Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@JohnnyBravo97 "Pod lupą" to akurat produkcja ZPR (Fokus TV).

 

A sama ramówka jest rzeczywiście bardzo dziwna - "Szybkie strzały" już o 7 rano, piątkowe i sobotnie wieczory bez muzyki, "Impreska" w formie playlisty z dwie godziny w tygodniu. Quo vadis, Eska?

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien, że pojawi się fala krytyki na socialmediach Eska TV, jak od lutego zamiast muzyki będą leciały w weekendy programy z MTV.Tak było gdy zaczęli grać disco polo raz i jak pojawiły się seriale.Ciekawi mnie skąd ten pomysł na programy z MTV.Można już zobaczyć w programie tv na interii na 3 lutego.Tam pisze, że "Warsaw shore" będą emitować sezon 3 z 2015 roku.Te odcinki można zobaczyć na Playerze."Impreska" w formie playlisty będzie we wtorek i czwartek o 18:00.Natomiast "Projekt Impreska" z Olą Ciupą, która robi program w klubach będzie powtórkowo od poniedziałku do czwartku o 19:00,a premiera w piątek i sobotę o 18:00.

Edytowane przez pawlo26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, manieq01 napisał:

@JohnnyBravo97 "Pod lupą" to akurat produkcja ZPR (Fokus TV).

 

A sama ramówka jest rzeczywiście bardzo dziwna - "Szybkie strzały" już o 7 rano, piątkowe i sobotnie wieczory bez muzyki, "Impreska" w formie playlisty z dwie godziny w tygodniu. Quo vadis, Eska?

 

Odpowiedz jest prosta. To biznes, a jak biznes to kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Repoman, nie wydaje mi się, żeby ludzie młodzi przestali oglądać całkowicie TV muzyczne na rzecz YouTube, czy Spotify. Sam jestem młodą osobą i wiem, że ludzie lubią na domówkach, czy dla relaksu odpalić jakiś kanał muzyczny. Ja często z radia, czy TV muzycznej mogę odkryć jakiś nowych artystów, czy piosenki, które potem mogę poszukać na YouTube. Eska nie rezygnuje całkowicie z muzyki, ale jeśli ktoś chce 100 procent muzyki to jest Eska Extra albo inne kanały z muzyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eska TV aktualnie jest nadawana bez dźwięku (na satelicie i w UPC wersja SD. Wersja HD w kablu ma audio).

Jak na kanał muzyczny - dość ekstrawaganckie podejście :)

 

EDIT 1: Naprawili.

EDIT 2: Jednak nie naprawili - kolejny klip znów idzie bez audio. Poza tym mam wrażenie, że nie ma też belek tytułowych.

EDIT 3: Teraz chyba naprawili, a przynajmniej dwa klipy pod rząd z audio.

EDIT 4: Jednak nie, Ellie Goulding bez audio, widać co jakiś czas leci klip ze sprzętu nie grającego audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem też, że zaczęli grać Krzysztofa Zalewskiego "Miłość miłość". Akurat jego piosenka jest chyba z 2016 roku, u a u nich to teraz jest hitem. Leciało to nawet w "Podwójnej gorącej 20".
Rzeczywiście, bardzo często to ostatnio leci.

 

 

Pojawił się nowy program: Szofer Gwiazd. Jest to jakby rozszerzona wersja Jazdy Gwiazdy, tyle że jest Ola Kot zamiast Rudego i wychodzą z auta gdzieś tam xD

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzę, jak Ola Kot mówiła w listopadzie, że kręci program "Szofer gwiazd" na Instagramie i gościem była "Ruda" z Red Lips. O której leciał ten program wczoraj? Pewnie znowu poleciał jednorazowo, tak jak "Miejska Lista" w Sylwestra, której nie było wpisanej do ramówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak szybko ściągną te reality show, bo np."Taki lajf" sprawdziłem na Playerze ma 15 odcinków i to jest chyba coś w stylu "Ukryta prawda" lub "Dlaczego ja".Ten ident MTV, co poleciał przed "Dopasowani" chyba zagraniczny był. 

Teraz po zakończonym programie leci jeden klip El Profesor "Bella Ciao (Hugel remix)". 

Edytowane przez pawlo26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...