Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Program "Best Dance hits 2019" jest listą w formie odliczanki 25 klipów.Przed chwilą była wpadka i zamiast identu "Best dance hits" puścili ten na przyszły tydzień "Best Ballads".Dzisiejsze identy są w kolorze pomarańczowym, za tydzień będą w kolorze fioletowym.

Edytowane przez pawlo26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie przed sekundą znowu przesuwali oznaczenie wiekowe na dół bo było za wysoko. Prawdopodobnie niedawno dali znowu wyżej bo nie zauważyłem żeby wcześniej było za wysoko. Tym ludziom się chyba nudzi, co jakiś czas logo jest bliżej krawędzi bocznej albo właśnie znaczek przesunięty do góry

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, pawlo26 napisał:

"Top of the top" było już rok temu.To jest top 5 każdego miesiąca 2019 roku. W tym roku poprowadzi ten program Ola Ciupa, rok temu prowadziła Ola Kot. W tym roku pewnie tak samo ten program będzie wyglądać. 

Tylko że w tym roku trwa 8-9 h a rok temu 7 h wiec może będzie zwykle notowanie z 100 klipami? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w święta i wigilię dadzą logo świąteczne.Jak dla mnie też za mało jest klipów świątecznych.Zawsze puszczali dużo różnych klipów świątecznych, a lecą co chwilę te same i 1 piosenka na godzinę, albo czasem nie ma ani jednej. 

Od stycznia nie będzie już "Bywanie na dywanie", "Ranking Jankesa" i "Będę grał w grę". 

Edytowane przez pawlo26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leci Made In Poland, jednak 2 razy pod rząd puszczają zagraniczne piosenki. Nie mówię o polskich piosenkach po angielsku, a całkowicie zagranicznych - Say Say Say od Hi Tack i Fading Iliry i Alle Farbena (swoją drogą ostatnio często zaczęli to znowu często puszczać). Po tych 2 piosenkach lecą już polskie... dziwne

 

Leci właśnie "Made in Poland - Polska lista hitów" a słyszę...zagraniczne piosenki  

Dokładnie w tym samym czasie to napisałem xD 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W najlepszym przypadku upgrade do HD... poprawy jakości programowej bym nie  wróżył, bo TV muzyczne się kończą, a patrząc na to w jakim kierunku zmierza MTV,  4fun TV czy Eska TV (#Najlepszy Program) to jest to postępujący rak... no może nie taki nieuleczalny, jak kanały Disco Polo, czy od MWE, ale nie jest dobrze...i lepiej ni będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Eska to tylko radio jakoś wolę posłuchać w ten sposób. Z kanałów TV to słucham Eskę Extra oraz Eskę Rock-na Esce Extra jest więcej starszej muzyki,Eskę Rock coś ostatnio nie mogę słuchać (chociaż uwielbiam muzykę jaką tam puszczają).Mam wrażenie że kanał jest martwy bo nie ma żadnych programów tylko cały czas "Teraz Gramy" czy coś takiego,szkoda to już MTV Rocks ma jakieś odliczanki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...