Jump to content
RETROJAM500

ESKA TV i ESKA TV EXTRA

Recommended Posts

O Eskę ZPR "dbał" do momentu kupna jej przez Polsat, teraz to byle coś grało w tle, wisiało logo i "12".  Reklamy sprzedaje Polsat Media, więc tak na prawdę siedzi tam pewnie z 3 gości techników i kanał gra XD

• Upvote 1

Leci teraz nowa "Miejska Lista" i prowadzi go  youtuber Adbuster i Ola Kot.Nie wiem czy czasem nie zmieniły się zasady tego programu.Mówili też, że będą przyjeżdżać do mniejszych miejscowości. Co ciekawe nie ma tego programu w ramówce na styczeń. 

Chyba nie,bo mówili że można pisać na ich socialmediach do jakiego miasta mają przyjechać. Była to końcówka tego programu, to musiał on lecieć chyba o 10:00.

• Haha 1

Ten program jest tak [beep]... Wszystkie te miejskie listy, co się słucha, school listy itd? Nie lepiej dać komuśdo wygrania cała playlisty swoją przez godzinę na antenie.. Czy coś w tym stylu... ? 🤔 

Nie mam pomysłu na Miejską Listę, ale mam dobry pomysł na podrasowanie Przesłuchania, że właśnie osoba x puszcza swoją playlistę. Coś w stylu nadawanej kilka miesięcy temu ,,Mojej Listy" z 4Fun TV

Sylwester, a przy logu jest Hity na czasie. Ostatnio coś im się wali z tymi nazwami pasma, tak jak na Polo

Może teraz to komputer z jakimś wirusem ogarnia Eskę, a nie człowiek - stąd te wpadki? :D

• Confused 1

Zauważylem że na tym kanale teraz ZAWSZE pierwsza reklama w bloku to wkurzajaca reklama media expert

Bo widocznie klient wykupił taką opcję, nie ma tu żadnej większej tajemnicy.

co tam logo... ESKA od kilkunastu dni leci na hot birdzie w mono... :D fajnie słychać na słuchwkach zwłaszcza...

Eska Tv dalej w 2019 roku, tyłówek nikomu nie zechciało się zmieniać 😂 i na ekranie „znowu lata wszystko jak chce” 😂😂 nie ma to jak mocne wejście w nowy rok hahaha 

No bardzo mocne, po 3 dniach stycznia wygrywają z Polo. Ludziom to generalnie zwisają takie problemy jakie tu zauważacie 😂

• Upvote 4

Ważne, że gra muzyka.😂 Jaki dokładnie wynik ma Eska, a jaki Polo? Jest duża różnica? 

W dniu 3.01.2020 o 21:09, STARS.TV napisał:

Bo widocznie klient wykupił taką opcję, nie ma tu żadnej większej tajemnicy.

Czyli o kolejności reklam decyduje tylko reklamodawca czy nadawca również ?

Decyduje broker w zależności od tego kto za co płaci. Nadawca nie wpływa na to.

Nagrałem sobie ostatnio przypadkiem serial, cykl, nie wiem jak to nazwać, "Małolaty". Po jednym odcinku muszę stwierdzić, że to jest mocniejsze niż horror. :) Chyba zostanę fanem tej produkcji. :-D

• Haha 2

Klip "Anioły i demony" właśnie powtórzyli po pół godziny, no, maksymalnie godzinie.

Czemu oni mają tak ubogą playlistę? Ale chyba i tak lepiej od MTV Music.

Chyba wzorują się na radiowej Esce, tam utwór ten od początku roku był grany już 140 razy!

(dane z odsluchane.eu)

Czy ja wiem? Na Polsat Music też to wałkują, czasem niemiłosiernie.

Nie uważam, żeby playlista ich była uboga, bo można natrafić na kilka nowych polskich piosenek, które nie lecą często. Szkoda tylko, że wałkują co chwilę te same piosenki najczęściej. Ostatnio widziałem, że dopiero zaczęli grać Lanberry-Zew, która leciała w "Hitach na czasie", a nie w "Made in Poland". Widziałem też, że zaczęli grać Sanah "Szampan" i Krzysztofa Zalewskiego "Miłość miłość". Akurat jego piosenka jest chyba z 2016 roku, u a u nich to teraz jest hitem. Leciało to nawet w "Podwójnej gorącej 20".

Wczoraj w "Projekt Imprezka" poleciał klip Paul Van Dyk - For An Angel :-) Byłem mile zaskoczony bo ostatni raz widziałem ten klip na VIVA Polska :-)

Edited by pablo21