Jump to content

rafa_b

Users
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About rafa_b

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Wiadomo coś może o transmisjach turniejów ATP 250 i ATP 500 w przyszłym roku? W pierwszym tygodniu w Eurosporcie będzie tylko turniej w Brisbane, nie będzie pokazywanego w ostatnich latach turnieju w Doha. Turnieju tego nie ma też w planach transmisji pozostałych telewizji.
 2. Do kiedy Polsat ma prawa do transmisji turniejów ATP? Przeglądam cennik reklam na styczeń, i nie ma ani słowa o transmisji turnieju w Pune. Doha również nie będzie pokazywana na Polsacie (dotychczas była na Eurosporcie, od przyszłego roku nie będzie już na Eurosporcie).
 3. Kto z Filipem Surmą komentuje właśnie mecz Pucharu Rosji? Głos wcześniej przeze mnie nie słyszany.
 4. "Dom w górach" - świetna piosenka w czołówce, sam serial do obejrzenia, ale bez rewelacji.
 5. rafa_b

  TVP Sport

  Trzeba rozdzielić dwie sytuacje: 1. TVP z góry wie, że pierwsza transmisja nie skończy się przed rozpoczęciem drugiej, ważniejszej, w programie wyraźne zapisane jest, że pierwsza transmisja trwać będzie do momentu rozpoczęcia drugiej. W tej sytuacji nie widzę nic złego w zaczynaniu transmisji. Widz z góry wie, że nie obejrzy jej do końca, jeśli mu się to nie podoba - nie musi wcale zaczynać oglądać. 2. Transmisja nr 1 niespodziewanie się przedłużyła, czego TVP nie przewidziało, mecz jest w decydującej fazie. W tej sytuacji nie powinno się przerywać takiej transmisji, nawet na rzecz teoretycznie ważniejszego wydarzenia (o ile nie jest superważne, jak piłkarski mecz o punkty/mecz kadry w jakiejś dyscyplinie).
 6. Powtarza się sytuacja z ATP Hamburg i półfinału Jarry-Basilaszwili. W Hamburgu padał deszcz, mecz został przerwany, po przerwie Polsat nie pokazał transmisji, choć na kanale PS News nie było żadnej transmisji. Dziś znów, w planach był mecz Isner-Rubin o 22:30, z powodu deszczu mecz zaczął się około północy, transmisji jak na razie nie ma. Komentatorzy poszli spać?
 7. Cześć, w kwietniu podpisywałem umowę z CP na 2 lata, na pakiet Rodzinny HD, z myślą o turniejach ATP, które do tej pory były w większości na kanałach PS i PS Extra. Od pewnego czasu polityka stacji jest inna, większość turniejów jest w PS News. Otrzymałem rabat - 6 miesięcy za darmo, po tym okresie minimalne zobowiązanie - pakiet Rodzinny w cenie 20 zł. Mam pytanie: to, że mogę w tym momencie przedłużyć umowę, to oczywiście wiem. Ale na jaki pakiet? Tak żeby mieć zagwarantowany ten PS News. Pytam, bo rozmawiałem z dwoma różnymi konsultantami, jeden powiedział, że muszę mieć pakiet Sport HD, drugi - że wystarczy sam Familijny Max HD. Pytanie nr 2: czy przedłużając umowę mogę liczyć na jakieś darmowe miesiące? Darmowe miesiące z obecnej promocji mi się jeszcze nie skończyły, gdybym przedłużył umowę teraz, to ten darmowy okres tracę, czy jest jakaś opcja z przedłużeniem umowy z darmowymi miesiącami? Już niekoniecznie 6 miesięcy, ale chociaż do tego października. Z góry dzięki za odpowiedź.
 8. https://twitter.com/DawidOlejnicza5/status/1021144490134900738 Ciekawe, na czym polega ta dosyć skomplikowana sprawa? Co ma na myśli Dawid Olejniczak?
 9. Dokładnie, wziąłem Pakiet Rodzinny głównie z myślą o tenisie, w dalszej kolejności z myślą o lidze mistrzów. O ile spodziewałem się tego, że LM na kanałach PS i PS Extra możemy nie uświadczyć, to z tenisem robią niemiłą niespodziankę.. Cały ATP 1000 Rzym w PS News, turnieje ATP 250, które pokazywali (m.in. Lyon) też w Newsie, teraz Hamburg i Waszyngton.. Jeśli myślą, że dla samego tenisa ktoś wykupi pakiet z PS News, to się myli, zwłaszcza biorąc pod uwagę obecność kanału Supertennis.
 10. Jak myślicie, czy HBO planuje wydać apkę na Xbox One? Z czego wynika to, że do tej pory jej nie ma? Czy to jakiś skomplikowany proces technologiczny? Przeglądałem internet poszukiwaniu informacji na ten temat, 4 lata temu pojawiła się informacja, że wkrótce pojawią się na Xboxie. Trochę od tamtego czasu minęło. A pytając ich na fb, odpowiedzi są zdawkowe, wskazujące, że nie ma żadnych planów wejścia na Xbox. Nie rozumiem po co z własnej woli (o ile ich nieobecność na Xboxie zależy tylko od nich) osłabiać się w stosunku do konkurencji.
 11. rafa_b

  TVP Sport

  Kto jest tym niby najlepszym komentatorem?
 12. rafa_b

  TVP Sport

  Patrząc na rozpiski, choćby na taksiegra.com, myślę, że zaproszenia dla Twarowskiego były aktualne. Ale pan Andrzej postanowił z nich nie korzystać.
×
×
 • Create New...