Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak inaczej byście wytłumaczyli to co zrobił Hajto, jak nie sprawami rodzinnymi? Iwanow miał rzucić coś w stylu; "Przepraszamy Państwa, ale Tomek właśnie rzuca pawiem w toalecie... No to Romku co uważasz o Jozaku?" :D

Błędem była decyzja, aby Hajto w ogóle pojawił się na wizji, bo od początku programu było widać że nie jest z nim najlepiej. Lepiej od początku zrobić program w trójkę, który i tak był robiony na wariackich papierach (Dziś mieli rozmawiać o Lechu, ale z racji zakazu medialnego w klubie w środku tygodnia zmienili decyzję), więc wiele by nie stracili. Załatwiając sprawę w taki sposób wszystko wyglądało mało profesjonalnie i zwyczajnie smutno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kołtoń na twitterze

Hejt i szydera wylewają się w mediach społecznościowych pod adresem @TomekHajto7 - jak Tomek uzna za stosowne, to poinformuje, dlaczego musiał opuścić studio #cafefutbol

PS. Wbrew powtarzanym informacją nie był wczoraj na PBN

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe,że faktycznie jakieś problemy rodzinne. Myślę,że produkcja znając sytuację powinna zwolnić T. Hajto z dzisiejszego odcinka, bo ekspert będący myślami gdzie indziej to do niczego dobrego nie prowadzi. Wyszło jak wyszło, jeszcze Tomasz Hajto musiał przełknąć wiele niezbyt pochlebnych komentarzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, wyszedł z programu na żywo w trakcie emisji, bo co? Odebrał telefon? Dostał SMS-a? Wiadomość na Messengera? Czy w trakcie się rozmyślił? Sorry, ale to się ogólnie kupy nie trzyma.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było widać, żeby cokolwiek odczytywał na telefonie. Za to doskonale było widać, że po prostu źle wygląda i źle się czuje. Krótko przed wyjściem zdążył wypić całą szklankę wody hejnałem. Oglądałem ten program LIVE, jako kibic, i naprawdę mówię Wam, że zanim wyszedł już zwróciłem uwagę na jego dziwną kondycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Marek Szkolnikowski:  Rozmawiałem z Tomaszem Smokowskim, były wstępne plany, by wzmocnił nas w trakcie mistrzostw świata, ale zakaz konkurencji z NC+ sprawił, że wszystko spełzło na niczym. Tomek zresztą, z tego co wiem, planuje – już jako "wolny strzelec" – współpracować z Polsatem.      

 

 

Szczwane wzmocnienie Polsatu w kontekście Ligi Mistrzów, Ligi Europy, Cafe Futbol i może też Ekstraklasy...

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Marek Szkolnikowski:  Rozmawiałem z Tomaszem Smokowskim, były wstępne plany, by wzmocnił nas w trakcie mistrzostw świata, ale zakaz konkurencji z NC+ sprawił, że wszystko spełzło na niczym. Tomek zresztą, z tego co wiem, planuje – już jako "wolny strzelec" – współpracować z Polsatem.      

 

 

Szczwane wzmocnienie Polsatu w kontekście Ligi Mistrzów, Ligi Europy, Cafe Futbol i może też Ekstraklasy...

Bardzo dobrze, jeśli potwierdzi się ta informacja. Polsat potrzebuje dobrych dziennikarzy i ekspertów, a szkoda, żeby Smokowski się marnował. Polsat zgodził się pewnie na taką "luźną współpracę" i zbierze z tego owoce. Mam nadzieję, że jeszcze Twarowski dołączy do nich no i że ogólna ekipa ekspercko-komentatorska do Ligi Mistrzów jeszcze się wzmocni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarowski mógłby współpracować na tej zasadzie, że po prostu komentowałby mecze angielskich ekip w europejskich pucharach. Smokowski mógłby czasem poprowadzić studio / komentować mecze francuskich ekip. 

 

Świetne opcje dla Polsatu, a zapomniałem przecież jeszcze o Pucharze Polski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...