Skocz do zawartości

CANAL+ Domo


miś1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, Barti napisał:

Heh, po "kiego grzyba" taka zmiana? :crazy:

Cytat

Celem zmian jest lepsze wykorzystanie siły marki CANAL+ oraz podkreślenie różnorodności tematycznej oferty programowej pod brandem CANAL+. Stacje CANAL+ Domo i CANAL+ Kuchnia ze swoimi bogatymi ramówkami od lat znakomicie dopełniają naszą szeroką ofertę serialową, filmową i sportową. Teraz ich treści będą wzmacniać parasolowy brand CANAL+ i odwrotnie

Też uważam, że to trochę niepotrzebna zmiana, ale mi nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2021 o 16:42, Barti napisał:

Wygląda na to, że to jednak nie jest żart: :wacko:

:arrow:  https://www.satkurier.pl/news/203105/canal-domo-i-canal-kuchnia-juz-od-15-kwietnia.html

 

Heh, po "kiego grzyba" taka zmiana? :crazy:

 

Mam nadzieję, że w przyszłości nie będzie zmian a'la "Canal + Minimini", "Canal + TeleToon" (podałem przykłady), bo moim zdaniem dziwnie by to wyglądało. Sam jestem przeciwnikiem tej zmiany, moim zdaniem powinno się tego nie tykać, poprzednia nazwa była dobra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Barti napisał:

No, rzeczywiście. Przyznam szczerze, że bardziej podoba mi się wersja z "Domo" pisanym nie wielkimi literami. ;)

 

Tylko ona była by niespójna z pozostałymi logosami C+, podejrzewam, że dali wielkimi dlatego właśnie, żeby było tak samo jak przy wszystkich innych kanałach marki CANAL+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już mogli być konsekwentni, bo Planete, Mini mini i inne bez logo z Canal+.

Canal+ Novelas 🤔

 

Czym zasłużyły Kuchnia+ i Domo+ na takie wyróżnienie?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, andrzejgratis napisał:

Dla mnie to jest kpina co zrobili z marką Canal+ przy Domo+ i Kuchnia+.

Canal+ traci wartość takimi zagrywkami...

 

Jaka kpina? Jakie zagrywki?

Jeśli Polsat czy TVN mogą swoje tematyczne kanały nazywać tak by kojarzyły się z ich Grupami medialnymi, to Canal+ wreszcie (!!!) idzie podobną stronę. Ich kanały mają kojarzyć się z Grupą Canal+

 

Dodatkowo, patrząc na rynek kanałów tematycznych, to  porównaniu do Food Network czy HGTV to Canal+ Kuchnia oraz Canal+ Domo wciąż są jak kanały premium, chociażby dlatego, że nie przerywają programami reklamami (+ ograniczenie dostępności na sat, a dla kablówek opłata "za gniazdko" też do niskich nie należy) :D

 

Dzisiaj "Premium" TV na rynku znaczy zupełnie coś innego, gdy za dobrych czasów Canal+ i HBO, więc zluzujcie majty.

Edytowane przez muza_tv
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus to był za mało, żeby się kojarzyły?

Oni jeszcze swojego "rebrandingu" z NC+ nie skończyli, a wymyślaja tematy zastępcze.

Typowe menadżerowanie z lat 90, byleby się coś działo. Znam to z autopsji ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Polsat czy TVN nigdy nie kojarzył się z marką PREMIUM. Polsaty dostępne od najniższych pakietów w kablówkach u Czesia czy Zenka. Kuchnia+ czy Domo+ były kanałami tematycznymi dostępnymi od podstawowego pakietu w Cyfrze+, a nagle podpina się im logo Canal+, które to kanały (Canal+) wszędzie są dostępne za grube, dodatkowe pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bgmnt ty interesujesz się rynkiem medialnym, wiec tobie się może kojarzyło. Większości nie za bardzo :)

Teraz ma wszystko kojarzyć się jasno z Canal+, by ludzie wiedzieli, że programy znajdą też w Canal+ Online

 

@Kilerkanały Kuchnia+ oraz Domo+ od zawsze na rynku telewizyjnym były (i są nadal) jako tematyczne kanały premium. I uwierz, opłata za te kanały dla operatorów kablowych jest wyższa niż za TVNy czy Polsaty.  Były w pakiecie podstawowym Cyfry+ (traktowanej jako platformie premium), bo to ich kanały, i właśnie miały przyciągać do Cyfry+, a nie Cyfrowego Polsatu

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@muza_tvPolsat nie wie co to jest premium. Nawet z PSP robią szopke...

I tak samo zrobiono szopke z Domo+ czy Kuchnia+. Mam gdzieś czy zwykły Kowalski będzie kojarzył Canal+ jako stację premium. Pewnie nie, bo ma CP. A to co zrobiono z Canal+ dołączając do Domo+ i Kuchnia+ nadal będę nazywać kpiną. W kanale premium nie ma Telezakupów itd. Nigdy nie były to stację premium (Domo+, Kuchnia+) i nie będą... nawet pod szyldem CANAL+.

 

Edytowane przez andrzejgratis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...