, że udało Ci się wybić i teraz czerpiesz z tego frukty to może i oglądalność jakąś tam masz. Osobiście uważam jak i tylko nie ja, że gdyby nie okoliczności takie jakie są, Music Box PL grając takie klipy jak Ty i nawet jeszcze więcej, bo technicznie i ilościowo w bazie - to o czym tu mowa? Nie ma porównania, spokojnie by Cb rozjechała, gdyby wystartowała z Tobą lub w tym samym czasie. Dziś mając takie czasy jakie mamy, czyli pewnej grupie Music Box PL kojarzy się z takim g*** jak Eska czy 4Fun, a to nie jest prawda (choćby "Kapsuła Czasu") nie wspominając o wyżej wspomnianej jakości technicznej, to Music Box nie wydaje się atrakcyjna propozycją, a kanał potencjał ma bardzo duży tylko czasy są trudne, bo dużo gorsi, dużo, mają niestety lepszy wyniki. Tyle w temacie. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gratuluje" 😎🤣 Ale tak świetnie Ci idzie, że tak bardzo obawiasz się potencjału Music Box Polska i ich bogatej bazy muzycznej i jakości technicznej, której Ty nigdy nie będziesz miał, że postanawiasz aktywnie dyskredytować (czujnie) Music Box w tym wątku? 

Edytowane przez satmaniak2000
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale muszę zapytać, jesteś głupi czy udajesz? Napisałem dlaczego wyłączyli te pasma, to oni je wyłączyli a nie ja im je wyłączyłem. Dlatego bo nie było oglądalności. A Ty w odpowiedzi zaczynasz mnie atakować, że STARS to jest taki i owaki gdy ja słowem nie wspomniałem o STARS. Więc po co to robisz? 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...