Skocz do zawartości

Samsung Tizen - dyskusja ogólna, aplikacje, aktualizacje, problemy


jupiter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.09.2021 o 17:20, vigoo napisał:

Czy nadal jest dostępna apka WP Pilot, bo na 6.0 za choinkę nie potrafię jej odnaleźć?

 

W dniu 7.09.2021 o 19:29, vigoo napisał:

Ok, już sobie odpowiedziałem.  Na 6.0 nie ma, ale ma być w bliżej nieokreślonej przyszłości...

 

Doczekałem się... :brawo:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2021 o 17:22, danielpes5 napisał:

Polecam na Tizenie aplikację Mediabay

Znalazłem, ściągnąłem, uruchomiłem-dwa razy... pierwszy i ostatni 😁

Co to za tandeta :?: obraz w marnym SD-rzekłbym że przy tym Viaplay to niczym 4K😂 , zacina to to co kilkanaście sekund, dno opukane od spodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam. Korzystając z C+ Online na tv Samsung (model rok 2019) oglądając film, co około 5 minut obraz sie zawiesza. Aby odblokować muszę cofnąć film 5 sekund do tyłu. Na telefonie i laptopie takiego problemu nie mam. Jak rozwiązać ten problem? Nie da się nic normalnie oglądnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 
Jaki masz rocznik TV ?  Resetowałeś smarthub, czy HBO Max samo się zainstalowało ?
Mój Samsung jest z rocznika 2020 (Tizen 5.5). Nie resetowałem smart huba, HBO Max oraz Polsat Box Go zainstalowały się same i tak jak pisałem nie można ich odinstalowac. Natomiast Polsat Go można odinstalować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 10.03.2022 o 09:16, sebczak napisał:

Od wczoraj aplikacja CDA Premium dostępna na Tizen. Polsat Box Go oraz HBO Max są preinstalowane, nie można ich usunąć, instalują się same.

Na Samsungu z 2017 nie ma apki CDA .

 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N

15 minut temu, lakiman napisał:

Najlepszy jest jednak Android TV.

Nie zaprzeczę ;)

Tu już nie chodzi o sam telewizor, ale najlepsze wsparcie dla aplikacji firm trzecich.

Czytam komentarze z telewizorów typu Samsung czy LG i wiem po nich jedno, raczej nie kupię w przyszłości żadnego telewizora z własnym smart.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
Godzinę temu, lakiman napisał:

Na Samsungach 2-3 letnich nie ma Canal+, kilkuletnich "staruszkach" brak np. CDA czy HBO MAX.

C+ online jest od Tizen 2018, a HBO Max od 2016.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dvbtowiec napisał:

 

Tu już nie chodzi o sam telewizor, ale najlepsze wsparcie dla aplikacji firm trzecich.

Czytam komentarze z telewizorów typu Samsung czy LG i wiem po nich jedno, raczej nie kupię w przyszłości żadnego telewizora z własnym smart.

 

Mam podobne zdanie na ten temat . Po tym jak, do całej sprawy podchodzą producenci, to użytkownicy co najmniej  2 razy przemyślą sprawę nim kupią kolejną generację sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Możecie sprawdzić jaką wersję aplikacji Amazon Prime macie na swoich TV? Ja mam dość wysoki model Samsung Q80R z 2019 roku. Wersja aplikacji to 9 z 2018 roku. Nie ma dla niej żadnych aktualizacji. Dziwi mnie to. Pytam, bo cały interfejs aplikacji niemiłosiernie się tnie i zamula. Natomiast odtwarzanie czegokolwiek jest prawidłowe. Ponowna instalacja aplikacji nie daje efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...