Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widać ''świeżak'' w temacie Polsat Sport. Nawet nie żartuj, kibic Interu, czyli przyszedł wyłącznie do kasy. Co on może merytorycznego powiedzieć. Było brać Borkowskiego lub Muche.

Brzmi dramatem, a na Satkurier nie chcą napisać kto komentuje, oby nie Romek...Oby Lepa komentował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finał Pucharu Włoch Juventus Turyn - AC Milan można obejrzeć na Polsat Sport SD/HD.

Na satelicie widzę, że RAI 1 SD zakodowano na czas relacji.

Bitrate na Polsat Sport SD ~4 Mbit/s (kodek MPEG2) sieć kablowa

Bitrate na Polsat Sport HD ~7 MBit/s (kodek MPEG4) sieć kablowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc Cyfrowy Polsat dla turniejów tenisowych branie pakietu rodzinnego to za mało.. Turniej w Madrycie jeszcze jest w większości pokazywany w PS i PS Extra, ale przyszłotygodniowy Rzym już tragedia, praktycznie wszystko na Polsat Sport News.

Praktycznie cała oferta sportowa jest tak zorganizowana przez managerów CP że aby obejrzeć całość minimum musimy posiadać Familijny   + sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlatego, że we wtorek, środę i czwartek na PS i PSE będzie leciała przez cały dzień Liga Narodów w siatkówce kobiet.

 

No właśnie, od wtorku do czwartku. W poniedziałek dwa główne kanały aż do wieczora wolne, a ATP Rzym i tak w PS News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekanowski wymawiał wczoraj te nazwiska niczym jakiś przepity pijaczek po amarenie. Nie do wiary, że ktoś taki jest ekspertem telewizji, która od przyszłego sezonu będzie oferować kanały premium. Przez takich osobników słowo ekspert piłkarski brzmi w tym kraju jak parodia. Słyszę ekspert piłkarski, myślę [beep] z kabaretu czy inny cyrkowiec. Tak czy siak nie brzmi to zbyt poważnie.    

 

Mnie najbardziej rozbawiło jak ze 3-4 razy w jednej linijce pomylił Wojtka Szczęsnego z Maciejem Szczęsnym. Ciężko to nazwać przejęzyczeniem. Widać, że chłop nie siedzi na co dzień w piłce. Może wędkuje, może bawi się w ogródku, ale na pewno nie jest na bieżąco z futbolem.   

 

@MartinFC Serie A miała jednak farta, że nie trafiła pod strzechę Polsatu. Jak słuchałem tych gości w studiu to nie wiem czy to była jakaś kolejna Polsatowska Noc Kabaretowa czy Kiepscy. Wyglądało to strasznie w porównaniu ze standardami Eleven. Pamiętam, że w Polsacie był kiedyś taki reality show nazywał się "Dwa Światy", no to właśnie Polsat, a Eleven to takie dwa różne światy. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostro idą z komentarzem. Tyle gadają, że mam wrażenie jakby szli na ilość.

 

Kto komentował ten mecz?

Włączyłem się parę minut po starcie i bardzo podobał mi się ten komentarz ale niestety tylko gdzieś do 20 min. Nawijali w kółko za zmianę, nie wiem czy zdążyli nawet oddech złapać.

 

Gdyby nie to to komentarz ok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin Lepa. 

 

Jego bym akurat usprawiedliwiał, bo on z nich wszystkich najbardziej ogarnia temat, ale czasami widzę po nim tę niezręczność gdy musi siedzieć w studiu z amatorem Cozzą czy nieprzygotowanym Dziekanowskim by wysłuchiwać tego wszystkiego i jeszcze się do tego odnosić. Chłop musi zachowywać się kurtuazyjnie. 

 

Na pewno nie raz i nie dwa mieliście takie sytuacje, że byliście orłami w jakiejś dziedzinie, a potem "wujek z Mazur z ciotką klotką" przyjechali w gości i wygadywali głupoty na temat w którym doskonale się orientujecie. Niestety z grzeczności nie mieliście serca wytknąć im ich głupoty mimo, że w środku aż was rozsadzało żeby im pocisnąć brutalnym argumentem.

 

Myślę, że tak^^ czuje się wielu prawdziwych ekspertów w tym kraju, ale są oni niestety w mniejszości, bo większość w wokół nich to ignoranci i pozerzy jak Dziekanowski czy właśnie Cozza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat stracił prawa do Porsche Super Cup ponieważ nie ma transmisji na kanałach sportowych. To napisałem na Twitterze do Greg Jędrzejewski zapytaniem Polsat ma prawa jeszcze do Porsche Super Cup, odpisal niestety nie.
Wciąż dalszy
Mnie ciekawi oni dalej maja prawa do
GP 3 Series
GP 2 Series
Euroformula Open
Bo nie ma w TV transmisji tych wydarzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nabył prawa do ligi mistrzyń UEFA kobiet, bo w czwartek w Polsat sport news o 17;55 mecz finałowy. Wcześniej pokazywalo Eurosport. Ten pakiet kupili z liga mistrzów UEFA i liga Europy UEFA . Ciekawe w tym pakiecie jest liga mistrzów młodzieży UEFA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...