Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie ze ci z eski na siłę próbują zepsuć grafikę ekranową, ale tak zeby nie przesadzać, z każdą kolejną zmianą coraz gorzej. Porównajcie sobie jak wygląda to na Eska TV Extra (tam to wygląda dokładnie tak jak zwykła kilka miesięcy temu) a jak normalna. Ogolnie syf w tym Polsacie jeśli chodzi o tego typu rzeczy np. jeden kanał ma prostokątny znaczek hd, jeden ma zwykły mały dopisek a jeszcze jeden (Eska HD) ma przeogromne coś obok loga z dopiskiem HD a Eska Extra, Polsat Games i Polo w ogóle nie mają.. gdzie tu logika do chu wafla XD

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eska tv extra wprowadziła po 6 miesiącach znów licznik reklam, który wygląda tak samo jak na zwykłej esce tylko przed minutami nie ma napisu 0 jest np.1:25.

Już poprawili belki z napisem programu blisko logo, tak jak było tydzień temu.Od listopada nowy program "Klasyczna 10".

Edytowane przez pawlo26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu coś zmieniło się na ekranie głównej Eski. Nazwa pasma znów jest przy obok loga, ale wydaje mi się, że o piksel lub dwa za wysoko. Mimo to logo nadal jest za nisko troszkę, ale lepsze to niż logo na wysokości pod oznaczeniem.
Teraz wszystko tak bardziej do siebie pasuje i znacznie przyjemniej to się ogląda niż 4FUN na którym więcej niż 5 minut nie mogłem wytrzymać przez oprawę i te ich udziwnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Pasma "wyliczanki", i tematyczne to coś, czego potrzeba w polskich telewizjach muzycznych. Na Esce mamy 2x podwójną dwudziestkę, która nie ma nic wspólnego z radiowym notowaniem. Ostatnio leciało w tym paśmie ,,Con Calma" które jest tam gdzieś w propozycjach do 2GD, a z notowania już chyba dawno wyleciała. Po prostu puszczają tam piosenki które są na topie (albo były kilka miesięcy temu) jak leci.

 

A i fajne to intro Made In Poland, ale oczywiście inne programy oraz zapowiedzi są w całkiem innym stylu.

Zauważyłem też że chyba puszczają całe odcinki ,,Co Się Słucha" za jednym zamachem ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XDcw tym teledysku zamazali sceny z 3:11 z papierosami albo z całowaniem nie wiem do końca

 

[/url]

 

A mamy rok 2019 i jeszcze niedawno puszczali Wiggle It w dzień bez cenzury XD

 

Nie wiem od kiedy ale Projekt Impreska ma nową czołówkę, właśnie ta czołówka którą znamy jest w tle za półprzezroczystą Olką moze nagram jak się uda teraz

EDIT: jak miałem nagrać to była normalna

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...