Skocz do zawartości

Music Box Polska


Tomo21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Bloo411 napisał:

Może, ale nie jest zainteresowana. Fakt, że nie dodano nawet MTV 80s do platform sat, chyba jest dosyć wymowny.

A to juz pytaj nadawcy Viacom dlaczego nie wchodzi na sat, nie mają miejsca na swoim tp. A pytałeś PC+ że z góry zakładasz ze nie są zainteresowani? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Bloo411 napisał:

Taki, który byłby skrzyżowaniem Radia 357 i Muzo FM. Kanał grającym ambitniej, mniej oklepane utwory. Niestety, ale kanałów grających to samo, jest już wystarczająco dużo. Dlatego jestem przeciwny uruchamianiu ciągle to nowych stacji TV, które niczego nie wnoszą i grają to samo, co inne już nadające.

To w takim razie poczekaj na start TVP Muzyka, tam raczej będą grani niezależni wykonawcy 😉

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bloo411 napisał:

Jeżeli platformy satelitarne nie będą zainteresowane tym kanałem, to raczej nie będzie emisji na satelicie, bo i po co?. Dla kogo?. Nie będzie podstaw biznesowych.

Gdyby było jak piszesz to @PowerTV już dawno nie byłoby na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Aleksandra Maria (Natalia) napisał:

To w takim razie poczekaj na start TVP Muzyka, tam raczej będą grani niezależni wykonawcy 😉

Patrząc na to, jak TVP promuje Zenka Martyniuka i disco polo, to raczej wątpię, aby poszli w ambitne granie.

5 minut temu, Poland napisał:

Gdyby było jak piszesz to @PowerTV już dawno nie byłoby na rynku.

Ale Power TV jest na liście kanałów w PC+, więc dlatego. Gdyby nie to, to już dawno nie byłoby ich na satelicie.

39 minut temu, Mati06 napisał:

I kolega wyżej będzie jedynym wiernym widzem kanału TVP muzyka 🙂🤣😂

Myślę, że gdyby kanał zaoferował ambitne granie jakie można spotkać np. w Radiu 357 i Muzo FM, to znalazłoby się więcej odbiorców, którzy szukają wytchnienia od disco polo i tragicznych hitów na czasie znanych z Esek, 4funów i innych dziwnych stacyjek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bloo411 napisał:

Patrząc na to, jak TVP promuje Zenka Martyniuka i disco polo, to raczej wątpię, aby poszli w ambitne granie.

Ale Power TV jest na liście kanałów w PC+, więc dlatego. Gdyby nie to, to już dawno nie byłoby ich na satelicie.

Myślę, że gdyby kanał zaoferował ambitne granie jakie można spotkać np. w Radiu 357 i Muzo FM, to znalazłoby się więcej odbiorców, którzy szukają wytchnienia od disco polo i tragicznych hitów na czasie znanych z Esek, 4funów i innych dziwnych stacyjek.

Ale TVP to nie tylko Zenek bo np. na TVP Kultura leci już dużo ambitniejsza muzyka niż disco polo 😉

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Bloo411 napisał:

@Aleksandra Maria (Natalia), więc co leci na TVP Kultura. Sama nazwa kanału jednak zobowiązuje do tego. W przypadku TVP Muzyka mam jednak wątpliwości co do tego, co mogą tam grać.

Znając życie dotychczasową swoją ofertę plus jakieś inspiracje dawnym kanałem Tylko Muzyka i obecnym Kino Polska Muzyka.

W dniu 18.01.2021 o 21:25, PawelNowy napisał:

Start kanalu Music Box Polska  22.01.2021 o 12.00 , wszystkie pytania w privat

 

Music box PL

22/01/2021

START kanala

12.00 SAME HITY

18.00 TOP DANCE CHART

19.00 SAME HITY

22.00 KAPSUŁA CZASY

23.00 SAME HITY

0.00 NIGHT EXPRESS

 

23/01/2021

6.00 BUDZIK

9.00 MADE IN 90'S

10.00 SAME HITY

15.00 KAPSUŁA CZASY

16.00 SAME HITY

19.00 RITMO

19.30 SAME HITY

22.00 CLUBZONE

0.00 NIGHT EXPRESS

 

24/01/2021

6.00 BUDZIK

9.00 MADE IN 90'S

10.00 SAME HITY

15.00 KAPSUŁA CZASY

16.00 SAME HITY

18.00 RITMO

18.30 SAME HITY

0.00 NIGHT EXPRESS

Onet potwierdza tą ramówkę - rzecz jasna z błędem przy paśmie Kapsuła Czasu: https://programtv.onet.pl/program-tv/music-box-538?dzien=4

Ja liczę na wszystkie pozycje z ramówki wersji ukraińskiej. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...