Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko, że w poprzednim sezonie nikomu nie przeszkadzały mecze w środę i weekend i pokazywali po trzy starcia tygodniowo. Naprawdę zaczyna denerwować mnie realizacja I ligi w Polsacie. Pokazują pięć drużyn na krzyż, resztę mają w poważaniu, a do tego transmitują po dwa mecze tygodniowo co już dawno przestało wystarczać. Miała być nowa jakość, a jak widać oznaczało to jedynie jakość HD podczas transmisji. Jedyne co im wychodzi to ich magazyn, który całkiem przyjemnie się ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jest śliski strasznie, do tego za merytoryczne pytanie nagradza banem z automatu na TT. Szkoda, że tacy osobnicy kreowani są w tv na "gwiazdy" kosztem młodzieży, która słucha tych bzdur. A to wszystko kosztem oglądalności.
Czytałem ten wątek na TT ostatnio co wrzuciłeś, niezła beka z Hajtowego...

Zresztą jak został "menago" to podobno niezłego syfu na kadrze narobił.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego śmieszą mnie opinie tego chłopa w TV. Na pytanie, czemu tych swoich "bajerów" nie zdołał zrealizować w praktyce u nas...  co było powodem... dostałem bana.

Przypominam, że gość objął drużynę w zimie z jednym z większych budżetów w pierwszej lidze, gdzie Widzew leciał, bo było jak było, a Flota się wycofała. Efekt pracy "trenera" Hajtowego po zgrupowaniu 2 tygodniowym w Turcji (bo miało być jak w Bundes :lol: ) Wylądowaliśmy w 2 lidze... z jego śmiesznymi grajkami w składzie, co nie radzili sobie nawet tam. A Hajtowy w Kato całą rundę ćwiczył gry karciane i "kulkowe" w Katowicach... :) Taki to ekspert z prawdziwego zdarzenia.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym wcześniej, przy okazji meczu PP Górnik - Legia jak śmiesznie wyglądało milczenie przy jego zawodniku a jak krytykował tego który go olał. 

To już w meczach pierwszej reprezentacji wystarczy posłuchać jak komentuje zagrania swoich zaprzyjaźnionych piłkarzy, a jak innych... :) A na twitterze Hajto banuje każdego, kto mu coś nawet merytorycznie wygarnie, a sam w [beep] sposób stopuje chociażby dziennikarzy... :)

 

http://mistrzowie.org/715320/Hajto-w-Cafe-Futbol

Edytowane przez Mr. Orbita
Słownictwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macię już jakąś manię na punkcie tego Hajty, zostawiliście na chwilę w spokoju Pazurskiego z Cezarem czy jak mu tam a teraz się uwzięliście na tego speca od truskawek i skakania na plecy. Naprawdę, to już parę stron temu przestało być zabawne. W takim razie życzę Wam by dostawał on wyjątkowo dużą ilość meczy do komentowania, by Wam uszy powiędły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze, że wolałem format Golden League.

 

 

//

 

Borek vs Wasilewski

 

Runda pierwsza:

 

 

fea90bf3-9c67-4c70-8fb2-7d458ee318e4.png

 

 

 

Borek vs Wasilewski

 

Runda druga:

 

3e26d0ad-36fa-4599-84d1-a86a64817962.png

 

 

Masakracja jak Borek-promotor zniechęca do siebie kolejnych ludzi boksu. 

 

Gmitruk, Wasilewski... z kim on to się jeszcze pożarł?  :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że ktoś w Polsacie specjalnie zaproponowali Borkowi bycie promotorem tych walk. Oficjalnie jako jego własne przedsięwzięcie, a za kurtyną jako pewnik, że on im nie ucieknie z Polsatu gdzieś indziej, np. do Eleven ;)

 

Ale też widać, że się Mateusz rozpanoszył i poczuł, że może coś więcej od innych. Nie zagłębiam się w to, bo niespecjalnie mnie to interesuje, ale niespecjalnie to mu wychodzi. Wręcz dziecinnie ;)

Edytowane przez Mr. Orbita
Nie zdrabniać złośliwie, wylecisz z tego forum jak się nie uspokoisz, bo co post trzeba albo Cię upominać albo poprawiać coś. Nie mam na to czasu i nie będę się dalej przepychał. Albo się ogarniasz, albo blokada konta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacekmalina30 Andrzej Gmitruk w jednym z postów wyraźnie sugeruje, że MB był w tym towarzystwie z którym tak dyskutuje przyglądając się ich pracy od podszewki jako dziennikarz sportowy. Współpraca największych promotorów z telewizją Polsat, której twarzą sportu jest MB dała mu wgląd w to jak funkcjonuje ten świat. Teraz po latach wykorzystuje te informacje i staje się promotorem walk bokserskich. Jednocześnie jest atakowany i sam atakuje drugą stronę. Tak odbieram całą sytuację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport przedłużył prawa do PLK na następne 5 lat , od nowego sezonu 2 mecze w kolejce i magazyn w poniedziałek 30 minutowy.

 

link ;

https://sportowefakty.wp.pl/koszykowka/749169/to-juz-pewne-dwa-razy-wiecej-energa-basket-ligi-w-polsacie-wywiad

Zła wiadomość. Akurat polską koszykówkę pokazują bardzo słabo. Nie mają pomysłu. Jak czasem oglądam transmisję to się czuję jakbym się cofnął w czasie o kilkanaście lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport przedłużył prawa do PLK na następne 5 lat , od nowego sezonu 2 mecze w kolejce i magazyn w poniedziałek 30 minutowy.

 

link ;

https://sportowefakty.wp.pl/koszykowka/749169/to-juz-pewne-dwa-razy-wiecej-energa-basket-ligi-w-polsacie-wywiad

Bla bla bla ciągle o tym zapewniają a zawsze jest tak samo..nie wierzę im w tej sprawie i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil32145 ale co ty masz do uwierzenia. Taką mają umowę i to musi być realizowane. W poprzedniej umowie było, że będą transmitować 1 mecz, a może będą zwiększać. Tak się nie stało ale teraz umowa mówi inaczej- będa dwa spotkania. O magazynie nie było wtedy mowy.

Edytowane przez bartas_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...