Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, PowerTV napisał:

Goście przez wideo komunikatory pojawiają się we wszystkich stacjach informacyjnych: TVP Info, TVN24, Polsat News, a także w BIZNES24 i to wszystko przez pandemię COVID19.

To nie jest akurat zarzut. Uważam, że nawet to lepiej, że pandemia wymogła taką formę komunikacji. Łatwiej "złapać" gościa do programu, a tak to zawsze "mam inne zobowiązania, nie zdążę, za daleko mam do was, etc.". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kiler Koszty zawsze liczy się w przełożeniu na widownię. Jeśli byłby to taki atrakcyjny cukierek to żadna telewizja by z niego nie zrezygnowała. Najwyraźniej uznali że utrzymanie zespołu redakcyjnego i produkcja programów biznesowych się nie kalkuluje.

To na pewno są ciekawe tematy, ale nie dla przeciętnego Kowalskiego. Dużo widowni takie kanały nie zbierają i to jest główny powód rezygnacji z ich utrzymywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację. Mam nadzieję, że jednak stacja trochę na rynku przetrwa, bo mnie takie rzeczy interesują.

 

Co do tematów dla przeciętnego Kowalskiego to naprawdę na kanale jest wiele "lekkich" tematów. Na pewno nie odstrasza jakaś stricte branżowa nomenklatura czy książkowa wiedza ze studiów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, ale sam się bez bicia przyznaję że nie oglądam. Nie wciąga mnie to, bo nie siedzę w biznesie, nie gram na giełdzie, nie handluję walutą, więc tematy są poza mną :) Ja bym bardzo chętnie pooglądał programy techniczne, informatyczne, bo to mój konik.

Tak jeszcze sobie myślę że inaczej widownię liczy duży gracz, inaczej mniejszy.

Dla dużego gracza 10tys. widzów to może być zbyt niska widownia, dla małego sukces.

I tego się trzymajmy. W każdym razie życzę sukcesu, bo na pewno tego typu kanały są wartościowym dodatkiem na rynku.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, PowerTV napisał:

Goście przez wideo komunikatory pojawiają się we wszystkich stacjach informacyjnych: TVP Info, TVN24, Polsat News, a także w BIZNES24 i to wszystko przez pandemię COVID19.

Studio BIZNES24 jest wielokamerowe i scenografia była planowana pod kilku gościu w studio, ale historycznie może ze 2 osoby tylko zdążyły się w nim pojawić :(

 

Cieszymy się, że kanał BIZNES24 się podoba. Pracujemy nad nową ramówką (więcej na żywo!), pozyskujemy nowych prezenterów (znanych i szanowanych), a także kończymy opracowanie nowej, bardziej minimalistycznej oprawy graficznej (mniejsze logo). Stale też poszerzamy dystrybucję.

 

Kiedy pojawi się Wasz kanał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, PowerTV napisał:

Goście przez wideo komunikatory pojawiają się we wszystkich stacjach informacyjnych: TVP Info, TVN24, Polsat News, a także w BIZNES24 i to wszystko przez pandemię COVID19.

 

Mimo pandemii w niemieckiej telewizji goście normalnie są zapraszani do studia, z odstępami, zaś w programach typu "Heute Journal" czy "Tagesthemen" goście nie łączą się przez Skype'a, tylko ze studia w Berlinie czy Monachium ("Heute Journal" jest prowadzone w Mognucji a "Tagesthemen" w Hamburgu).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, PowerTV napisał:

Od dzisiaj nowe pasma NA ŻYWO w BIZNES24 m.in. DZIŚ o 21:30. Zapraszamy przed telewizory :)

 

Ja nie obejrzę gdyż dalej w sieci VECTRA Was nie ma :/

W dniu 20.01.2021 o 15:01, maks27 napisał:

 

Gdzie ma się pojawić ?

W wielu miejscach jest obecny choćby MUX-L3, Multimedia, TOYA, UPC.

 

Miałbyć w sieci VECTRA i cisza zapadła.

https://static.wirtualnemedia_pl/newsletter_images/biznes24newsletter-750x300.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, matt525 napisał:

@PowerTV Czy planowane jest w najbliższym czasie uruchomienie portalu internetowego biznes24.pl z prawdziwego zdarzenia z informacjami ekonomicznymi czy najciekawszymi rozmowami z anteny tv? Tego aktualnie brakuje.

Oni nawet nie potrafią zrobić ogólnej strony dla swojej grupy MWE Networks z podstawowymi informacjami, a Ty wymagasz od nich przeskoku o co najmniej 10 kroków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2021 o 22:27, PowerTV napisał:

Zapewne do JAMBOX wkrótce także trafi. Multmedia, Jambox czy Echostar to wszystko sieci zależne VECTRA S.A. :)

To jak się już "rozrośniecie", to popracujcie nad jakością waszego HD na satelicie, ponieważ tak jak was nawet lubię pod względem merytorycznym, tak pod względem technicznym mam już dość oglądania żółtych pikseli na białym tle i niebieskich na logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...