Jump to content
RETROJAM500

ESKA TV i ESKA TV EXTRA

Recommended Posts

@matjot a przypadkiem Polsat nie emitował dwa loga? Jedno zwykłe, a drugie wypełniające? Zwłaszcza że teraz jest tylko te zwykłe. 

Mi się wydaje, że to ZPR dokleja drugie logo, bo jest ono w starym miejscu kiedy jeszcze oni mieli ten kanał i jest wyłącznie we wstawkach produkowanych przez nich.

Mam wrażenie ze ci z eski na siłę próbują zepsuć grafikę ekranową, ale tak zeby nie przesadzać, z każdą kolejną zmianą coraz gorzej. Porównajcie sobie jak wygląda to na Eska TV Extra (tam to wygląda dokładnie tak jak zwykła kilka miesięcy temu) a jak normalna. Ogolnie syf w tym Polsacie jeśli chodzi o tego typu rzeczy np. jeden kanał ma prostokątny znaczek hd, jeden ma zwykły mały dopisek a jeszcze jeden (Eska HD) ma przeogromne coś obok loga z dopiskiem HD a Eska Extra, Polsat Games i Polo w ogóle nie mają.. gdzie tu logika do chu wafla XD

Eska ostatnio dość często puszcza teledysk "Nelly, Kelly Rowland - Dilemma". Ponadto przed chwilą poleciały aż 4 pod rząd polskie piosenki.

Eska tv extra wprowadziła po 6 miesiącach znów licznik reklam, który wygląda tak samo jak na zwykłej esce tylko przed minutami nie ma napisu 0 jest np.1:25.

Już poprawili belki z napisem programu blisko logo, tak jak było tydzień temu.Od listopada nowy program "Klasyczna 10".

Edited by pawlo26

Znowu coś zmieniło się na ekranie głównej Eski. Nazwa pasma znów jest przy obok loga, ale wydaje mi się, że o piksel lub dwa za wysoko. Mimo to logo nadal jest za nisko troszkę, ale lepsze to niż logo na wysokości pod oznaczeniem.
Teraz wszystko tak bardziej do siebie pasuje i znacznie przyjemniej to się ogląda niż 4FUN na którym więcej niż 5 minut nie mogłem wytrzymać przez oprawę i te ich udziwnienia.

Z przyzwyczajenia do ostatnich 5 miesięcy dalej wydaje się za trochę za wysoko. Mogliby jeszcze usunąć szare obramowanie na logo i git

Oznaczenie ponownie jest niżej, logo ponownie bardziej przesunięte w prawą stronę. Albo już tak zmienili grafikę ekranową, że nie rzuca się to w oczy.

Edited by VG02

Ktoś jest w stanie mi powiedzieć czym są te „Hity: Baby no more time”? I pytanie czy jak skończy się TzG wróci „Miejska lista”?

Te "Hity:Baby one more time" to chyba ta "Klasyczna 10 wpisana w cenniku reklam.Nic nie wiadomo co to za program.W programie tv na listopad wpisane są" TV okazje" o 5:45 i piątek o 2:45.

• Confused 1

Jak tak dalej pójdzie, to jedynymi polsatowskimi kanałami bez Chajzera malującego ściany "superinnowacyjnym wałkiem" będą kanały sportowe Polsatu i Polsat News. :D

Edited by manieq01
  • Haha 2
  • Upvote 1

Czekam na moment aż ujrzę Gliniarzy od 4:00 do 6:00.

• Haha 1

Co do jeszcze nowych programów uważam że ten program „Made in Poland” to powinna być lista z polskimi nowościami tak samo ta „Klasyczna 10” oby była czymś tematycznym jak kiedyś „Weekend specjalny” w formie listy. 

"Made in Poland" gra dużo piosenek, które nie lecą w normalnej playliście i za to im plus."Klasyczna 10" czy te "Hity :Baby one more time" bo nie wiadomo jak ten program będzie się nazywał,powinny być tematyczną listą.Brakuje mi  takiego pasma w polskich tv muzycznych. 

Prawda. Pasma "wyliczanki", i tematyczne to coś, czego potrzeba w polskich telewizjach muzycznych. Na Esce mamy 2x podwójną dwudziestkę, która nie ma nic wspólnego z radiowym notowaniem. Ostatnio leciało w tym paśmie ,,Con Calma" które jest tam gdzieś w propozycjach do 2GD, a z notowania już chyba dawno wyleciała. Po prostu puszczają tam piosenki które są na topie (albo były kilka miesięcy temu) jak leci.

A i fajne to intro Made In Poland, ale oczywiście inne programy oraz zapowiedzi są w całkiem innym stylu.

Zauważyłem też że chyba puszczają całe odcinki ,,Co Się Słucha" za jednym zamachem ostatnio.

• Sad 1

A co powiesz na listę  top przebojów w PL na MTV? Nic bardziej oderwanego od rzeczywistości dawno nie widziałem, a u nich to również standard. 

Z cyklu głupie błędy w tytule i wykonawcy:

Malone Post

Circles

Ciekawe czy poprawią jak kiedyś z ,,Old Time Road" zamiast Old Town Road czy zostawią jak Guci Mana xD

Przecież to tak jakby ktoś napisał np. ,,Hoodie Da Wit Boogie A"

• Confused 1

Leciała piosenka Regard "Ride it", po której poleciał Marcin Sójka, Rihanna I znowu "Ride it".Nie widziałem nigdy na Esce, żeby pod rząd prawie poleciała ta sama piosenka😂

Edited by pawlo26

Znowu logo wieku jest wyżej niż cała reszta. Wyglada to źle i takie coś zaczyna już wkurzać bo tego inaczej nie nazwę. Oferta programowa i dobór prezenterów jest szalenie ważne ale to jak się prezentuje stacja w TV też ma znaczenie. Brak slow po prostu 

Czy oni teraz co tydzień będą przesuwać to oznaczenie? Przecież było dobrze to musieli zepsuć dając do góry...

• Upvote 1

Czy oni teraz co tydzień będą przesuwać to oznaczenie?

Aż tak często nie, ale za 5 miesięcy ustawią to normalnie może na tydzień

Za 5 miesięcy to logo będzie na środku ekranu, a oznaczenie będzie tak wysoko, że będzie widać tylko jego kawałek.

• Haha 1

XDcw tym teledysku zamazali sceny z 3:11 z papierosami albo z całowaniem nie wiem do końca

[/url]

A mamy rok 2019 i jeszcze niedawno puszczali Wiggle It w dzień bez cenzury XD

Nie wiem od kiedy ale Projekt Impreska ma nową czołówkę, właśnie ta czołówka którą znamy jest w tle za półprzezroczystą Olką moze nagram jak się uda teraz

EDIT: jak miałem nagrać to była normalna